04 Ağustos 2016, Perşembe 11:17:31

THY Teknik'te 'FETÖ' operasyonu

15 Temmuz darbe girişiminin ardından tüm kamu kurumlarında başlatılan 'FETÖ' operasyonu kapsamında THY Teknik'te de 30 kişinin işine son verildi.
  • Parele yapı olarak bilinen bu örgüt bizlerede ev yaparak teslim edeceklerdi; tabi ki olmadı. Çünkü bu paralel yapı çıkana kadar FETO referansı olmadan şirket ya işine son veriyor du yada emekli ediyordu. Bizler rüzgarın nerden esiyor ise o yöne dönüyorduk. Tabiki onurlarından ödün vermeyen canla başla çalışan kişilerin işlerine son verildi.
  • THY TEKNİK personelinden FTÖ olarak bilinen örgütün yaptıracağı evlere kimler üye oldu. Bunların bu üye olan kişiler evlerine sahip oldular mı. Yatırdıkları paralar FTÖ örgütüne gelir mi sağlandı.
  • Ben 10 kere basvurdum almadilar niye alsinlar ki fetocu yandaslar varken insallah bundan sonra duzelir.
  • Sayın yöneticilerimiz. Sizden ricamız bu hainler haricinde suçluluğu bulunmayan arkadaşlarımızı işten çıkarmamanızdır. Böyle hassas bir konuda kimin Föte örgütüne üye olup olmadıgı araştırılıp öyle sonuca varılmalıdır. Referanslar , iletişimler , hesap hareketleri , şüpheli seyahatler araştırılarak işten atma kararı alınmalıdır. Suçsuz kardeşlerimiz de yanmasın. Saygılarımla.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından tüm kamu kurumlarında başlatılan 'FETÖ' operasyonu kapsamında THY Teknik'te de 30 kişinin işine son verildi.

Türk Hava Yolları'nın iştiraki olan THY Teknik A.Ş'de, AirportHaber'in edindiği bilgiye göre, şu ana kadar yaklaşık 30 kişi işten çıkarılırken incelemelerin devam ettiği öğrenildi.

Bir süredir çalışmalarını sürdüren Teknik A.Ş; eğitim, idari bölümler, mühendislik departmanı ve şeflik düzeyinde olmak üzere 'FETÖ/PDY' ile bağlantısı tespit edilen 30 kişinin THY Teknik ile ilişiğini sonlandırdı.

THY Teknik'te 'FETÖ' operasyonlarının sürdüğü ve incelemelerin devam edeceği kaydediliyor.

Kısa bir süre önce de Türk Hava Yolları'ndan 211, TGS'den de 78 kişinin işine son verilmişti.

©AirportHaber

THY Teknik'te 'FETÖ' operasyonu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (74)

İÖ ~ 2 yıl önce
Parele yapı olarak bilinen bu örgüt bizlerede ev yaparak teslim edeceklerdi; tabi ki olmadı. Çünkü bu paralel yapı çıkana kadar FETO referansı olmadan şirket ya işine son veriyor du yada emekli ediyordu. Bizler rüzgarın nerden esiyor ise o yöne dönüyorduk. Tabiki onurlarından ödün vermeyen canla başla çalışan kişilerin işlerine son verildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FO ~ 2 yıl önce
THY TEKNİK personelinden FTÖ olarak bilinen örgütün yaptıracağı evlere kimler üye oldu. Bunların bu üye olan kişiler evlerine sahip oldular mı. Yatırdıkları paralar FTÖ örgütüne gelir mi sağlandı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sahis ~ 2 yıl önce
Ben 10 kere basvurdum almadilar niye alsinlar ki fetocu yandaslar varken insallah bundan sonra duzelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 2 yıl önce
Sayın yöneticilerimiz. Sizden ricamız bu hainler haricinde suçluluğu bulunmayan arkadaşlarımızı işten çıkarmamanızdır. Böyle hassas bir konuda kimin Föte örgütüne üye olup olmadıgı araştırılıp öyle sonuca varılmalıdır. Referanslar , iletişimler , hesap hareketleri , şüpheli seyahatler araştırılarak işten atma kararı alınmalıdır. Suçsuz kardeşlerimiz de yanmasın. Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000