18 Ekim 2013, Cuma 20:36:44

ERDOĞAN: "MUTLU SONA ÇOK YAKINIZ"

Başbakan Erdoğan, Beyrut'ta kaçırılan iki Türk Hava Yolları pilotu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "En kısa sürede pilotlara ulaşacağız. Hayırlı, mutlu sona çok yakınız her an netice alabiliriz" ifadelerini kullandı.
  • işin açıkçası şu, elbette pilotlarımızın gelecek olmalarına seviniyoruz; bu ayrı; kaçırılan 9 lübnanlı karşılığında 2 değerli arkadaşımız, kardeşimiz, pilotumuz, takas ediliyorlar. bir yanda bu, bir yanda da bedevi ruhlu, katil terörist, taşeron adamlar, kafatası avcıları, cani, ırz düşmanları ile yapılan artık neyse o bilmediğimiz pazarlıklar. yazık, gerçekten bu duruma gelmemize sebep olanlara yazıklar olsun. biz eğer, orta doğu da adam gibi bir politika, bize yakışan bir duruş ortaya koyabilseydik, değil bunlar bu çocukları kaçırmak akılllarından bile geçiremezlerdi. geldiğimiz nokta, içerde de dışarıda da terörist ile pazarlıktır. kaptanlara ve ailelerine tekrar geçmiş olsun diyorum ama bu durumu da sindiremiyorum.
  • Adamlar kaç zamandır yok, başbakanda da ses yok. Adamlar gelecek gibi oldular, "sayın usta" konuşmaya başladı. Kesin talimat vermiştir Lübnanlılara, onlar da getirmiştir. Hani olimpiyatlar için de Japon başbakanına söylemişti, Tokya valisine talimat vermesini. Ama terbiyesiz Japonlar dinlememişti o başka.
  • Yalan konuşmaktan ve halkı kandırmaktan başka birşeyler yapmıyorlar şimdiyekadar nerdeydiniz
  • Ulan bu basın bu işi bu kadar irdelemeseydi acaba bu kurtarma işi için kılınızı kıpırdatırmıydınız, peeeh...

Başbakan Erdoğan, Lübnan'da kaçırılan Türk pilotlardan Murat Akpınar'ın eşi Dilek Akpınar'ı aradı. Erdoğan, "En kısa sürede pilotlara ulaşacağız. Hayırlı, mutlu sona çok yakınız her an netice alabiliriz" ifadelerini kullandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Lübnan'da kaçırılan Türk pilotlardan Murat Akpınar'ın İzmir'de bayram tatilini geçiren eşi Dilek Akpınar'ı aradı.

'HER AN NETİCE ALABİLİRİZ'

Edinilen bilgiye göre, Dilek Akpınar'ın Kurban Bayramını kutlayan Başbakan Erdoğan, "En kısa sürede pilotlara ulaşacağız. Hayırlı, mutlu sona çok yakınız her an netice alabiliriz" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, aileye metanetlerinden dolayı teşekkür etti.

ERDOĞAN: "MUTLU SONA ÇOK YAKINIZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

pilotlarımız ~ 5 yıl önce
işin açıkçası şu, elbette pilotlarımızın gelecek olmalarına seviniyoruz; bu ayrı; kaçırılan 9 lübnanlı karşılığında 2 değerli arkadaşımız, kardeşimiz, pilotumuz, takas ediliyorlar. bir yanda bu, bir yanda da bedevi ruhlu, katil terörist, taşeron adamlar, kafatası avcıları, cani, ırz düşmanları ile yapılan artık neyse o bilmediğimiz pazarlıklar. yazık, gerçekten bu duruma gelmemize sebep olanlara yazıklar olsun. biz eğer, orta doğu da adam gibi bir politika, bize yakışan bir duruş ortaya koyabilseydik, değil bunlar bu çocukları kaçırmak akılllarından bile geçiremezlerdi. geldiğimiz nokta, içerde de dışarıda da terörist ile pazarlıktır. kaptanlara ve ailelerine tekrar geçmiş olsun diyorum ama bu durumu da sindiremiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Günaydın ~ 5 yıl önce
Adamlar kaç zamandır yok, başbakanda da ses yok. Adamlar gelecek gibi oldular, "sayın usta" konuşmaya başladı. Kesin talimat vermiştir Lübnanlılara, onlar da getirmiştir. Hani olimpiyatlar için de Japon başbakanına söylemişti, Tokya valisine talimat vermesini. Ama terbiyesiz Japonlar dinlememişti o başka.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Yalan konuşmaktan ve halkı kandırmaktan başka birşeyler yapmıyorlar şimdiyekadar nerdeydiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
istanbulli ~ 5 yıl önce
sen ne biliyorsun at kestanesi? yorum yapmışın birşey bilmeden hayırdır. dış işleri, mit bilmiyorda sen mi biliyorsun adamlar pilotlara zara gelmesin diye bu zamana kadar beklediler, operasyon yapmasını herkez bilir sonuçta pilotlar ölseydi daha iyi mi olurdu?? biliyorsan konuşta bilmiyorsan lütfen sus
Misafir ~ 5 yıl önce
Ulan bu basın bu işi bu kadar irdelemeseydi acaba bu kurtarma işi için kılınızı kıpırdatırmıydınız, peeeh...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
istanbulli ~ 5 yıl önce
sen yatağında hor hor horlarken dış işleri ve mit çalışıyor sen hala uyumaya devam et hadi bakalım...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000