26 Ekim 2017, Perşembe 18:41:43

SHGM'den 2023 açıklaması; "Dünyada uçmadığımız yer kalmayacak"

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün (SHGM) sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda 2023 yılında 750 uçak ve 500 uçuş noktasının hedeflendiği belirtildi.
  • Ben su anda Amerikadayim Aslanim. Turkceyi sendenmi ogreneyim. Sen daha dunya ile ilgin olmadan ben havacilikla ograsiyordum , bu kose bizim havacilarin kosesi, orda oturanlar, benim mesai arkadaslarim , Bir dah boyle ileri geri konusma Gelirim oraya. Herkese USA dan. Selam ve sevgilerimi arz ediyorum,
  • Değme avcılara taş çıkarırsınız valla. Hani atılır da bu kadarına pes :)
  • Carpik alt yapi biktiran burokrasi ve telefonlara bakma zahmetine katlanmayan bir kurum anlayisi ile siz marmara denizini zor gecersiniz.ulkedeki ucak sayisi ile havacilik olculmez efendiler kendinize gelin.
  • Pilot sinav sistemini elinize yuzunuze bulastirdiniz.onlarca insan magdur oldu.once isinizi duzgun yapin.dunya bir yere kacmiyor.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün (SHGM) sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda 2023 yılı hedefi açıklandı.

Yapılan paylaşımda 750 büyük gövdeli uçak ve 500 uçuş noktasının hedeflendiği belirtildi. Yapılan ikili havacılık anlaşmaları ile "Dünyada uçmadığımız yer kalmayacak" açıklamasında bulunan SHGM'nin Ağustos ayında açıkladığı Türkiye'deki yolcu uçağı sayısı 493.

Ayrıca 24 kargo uçağı, 202 hava taksi, 368 genel havacılık, 241 balon ve 62 zirai hava aracı olmak üzere ülkede toplam bin 390 hava aracı bulunuyor.

SHGM'den 2023 açıklaması; "Dünyada uçmadığımız yer kalmayacak"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Bedava para bedava komur Sen nedemek istiyorsun, ~ 9 ay önce
Ben su anda Amerikadayim Aslanim. Turkceyi sendenmi ogreneyim. Sen daha dunya ile ilgin olmadan ben havacilikla ograsiyordum , bu kose bizim havacilarin kosesi, orda oturanlar, benim mesai arkadaslarim , Bir dah boyle ileri geri konusma Gelirim oraya. Herkese USA dan. Selam ve sevgilerimi arz ediyorum,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şaka ~ 9 ay önce
Şaka bir yana Türkçe hakikaten bozuk. Bence Türkçe bilmeden buralara yorum yazmamak lazım. Saygılar
Shgm ~ 9 ay önce
Değme avcılara taş çıkarırsınız valla. Hani atılır da bu kadarına pes :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Elestiri ~ 9 ay önce
Carpik alt yapi biktiran burokrasi ve telefonlara bakma zahmetine katlanmayan bir kurum anlayisi ile siz marmara denizini zor gecersiniz.ulkedeki ucak sayisi ile havacilik olculmez efendiler kendinize gelin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
World of list ~ 9 ay önce
Pilot sinav sistemini elinize yuzunuze bulastirdiniz.onlarca insan magdur oldu.once isinizi duzgun yapin.dunya bir yere kacmiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000