13 Aralık 2016, Salı 11:14:06

Kürşat Atılgan'dan sert açıklama

Türk Hava Kurumu, Başkan Kürşat Atılgan imzalı bir açıklama yayınlayarak Atılgan hakkındaki iddialara yanıt verdi.
  • Yapamadınız.Olmadı artık bırakma vakti.
  • Murat Şefim sizlere sonuna kadar hak veriyorum. Herkes zorla işle çıkarıldı ve parası verilmedi. Rektörün 110 bin TL alırken iyi değil mi Kürşat Bey? Yangın parasını cebine atanlar, yetimin hakknı yiyenler inşallah çocuklarınızın burnundan fitil fitil gelir tüm hepsi. Koskoca kurumda hakkıyla çalışan kimse yok artık. Ya koltuk sevdalısı var ya da yalaka var. Dürüst bir kişi olunca da hemen sindirmeye çalışıyorsunuz. Atatürkün emanetini kimseye yedirmeyiz.
  • Lan thk lı daha sana çok şey yazdım ama yayınlamamışlar. Sen anlamışsındır. Adamsan Adını yazarsın.
  • THK LI ayrıca kurumu şimdikiler değil önceki şerefsizler batırdı onlara neden yazamıyorsun. Yemiyomu

Türk Hava Kurumu, Başkan Kürşat Atılgan imzalı bir açıklama yayınlayarak Atılgan hakkındaki iddialara yanıt verdi.

'Mesnetsiz, asılsız ve tamamen kötü niyetli iftiralar' olarak nitelendirilen iddialara yanıt verilen açıklamada; bu iftiraları atanların Laleli'deki otelin kiralanma sürecindeki yolsuzluğun sahibi olanlar oldukları işaret edildi.

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

12-13 Aralık 2016 tarihli bazı gazete ve haber sitelerinde Türk Hava Kurumu ve THK Genel Başkanı hakkında mantıksız, mesnetsiz, asılsız ve tamamen kötü niyetli iftiralar yer almıştır.

Bir sene evvel seçilerek iş başına gelmiş Türk Hava Kurumu Genel Başkanı ve Yönetimi, göreve başladığı günden beri THK Kurumu ve Üniversitesi' nde terör örgütleriyle ilgili gereken tüm önlemleri 15 Temmuz'dan çok öncesinden almıştır.  Bu meyanda Devletimizin güvenlik kurumlarına, çalışanlarımızın kimlik bilgileri ile resmi müracaat edilmiş, FETÖ ve diğer yasadışı örgütlerle ilişiği olan kişilerin bildirilmesi talep edilmiştir. Çalışmalarımız neticesi FETÖ ile ilişkisi olduğundan şüphelenilen çalışanların iş akitleri sonlandırılmıştır.

Bir hafta evvel THK'nın İstanbul Laleli'deki otelinin sözde bir kontratla 2055 yılına kadar kiralanması dolayısıyla açtığımız davalar ve başlattığımız süreç neticesi,  konunun müsebbipleri ve zanlıları tarafından üretilmiş bu tip iftira haberlerle THK'nun geri adım atması planlanmıştır. Müfteriler hakkındaki davalar devam etmektedir.

THK’nun Laleli'deki oteliyle ilgili geri kazanma mücadelesi verdiğimiz kaybımız 109 milyon dolardır. Hiçbir girişim, kamu malını yağmalamaya kalkışan haramilerle hukuk önündeki mücadelemize engel olamayacaktır.  Bununla birlikte böylesine hassas bir süreçte THK aleyhine iftira haber yapanlarla kaynakları hakkında tüm hukuki haklarımızı saklı tuttuğumuzu kıymetli kamuoyumuzla paylaşırız.

Saygılarımızla
Kürşat Atılgan
THK Genel Başkanı

Kürşat Atılgan'dan sert açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Personel ~ 6 ay önce
Yapamadınız.Olmadı artık bırakma vakti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kilcilerin yaveri ~ 8 ay önce
Murat Şefim sizlere sonuna kadar hak veriyorum. Herkes zorla işle çıkarıldı ve parası verilmedi. Rektörün 110 bin TL alırken iyi değil mi Kürşat Bey? Yangın parasını cebine atanlar, yetimin hakknı yiyenler inşallah çocuklarınızın burnundan fitil fitil gelir tüm hepsi. Koskoca kurumda hakkıyla çalışan kimse yok artık. Ya koltuk sevdalısı var ya da yalaka var. Dürüst bir kişi olunca da hemen sindirmeye çalışıyorsunuz. Atatürkün emanetini kimseye yedirmeyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Osman öcal ~ 1 yıl önce
Lan thk lı daha sana çok şey yazdım ama yayınlamamışlar. Sen anlamışsındır. Adamsan Adını yazarsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Osman öcal ~ 1 yıl önce
THK LI ayrıca kurumu şimdikiler değil önceki şerefsizler batırdı onlara neden yazamıyorsun. Yemiyomu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000