29 Aralık 2009, Salı 07:53:31

Uçak kazasının etkilerini hala yaşıyorlar...

Türk Hava Yolları'nın (THY) Schiphol havaalanına iniş sırasında düşen uçaktan sağ kurtulan kazazedelerin sağlık problemleri yaşadığı belirtildi.
  • Mahlum Amsterdamda düsen ucagin raporu ne zaman aciklanacak?
  • açıklamayı yapan kendileri .savunma yapacak olanda kendileri olmalı.ben bu olayda üçüncü şahısım.sonra SHGM, orada tuzluk gibi oturacağına gitsin araştırsın.bir sürü adam bu işi yapmak için para alıyor.
  • mesailer kanunsuz ve denetimsiz açılıp kapatılıyor ise mesailer tutmadigi zaman zorla ucus anında açılıcak denilip sefer yapılsın deniliyor ise orada bir sorun vadır. Malesef para - para - para insan hayatının , sadece göstermelik olan uyulmayan hiçe sayılan sivil havacılık kanunların önünde oluyor. Bu memlekette tescilsiz uçaklar bile uçuyor biz neyi konuşuyoruz. Gİden gitti insanların hayatları ne hale geldi psikolojileri bozuldu neden. Ben gelecekten çok korkuyorum bu daha da kötüye gidicek
  • lütfen uçuş ekiplerinin arkasında durun onları satmayın...onları uluslar arası hukuk istismarcılarından ve taçirlerinden koruyun...geride kalan eşi ve cocukları perişan olmasın...bu konuda her türlü cevreden anlayış ve destek bekliyoruz...bakın ikinci pılotun (sağda ouran) eşi ve cocukları perşan durumda yardım kampanyası boş çıktı bazı koltukları işgal edenler konu ile lütfen çok çiddi bir şekilde ilgilenin.sayın yorumculardan istirhamımız sehitlerimizi rahatsız etmeyin ders alınacaksa hep birlikte alalım bakın candan bey yüz üstü bıraktı ve gitti....saygılarımla

Hollanda radyosunun haberine göre, kazazedelerin yüzde 50'si hâlâ uyku bozukluğundan şikayetçi ya da uçma fobisi geliştirdi. Uçaktakilerin yüzde 25'i ise sırt ağrısı gibi fiziksel sorunlar yaşıyor.

Kazazedelerin sağlık durumun takip eden Kennemerland sağlık başkanlığının 120 yolcuyla görüştüğü ve sonuçlarını bir rapor halinde açıklayacağı belirtildi.

Radyonun haberinde, THY'nin kazanın ardından tazminat ödemeye başladığı, açılan davaların ise yıllar sürebileceğin belirtildi.

Şubat ayında Schiphol havaalanı yakınındaki araziye düşen THY uçağındaki 9 kişi hayatını kaybetmişti.

(Zaman)

Uçak kazasının etkilerini hala yaşıyorlar...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Mahlum Amsterdamda düsen ucagin raporu ne zaman aciklanacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
açıklamayı yapan kendileri .savunma yapacak olanda kendileri olmalı.ben bu olayda üçüncü şahısım.sonra SHGM, orada tuzluk gibi oturacağına gitsin araştırsın.bir sürü adam bu işi yapmak için para alıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
mesailer kanunsuz ve denetimsiz açılıp kapatılıyor ise mesailer tutmadigi zaman zorla ucus anında açılıcak denilip sefer yapılsın deniliyor ise orada bir sorun vadır. Malesef para - para - para insan hayatının , sadece göstermelik olan uyulmayan hiçe sayılan sivil havacılık kanunların önünde oluyor. Bu memlekette tescilsiz uçaklar bile uçuyor biz neyi konuşuyoruz. Gİden gitti insanların hayatları ne hale geldi psikolojileri bozuldu neden. Ben gelecekten çok korkuyorum bu daha da kötüye gidicek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
lütfen uçuş ekiplerinin arkasında durun onları satmayın...onları uluslar arası hukuk istismarcılarından ve taçirlerinden koruyun...geride kalan eşi ve cocukları perişan olmasın...bu konuda her türlü cevreden anlayış ve destek bekliyoruz...bakın ikinci pılotun (sağda ouran) eşi ve cocukları perşan durumda yardım kampanyası boş çıktı bazı koltukları işgal edenler konu ile lütfen çok çiddi bir şekilde ilgilenin.sayın yorumculardan istirhamımız sehitlerimizi rahatsız etmeyin ders alınacaksa hep birlikte alalım bakın candan bey yüz üstü bıraktı ve gitti....saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000