20 Nisan 2009, Pazartesi 08:59:33

Bergüzar Korel, THY'ye minnettar

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, uçak yolculuğundan çok korkuyor…
  • sevgili sacma.. 11 eylul sonrası kokpite giriş cıkıs vs hersey yeniden duzenlendi ve yasaklandı... bu thy nin keyfi bir kararı degildir
  • ben küçüklüğümden beri uçak heyecanım ve sevgim vardır ne varki bir ya da iki kişi kokpite alınabilir merak edenler yada ilgi duyanlar için tabi tüm uçuş bayunca degil ama en azından 10 dk bilemedin 20 dk pilotları izlemek bile heyecan yatıştırır ve merak duygusunu birazda olsun azaltır ama bizim insanımız bunu kötü birşeymiş gibi görüyo ve almıylar saçma buluyorum çok saçma..
  • sagolsun bir yolcu hosteslerin servis elemanı olmadıgını farketmiş...
  • Yaklaşık 10 yıldır havalimanında görev yapıyorum gün geçtikçe uçmaktan daha çok korkuyorum..Nedeni bilinmez..Ama kabin ekibi bunu gerçekten başarıyorsa büyük bir şey diye düşünüyorum..Tabi yapılan bu açıklama samimiyse:)

Yurt dışı seyahatlerinde de özellikle THY’yi tercih eden Korel, “THY ekibinin bana yardımcı olması, bu korkumu biraz olsun hafifletiyor. Onlara minnettarım” dedi.

Daha önce de Bergüzar Korel’in uçak korkusu nedeniyle seyahatlerini kokpitte yaptığı söylenmişti.

Bergüzar Korel, THY'ye minnettar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 9 yıl önce
sevgili sacma.. 11 eylul sonrası kokpite giriş cıkıs vs hersey yeniden duzenlendi ve yasaklandı... bu thy nin keyfi bir kararı degildir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ben küçüklüğümden beri uçak heyecanım ve sevgim vardır ne varki bir ya da iki kişi kokpite alınabilir merak edenler yada ilgi duyanlar için tabi tüm uçuş bayunca degil ama en azından 10 dk bilemedin 20 dk pilotları izlemek bile heyecan yatıştırır ve merak duygusunu birazda olsun azaltır ama bizim insanımız bunu kötü birşeymiş gibi görüyo ve almıylar saçma buluyorum çok saçma..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sagolsun bir yolcu hosteslerin servis elemanı olmadıgını farketmiş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yaklaşık 10 yıldır havalimanında görev yapıyorum gün geçtikçe uçmaktan daha çok korkuyorum..Nedeni bilinmez..Ama kabin ekibi bunu gerçekten başarıyorsa büyük bir şey diye düşünüyorum..Tabi yapılan bu açıklama samimiyse:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000