18 Haziran 2014, Çarşamba 13:20:22

THY ALMANYA'DAKİ 13. NOKTASINA UÇTU

Türk Hava Yolları (THY), Almanya’daki etkinliğini artırmaya devam ediyor. THY bugün başlatılan seferlerle Almanya'daki uçuş noktasını 13'e yükseltti.
  • Kassel şimdilik görünmüyor fkt Baden-Baden (Karlsruhe) var gibi sırada..
  • Yukarıdaki uçuş saatleri yanlıştır. İst'dan 8:45 de kalkan uçak 12:05 Almanya saatinde iniyorsa uçuş 4:20 sürüyor demektir. Ayrıca dönüş te aynı şekilde 2:10 sürüyor demektir:)))
  • Kassel de başlayacaktı iptalmi?

106 ülkedeki 255. destinasyonu Münster ile yolcularına mühim bir avantaj sunan Türk Hava Yolları, Münster ve Osnabrück şehirlerinin arasında konumlandırılmış Münster Osnabrück Uluslararası Havalimanı (FMO)’nın benzersiz lokasyonu ile Osnabrück’e de eşzamanlı erişim sağlıyor.

Sefer düzenlediği havalimanı sayısını 258’e ulaştıran Türk Hava Yolları’nın Frankfurt, Münih, Düsseldorf, Hamburg, Hannover, Köln, Stuttgart, Nürnberg, Berlin, Bremen, Leipzig ve Friedrichshafen‘dan sonra Almanya’daki 13. uçuş noktası; Münster.

Bugün itibarıyla İstanbul’dan düzenlenen Münster/Osnabrück seferleri, Salı,  Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı olarak icra edilecek.

Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklamada, "İstanbul’dan Münster/Osnabrück’e tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 119 Euro’dan başlayan açılışa özel fiyatlarla seyahat edilebilir" denildi. 

THY ALMANYA'DAKİ 13. NOKTASINA UÇTU

Facebook Yorum

Yorumlar

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kassel şimdilik görünmüyor fkt Baden-Baden (Karlsruhe) var gibi sırada..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlışlık var ~ 4 yıl önce
Yukarıdaki uçuş saatleri yanlıştır. İst'dan 8:45 de kalkan uçak 12:05 Almanya saatinde iniyorsa uçuş 4:20 sürüyor demektir. Ayrıca dönüş te aynı şekilde 2:10 sürüyor demektir:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kassel de başlayacaktı iptalmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000