27 Mayıs 2011, Cuma 16:10:07

THY UÇAĞINDA HAYATINI KAYBETTİ!

Türk Hava Yolları'nın Bombay-İstanbul seferini yapan uçağında kalp krizi vakası yaşandı...
  • konu sponsorluğa kadar gelmiş, başka işiniz yokmu sizin? bilmeden yorum yapmayın lütfen ayıptır. tk çaykur rizeye sponsor olacakmış bu arada:))
  • yoruma bayıldım. mizah duygusuna sahip kişilerin de aramızda olduğunu bilmek güzel
  • Birader bu uçak helikopter değil, uçak dikine alçalıp inemez, belli bir süzülüş oranıyla iner, bulunduğu irtifa ve hava şartları nedeniyle kaptan uçtuğu uçağın büyüklüğüne uygun meydanı seçer. Her zaman en yakın meydana inemez. Ortalama 240 km lik bir süzülüş rotasından sonra emniyetli inişe gelir. Hava şartları ve meydanlar uygun olmaz ise varış meydanına kadar inmeden gelebilir.
  • ya kardeşim demekki en uygun meydan Ankara'ydı oraya indiler. Bu uçak FL150 da uçmuyorki heryere hemen alçalıp insin biraz mantıklı düşünün bazıları burada sırf ortamı germek için konuşuyor
THY'nin A340 tipi Bombay-İstanbul seferini yapan yolcu uçağında Hindistan uyruklu kadın Jilusidiacac Alifa Babar, kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Hindistan uyruklu Jilusidiacac Alifa Babar, uçak Türk hava sahasına girdiği sırada fenalaştı. Hemen müdehale eden kabin memurlarının çabası da kadını kurtarmaya yetmedi.

Bu gelişme üzerine uçağı Ankara'ya indiren THY pilotları, cenazenin alınmasının ardından tekrar İstanbul'a uçtu.
THY UÇAĞINDA HAYATINI KAYBETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
konu sponsorluğa kadar gelmiş, başka işiniz yokmu sizin? bilmeden yorum yapmayın lütfen ayıptır. tk çaykur rizeye sponsor olacakmış bu arada:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yoruma bayıldım. mizah duygusuna sahip kişilerin de aramızda olduğunu bilmek güzel

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Birader bu uçak helikopter değil, uçak dikine alçalıp inemez, belli bir süzülüş oranıyla iner, bulunduğu irtifa ve hava şartları nedeniyle kaptan uçtuğu uçağın büyüklüğüne uygun meydanı seçer. Her zaman en yakın meydana inemez. Ortalama 240 km lik bir süzülüş rotasından sonra emniyetli inişe gelir. Hava şartları ve meydanlar uygun olmaz ise varış meydanına kadar inmeden gelebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ya kardeşim demekki en uygun meydan Ankara'ydı oraya indiler. Bu uçak FL150 da uçmuyorki heryere hemen alçalıp insin biraz mantıklı düşünün bazıları burada sırf ortamı germek için konuşuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000