19 Ağustos 2011, Cuma 14:41:50

İŞTE O UÇAK... (FOTO GALERİ)

İşte Türk Hava Yolları'nın Somali'de tehlike atlatan uçağının görüntüleri...
  • çok yanlış bir hareket... uçağı köpeklerden sonra yere oturtmalıydı ozaman..
  • Simdiye kadar yazilanlardan, bu siteyi takip eden ve yorum yazan herkesin havacilikla cok yakin iliskisi seziliyor(en azindan bir kere ucaga binip seyahat etmistir)baska yoruma ne hacet..biz Turkler her konuda uzmanizdir nasil olsa!!!
  • oraları yıllarca sömürenler yardım etmiyorda bir bizmi akıllıyız...bekleyin görün bakalım somali how un altından neler çıkacak neler...sen daha uyu ülkem insanı uyu eeee eeeee eeee ee
  • somaliye dunyadakı bizden cok zengin buyuk devletlerın yardım ettıgını hic duymuyorumonlardan zenginmiyiz ?sadece biz yardım ediyoruz gibi, cogu insanımız yiyecek ekmegi zar zor bulurken.bu gercegı de gormezden gelmesın kımse.
Dün Başbakan Erdoğan'ın ekibini Somali'ye götüren THY'ye ait Boeing 737-800 tipi uçak, pistte köpeklere çarpmamak için manevra yapınca kanadını pist kenarındaki kum tepelerine sürtmüştü.

Yolcular arasında kısa süreli paniğe neden olan olayda herhangi bir yaralanma olmazken, maddi hasar meydana geldi.

İşte o uçaktan kareler:

(Fotoğraflar: Hürriyet)
İŞTE O UÇAK... (FOTO GALERİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (77)

Misafir ~ 7 yıl önce
çok yanlış bir hareket... uçağı köpeklerden sonra yere oturtmalıydı ozaman..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Simdiye kadar yazilanlardan, bu siteyi takip eden ve yorum yazan herkesin havacilikla cok yakin iliskisi seziliyor(en azindan bir kere ucaga binip seyahat etmistir)baska yoruma ne hacet..biz Turkler her konuda uzmanizdir nasil olsa!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
oraları yıllarca sömürenler yardım etmiyorda bir bizmi akıllıyız...bekleyin görün bakalım somali how un altından neler çıkacak neler...sen daha uyu ülkem insanı uyu eeee eeeee eeee ee

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
somaliye dunyadakı bizden cok zengin buyuk devletlerın yardım ettıgını hic duymuyorumonlardan zenginmiyiz ?sadece biz yardım ediyoruz gibi, cogu insanımız yiyecek ekmegi zar zor bulurken.bu gercegı de gormezden gelmesın kımse.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000