17 Ocak 2012, Salı 15:14:58

AIRBUS'IN İSTANBUL NOKTASI: THY TEKNİK A.Ş.

Merkezi İstanbul Uluslararası Atatürk Havalimanı’nda yer alan THY Teknik A.Ş. Airbus’ın dünya çapındaki Bakım ve Onarım (MRO) Ağı’na katıldı.
  • airbus fransiz istiraki degilimi,,boykot ne oldu,basbakan dahil herkes esti gurledi,,sonuc bumudur.klasik badem zihniyeti para gelsinde nereden gelirse gelsin,hakikaten din bezirgani 3.sinif tuccar bunlar.
  • çalışanına personeline önem vermeyip de onları hor görürsen,torpil,adam kayırma ve haksızlık,adaletsizlik yaparsan o şirket ileriye değil ancak geriye gider.geçin bu boş lafları.
  • şu tk nin malzeme stoğunun 1/3 i bizde olsa ne bakımlar yapardık ama bu haber içinde sevindim. inşallah türkiye sivil havacılığı gelişir.
  • Teknisyenine değer vermeyen bir firmanın ne kadar iştirake girerse girsin geleceği vahim. Yönetim "Biz avrupa kadar verimli değiliz." diyor. Peki soruyorum siz ne işe yararsınız?
Airbus MRO ağı, dünyanın dört bir yanındaki Airbus müşterilerine rekabetçi bir ortamda kaliteli bakım hizmeti sunan MRO’ların Airbus deneyimlerinden faydalanma imkanı sunmak için tasarlandı. Kurulduğu Mart 2005’ten bu yana Airbus MRO Ağı, müşterileri memnuniyeti ve bakım verimliliğinde referans noktası oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Airbus Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Didier Lux: “THY Teknik A.Ş.’in Airbus MRO ağına katılmasını büyük bir mutlulukla karşılıyoruz. THY Teknik A.Ş.’nin ticari uçak bakımı konusunda onlarca yıllık tecrübesi bulunuyor ve İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda yapımı süren yeni tesisleri ile de bölge havayollarının ilk tercihi olmaya devam edecekler” dedi.

THY Teknik A.Ş. Genel Müdürü Doç. Dr. İsmail Demir ise, böyle seçkin bir iş grubuna katılımdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “MRO sektöründeki iş ve kapasite kullanımını artırmaya yönelik performans kıyaslamalarını ve işbirliğini temel alan Airbus MRO Ağı’nın değerli üyeleriyle bilgi ve tecrübe paylaşımı fırsatı bulacağız” dedi.

Türk Hava Yolları’nın iştiraki olan THY Teknik A.Ş. bölgesinin lider bakım ve onarım merkezi olarak, Airbus ve Boeing uçaklarına gövde, motor, yedek güç ünitesi, iniş takımları ve komponent bakım hizmeti vermektedir. THY Teknik A.Ş., Türkiye merkezli müşterilere ek olarak Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinden 100’ü aşkın müşteriye İstanbul ve Ankara’daki bakım merkezlerinde istihdam ettiği 3.000’den fazla nitelikli personel ile bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Airbus MRO Ağı’nın 17 üyesi bulunuyor:

Abu Dhabi Aircraft Technologies Mexicana MRO Services
Aeroman Sabena Technics
Air France Industries SIA Engineering Company
Air New Zealand Engineering Services Singapore Technologies Aerospace
Aveos SR Technics Switzerland
GAMECO TAP Maintenance & Engineering
Hong Kong Aircraft Engineering Company TIMCO Aviation Services
Iberia Maintenance THY Teknik A.Ş.
Lufthansa Technik AG
AIRBUS'IN İSTANBUL NOKTASI: THY TEKNİK A.Ş.

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
airbus fransiz istiraki degilimi,,boykot ne oldu,basbakan dahil herkes esti gurledi,,sonuc bumudur.klasik badem zihniyeti para gelsinde nereden gelirse gelsin,hakikaten din bezirgani 3.sinif tuccar bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
çalışanına personeline önem vermeyip de onları hor görürsen,torpil,adam kayırma ve haksızlık,adaletsizlik yaparsan o şirket ileriye değil ancak geriye gider.geçin bu boş lafları.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
şu tk nin malzeme stoğunun 1/3 i bizde olsa ne bakımlar yapardık ama bu haber içinde sevindim. inşallah türkiye sivil havacılığı gelişir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Teknisyenine değer vermeyen bir firmanın ne kadar iştirake girerse girsin geleceği vahim. Yönetim "Biz avrupa kadar verimli değiliz." diyor. Peki soruyorum siz ne işe yararsınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000