16 Nisan 2013, Salı 12:33:36

THY'DE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI DEĞİŞTİ

Türk Hava Yolları’nda genel müdür yardımcılığı koltuğunda nöbet değişimi yaşandı. Hangi isim ticaretten sorumlu genel müdür yardımcılığı koltuğuna oturdu?
  • Bu Thy cadı kazanı böyle Allah islah etsin
  • Adam gibi adam olmaya ne gerek var, adamı olan adam ol yeter!Devrinde yaşıyoruz.Doğru olsan ok gibi yabana atarlar seni,eğri olsan yay gibi elde tutarlar seni.Üzülme Soner bey HAK doğruların yanındadır.
  • HAK HAKLININ EN MUKADDES MALIDIR.VERMEZLERSE ALACAKSIN TAMAM MI ? YOLUN AÇIK OLSUN SONER BEY DURMAK YOK YOLA DEVAM.ADAM GİBİ ADAMLARA İHTİYAÇ VAR.
  • TGS Genel Müdürlüğüne de THY Pazarlama bilmem ne daire başkanlığından bir Rizeli getirilmişti. şirketin içine yap..lar. Yazık oldu şirkete vesselam. Şayet bu yukarıdakiler de aynı kapasitede ise ........

Türk Hava Yolları’nda Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Abdullah Soner Akkurt, genel müdürlük emrine çekildi.

Akkurt’tan boşalan Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise son olarak Pazarlama Satış Başkanı olarak görev yapan Mehmet Akif Konar Atandı.

Konar’ın yerine ise Pazarlama ve Satış ikinci bölge Başkanı Sezgin Sağlam’ın vekaleten atanmasına karar verildi.


      

©AirportHaber.com

THY'DE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI DEĞİŞTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Ali haydar ~ 2 yıl önce
Bu Thy cadı kazanı böyle Allah islah etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NEDEN? ~ 5 yıl önce
Adam gibi adam olmaya ne gerek var, adamı olan adam ol yeter!Devrinde yaşıyoruz.Doğru olsan ok gibi yabana atarlar seni,eğri olsan yay gibi elde tutarlar seni.Üzülme Soner bey HAK doğruların yanındadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NEDEN ? ~ 5 yıl önce
HAK HAKLININ EN MUKADDES MALIDIR.VERMEZLERSE ALACAKSIN TAMAM MI ? YOLUN AÇIK OLSUN SONER BEY DURMAK YOK YOLA DEVAM.ADAM GİBİ ADAMLARA İHTİYAÇ VAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hepsi bir mi? ~ 5 yıl önce
TGS Genel Müdürlüğüne de THY Pazarlama bilmem ne daire başkanlığından bir Rizeli getirilmişti. şirketin içine yap..lar. Yazık oldu şirkete vesselam. Şayet bu yukarıdakiler de aynı kapasitede ise ........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000