29 Mayıs 2012, Salı 11:33:18

TOPÇU GREVCİ PERSONELİ UYARDI!

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, grevle ilgili suskunluğunu bozdu. Topçu, ilk açıklamayı Airporthaber’e yaptı.
  • hamdı bey tam polıtıkacı gıbı konusuyorsunuz yok yolcuları magdur etmeyelım felan fılan.ınsanların haklarını aramaları kadar dogal bır sey ıder dıgerı gelıryok.sonuna kadar haklılar.haklarını arayanlar bu yolda ıslerınden olmus olabılırler ama sen bunun hesabını otekı dunya da nasıl verıcen.onu bır dusun.senın tuzun kuru.yoldan gecen bademlerı alırsınız nasılsa sırkete bırı gıder dıgerı gelır.ozel sırkettekı haklarını savunamayan arkadasım sanane ınsanlar haklarını savunuyorsa sen savunamıyorsan boyle bır hakları var tabıkı savunurlar.bıde bu camıadansın yazıklar olsun sana hamdı topcuyu tutuyor bıde.
  • YA ÖZELDE UÇANLAR NE YAPSIN!! YA NE KADAR AÇ INSANLARDAN OLUŞUYORMUŞ THY!! GÖZUNUZ DOYSUN!! BIZLERIN ALDIĞININ ORTALAMA 3 KATINI ALIYORSUNUZ VE HALA GREV!! HAMDI TOPÇU BU ŞIRKETI BU KADAR BUYUTTU!! INANMAK ISTEMESENIZ DE GERÇEK BU!!!! KAC BIN KISI ISTIHDAM EDILIR OLDU!! SUNLARA BAK YAA!!
  • handi efendi bu şirketi siz getirmediniz bir yerlere çalısanlarıyla geldi,insanları işten cıkardınız kimsenin sesi çıkmadı,ekmeginden ettiniz iyi oldu size hak edene hakıkını vermezsen olacagı bu
  • ben bu sirketin bir mensubu olarak sunu soylemek istiyorum oturdugunuz koltuklara namaz niyazla geldiginizi hepimiz biliyoruz hepimizi birbirimize dusman ettiginizi okadar yasanan olaya susup kulaklarinizi tikamanizi 2.5 yildir bize zam yapmayisinizi ve harcirahlarimizi maasa yatirip 4 sene onceki net maasi simdi harcirahla beraber aldigimiz paraya esit olmasi hala ayni parayi aliyoruz bizi kole gibi kullanmaniza artik bir dur denilmesi gerekiyordu artik yeter hamdi bey rizeden otobus kaldirin kabin ekiplerinin yerine doldurursunuz tgs de yaptiginiz gibi ....!!!!!!!!!

 

İşte Hamdi Topçu’nun sadece Airporthaber’e yaptığı o açıklaması:


“Bu eylem yasal bir eylem değildir. Sadece kabin ekiplerinden az sayıda personel eyleme katılmıştır. Bunun sonucunda da bazı uçuşlar iptal edilmiştir. Şirketine zarar veren hiçbir personelle yola devam etmemiz söz konusu olamaz. Bu kapsamda eyleme katılan yaklaşık 150 kabin personeliyle yollarımızı ayırdık.

Biz hiçbir zaman çalışanımızı mağdur ve mahcup etmedik. Kimse bu yasadışı olaya katılmasın. Yolcumuzu mağdur edip, şirketimize zarar vermesin.”
 

TOPÇU GREVCİ PERSONELİ UYARDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

arkadaslar her ne olursa olsun savunun haklarınızı ~ 6 yıl önce
hamdı bey tam polıtıkacı gıbı konusuyorsunuz yok yolcuları magdur etmeyelım felan fılan.ınsanların haklarını aramaları kadar dogal bır sey ıder dıgerı gelıryok.sonuna kadar haklılar.haklarını arayanlar bu yolda ıslerınden olmus olabılırler ama sen bunun hesabını otekı dunya da nasıl verıcen.onu bır dusun.senın tuzun kuru.yoldan gecen bademlerı alırsınız nasılsa sırkete bırı gıder dıgerı gelır.ozel sırkettekı haklarını savunamayan arkadasım sanane ınsanlar haklarını savunuyorsa sen savunamıyorsan boyle bır hakları var tabıkı savunurlar.bıde bu camıadansın yazıklar olsun sana hamdı topcuyu tutuyor bıde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
YA ÖZELDE UÇANLAR NE YAPSIN!! YA NE KADAR AÇ INSANLARDAN OLUŞUYORMUŞ THY!! GÖZUNUZ DOYSUN!! BIZLERIN ALDIĞININ ORTALAMA 3 KATINI ALIYORSUNUZ VE HALA GREV!! HAMDI TOPÇU BU ŞIRKETI BU KADAR BUYUTTU!! INANMAK ISTEMESENIZ DE GERÇEK BU!!!! KAC BIN KISI ISTIHDAM EDILIR OLDU!! SUNLARA BAK YAA!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hamdi efendi ~ 6 yıl önce
handi efendi bu şirketi siz getirmediniz bir yerlere çalısanlarıyla geldi,insanları işten cıkardınız kimsenin sesi çıkmadı,ekmeginden ettiniz iyi oldu size hak edene hakıkını vermezsen olacagı bu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yorgunkabin ~ 6 yıl önce
ben bu sirketin bir mensubu olarak sunu soylemek istiyorum oturdugunuz koltuklara namaz niyazla geldiginizi hepimiz biliyoruz hepimizi birbirimize dusman ettiginizi okadar yasanan olaya susup kulaklarinizi tikamanizi 2.5 yildir bize zam yapmayisinizi ve harcirahlarimizi maasa yatirip 4 sene onceki net maasi simdi harcirahla beraber aldigimiz paraya esit olmasi hala ayni parayi aliyoruz bizi kole gibi kullanmaniza artik bir dur denilmesi gerekiyordu artik yeter hamdi bey rizeden otobus kaldirin kabin ekiplerinin yerine doldurursunuz tgs de yaptiginiz gibi ....!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000