08 Şubat 2010, Pazartesi 15:03:35

BEST AIR'E HAYAT ÖPÜCÜĞÜ

İflasa direnen Best Havayolları’nın, 27 Ocak’ta süresi sona eren işletme ruhsatı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından 3 aylığına uzatıldı.
  • Bu bir turlu batmak bilmeyen sirketin isletme ruhsati uzatilmisti. 3 aylik sure 27 Nisanda bitiyor gene. Bilen varmi durum nedir, artik kapatilacakmi, ucak satilacak mi. Bahtisah hanim gene Amerikaya kacmis!
  • sitelerini kapatmışlar sonunda, gerçekleri saklamama erdemine yönelik bir adım... belkide kazık attıkları site servis sağlayıcısı da vardır, dolandırıcılık işlemiş şirketin damarlarına ne de olsa...
  • sirketin hali ortada neden aoc uzatliyor, neye dayanarak? olay icler acisi, zavallica. 1. bunu bana biri aciklasin 2. maas lari ödenmeyen degerli meslekdaslarima anlayislarimi sunar, sabir dilerim 3.bu arkadaslarimiza herkes saygi göstermeli, yorumlara bu saygi yansimali
  • ALIN TERİNİ ÖNCELİKLE ÖDE KARDEŞİM. YALAKALARIN,AĞLAYANLARIN,BAĞIRIP ÇAĞIRANLARIN DEĞİL...ESKİAYLARI ÖDEYEREK GEL KARDEŞİM.İSTEDİĞİNE VEREREK HAKSIZLIK YAPMA..ÖDEYE ÖDEYE GEL KARDEŞİM.DEVLETLE BANKAYLA FİRMAYLA NASIL ANLAŞIRSAN NASIL TAKSİT YAPARSAN YAP.BENİM HASTAMDAN,ÇOCUĞUMDAN,GELECEĞİMDEN FEDAKARLIK İSTEME KARDEŞİM.ADAMI ÇILDIRTMA ÇILGIN YAPMA ÖDE KARDEŞİM..

 

Elinde sadece MD tipi bir uçak kalan Best Havayolları’nın bulunduğu zor durumdan çıkabilmek için çabalar sürerken Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden şirkete hayat öpücüğü geldi.

 

27 Ocak’ta süresi dolan Best Havayolları’nın işletme ruhsatı SHGM tarafından üç ay süreyle uzatıldı.

 

Amerika’da yaşayan işkadını Bahtışen Tunca’ya ait Best Havayolları, uzun süredir mali kriz yaşıyordu. Uçuşlarını gerçekleştiremeyen şirketin satılması için birçok girişimde bulunulmuş ancak bir türlü satış gerçekleştirilememişti.

 

İki uçağını borçlarından dolayı kira süresi bitmeden iade etmek zorunda kalan Best Havayolları hakkında, uçak kiralama şirketi ILFC tarafından açılmış bir de dava bulunuyor.

 

SHGM’den alınan üç aylık ek sürenin sonunda Best Havayolları’nın yeniden dirilip operasyonlarına başlayıp başlamayacağı merakla bekleniyor.

 

AirportHaber.com

BEST AIR'E HAYAT ÖPÜCÜĞÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bu bir turlu batmak bilmeyen sirketin isletme ruhsati uzatilmisti. 3 aylik sure 27 Nisanda bitiyor gene. Bilen varmi durum nedir, artik kapatilacakmi, ucak satilacak mi. Bahtisah hanim gene Amerikaya kacmis!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sitelerini kapatmışlar sonunda, gerçekleri saklamama erdemine yönelik bir adım... belkide kazık attıkları site servis sağlayıcısı da vardır, dolandırıcılık işlemiş şirketin damarlarına ne de olsa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sirketin hali ortada neden aoc uzatliyor, neye dayanarak? olay icler acisi, zavallica. 1. bunu bana biri aciklasin 2. maas lari ödenmeyen degerli meslekdaslarima anlayislarimi sunar, sabir dilerim 3.bu arkadaslarimiza herkes saygi göstermeli, yorumlara bu saygi yansimali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ALIN TERİNİ ÖNCELİKLE ÖDE KARDEŞİM. YALAKALARIN,AĞLAYANLARIN,BAĞIRIP ÇAĞIRANLARIN DEĞİL...ESKİAYLARI ÖDEYEREK GEL KARDEŞİM.İSTEDİĞİNE VEREREK HAKSIZLIK YAPMA..ÖDEYE ÖDEYE GEL KARDEŞİM.DEVLETLE BANKAYLA FİRMAYLA NASIL ANLAŞIRSAN NASIL TAKSİT YAPARSAN YAP.BENİM HASTAMDAN,ÇOCUĞUMDAN,GELECEĞİMDEN FEDAKARLIK İSTEME KARDEŞİM.ADAMI ÇILDIRTMA ÇILGIN YAPMA ÖDE KARDEŞİM..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000