23 Haziran 2016, Perşembe 17:00:15

THY teknisyen alımı yapacak

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş, uçak bakım teknisyeni alımı yapacağını duyurdu. İşte teknisyen adaylarında aranan özellikler ve alım şartları...
  • allah teknisyenlere yardım etsın onların aldığı kurusuna kadar helal vardıyeli cok zor biir iş onlara ıyleştırme ve erken emeklilik sart zor şartları lütfen ilgililer gorun
  • Ne heves bıraktınız, ne de umut. Tükettiniz bütün enerjimizi. Bravo sizlere.
  • artık sonuçları açıklasanız da önümüzü görebilsek. haber alamadığımız için ne hayatımızı idame ettirmek için başka işe girebiliyoruz ne de askerlik vs. başka bir şeye teşebbüste bulunabiliyoruz. SAYIN YETKİLİLER LÜTFEN SESİMİZİ DUYUN.
  • Bakalım bu sefer olacakmı şimdide yaş sınırı hergün bir kriter valla müdürler diyorki herkese ihtiyaç var 320uçak olmuş ne yaş sınırı allasen tamam birader kadrolaşıcanda dışarıda adam var yaş sınırı saçmalığını bırakın işler çok tecrübeli adamda çok var işsiz bırakın bu işleride biraz milliyetçi olun şirketinizi düşünün.

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş, uçak bakım teknisyeni alımı yapacağını duyurdu.

Bir kariyer sitesine verilen ilanda 3 aylık işbaşı eğitim süreci sonunda THY Teknik bünyesinde istihdam edilecek, Sivil Havacılık Yüksekokulları veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültelerinin; Uçak Bakımı Gövde Motor - Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun adaylar arıyor.

İşte THY Teknik'in ilanı ve aranan şartlar;

Sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta THY A.O. olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine "uçak ve komponent bakım ile mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisi olan THY Teknik A.Ş.; Sivil Havacılık Yüksekokulları veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültelerinin; Uçak Bakımı Gövde Motor - Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun olan kişiler için işbaşı eğitim programı düzenleyerek 3 ay sonra bünyesinde istihdam edecektir. Bu 3 aylık işbaşı eğitim programı süresince kursiyerlerin katılımcı zaruri giderleri (günlük 50 TL) ve sigorta prim giderleri İŞKUR tarafından karşılanacaktır.

Aranan Nitelikler

1. Aşağıdaki okul ve bölümlerin birinden mezun olmak;
Sivil Havacılık Yüksekokulu veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
      * Uçak Bakım Gövde Motor
      * Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik
2. T.C. Vatandaşı olmak
3. 31.07.1988 ve sonrasında doğmuş olmak
4. Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
5. İyi derecede İngilizce bilmek
6. İşe kabul edilmesi halinde vardiyalı çalışabilecek durumda olmak
7. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklarının olmaması gerekmektedir.)

Başvuru için tıklayın

THY teknisyen alımı yapacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (59)

nıhal ~ 3 ay önce
allah teknisyenlere yardım etsın onların aldığı kurusuna kadar helal vardıyeli cok zor biir iş onlara ıyleştırme ve erken emeklilik sart zor şartları lütfen ilgililer gorun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bitirdiniz ~ 9 ay önce
Ne heves bıraktınız, ne de umut. Tükettiniz bütün enerjimizi. Bravo sizlere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beklemekten biçare ~ 11 ay önce
artık sonuçları açıklasanız da önümüzü görebilsek. haber alamadığımız için ne hayatımızı idame ettirmek için başka işe girebiliyoruz ne de askerlik vs. başka bir şeye teşebbüste bulunabiliyoruz. SAYIN YETKİLİLER LÜTFEN SESİMİZİ DUYUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başvurduk ~ 1 yıl önce
Bakalım bu sefer olacakmı şimdide yaş sınırı hergün bir kriter valla müdürler diyorki herkese ihtiyaç var 320uçak olmuş ne yaş sınırı allasen tamam birader kadrolaşıcanda dışarıda adam var yaş sınırı saçmalığını bırakın işler çok tecrübeli adamda çok var işsiz bırakın bu işleride biraz milliyetçi olun şirketinizi düşünün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000