09 Aralık 2010, Perşembe 09:06:44

YENİ ŞİRKET NE ZAMAN FAALİYETE GEÇECEK?

THY ve Lufthansa’nın ortak havayolu şirketi SunExpress, Almanya’da kuracağı yeni şirket ne zaman faaliyete geçecek? İşte ayrıntılar...
  • acentaların hakedişini düşürerek zarar kapatmaya çalışan havayolu ama olmazzz. zaten yolcular uçakların dökülmeye başlamasından rahatsızlık larını belirtiyorlar.Thy sayesinde biraz ortada sesi var ama unutmayın ACENTESİZ OLMAZ.YAŞASIN PEGASUS. sayelerinde pegasus a da yaşasın dedik ya..
  • Bir zamanlar istanbul havayolları vardı, sonu sanki öyle olacak gibi. yanlış insanların eline geçince şirketlere yazık oluyor.
  • Bu hamleden sonra lufthansa sxs den tamamen ayrilir sxs de thy ne gecer lufthansa da daha fazla karla sunexpress german i sahipenerek yoluna devam eder, kimieride tgs ye devredilecegini soyluyor, bu yapilanma ve hareketler bu gibi soylentilerin dogrulugunu kuvvetlendiriyor...
  • sun expressin zararında acentaları aradan çıkartmaya çalışmasının da çok payı var.önce yurt içi sonra da yurtdışı servis ücretlerini komik rakamlara çektiler.bu durumda ben niye sun express biletlerini satmaya çalışıyım ki.veririm pegasustan.sun express yaptığı hataların bedelini daha çok ödeyecek

THY ve Lufthansa’nın ortak havayolu şirketi SunExpress, Almanya’da kuracağı yeni şirketinin startını 2011 Mayıs ayında verecek. Almanya’daki şirketin başına Almanya’ya geri dönecek olan SunExpress Genel Müdürü Paul Schwaiger’in geçeceği belirtiliyor.

Geçtiğimiz haftalarda Alman Sivil Havacılık Dairesi LBA’ya Almanya’da kuracağı şirket ile ilgili olarak başvurusunu yapan SunExpress yönetimi, Almanya’daki şirketin hizmete başlama tarihi olarak 2011 Mayıs’ını belirledi.

Almanya’da yayımlanan sektör dergisi FVW’ye konuşan SunExpress Genel Müdürü Paul Schwaiger, yeni şirketin 1’i Antalya uçuşlarında kullanılmak üzere toplam 3 uçakla Antalya ve Anadolu’nun 8 kentine seferler düzenleneceğini bildirdi.

2011/2012 kış sezonunda Almanya şirketinin filosuna 3 uçak daha ekleyeceklerini kaydeden Schwaiger, bu uçaklarla da Almanya’dan Mısır’a seferler düzenleyeceklerini belirtti. Türkiye’deki şirket ile sıkı işbirliği içinde çalışacaklarını kaydeden Paul Schawaiger, SunExpress Almanya’nın filosuna her yıl 2 uçak ekleyeceğini ifade etti.

YENİ ŞİRKET NE ZAMAN FAALİYETE GEÇECEK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
acentaların hakedişini düşürerek zarar kapatmaya çalışan havayolu ama olmazzz. zaten yolcular uçakların dökülmeye başlamasından rahatsızlık larını belirtiyorlar.Thy sayesinde biraz ortada sesi var ama unutmayın ACENTESİZ OLMAZ.YAŞASIN PEGASUS. sayelerinde pegasus a da yaşasın dedik ya..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir zamanlar istanbul havayolları vardı, sonu sanki öyle olacak gibi. yanlış insanların eline geçince şirketlere yazık oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu hamleden sonra lufthansa sxs den tamamen ayrilir sxs de thy ne gecer lufthansa da daha fazla karla sunexpress german i sahipenerek yoluna devam eder, kimieride tgs ye devredilecegini soyluyor, bu yapilanma ve hareketler bu gibi soylentilerin dogrulugunu kuvvetlendiriyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sun expressin zararında acentaları aradan çıkartmaya çalışmasının da çok payı var.önce yurt içi sonra da yurtdışı servis ücretlerini komik rakamlara çektiler.bu durumda ben niye sun express biletlerini satmaya çalışıyım ki.veririm pegasustan.sun express yaptığı hataların bedelini daha çok ödeyecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000