23 Şubat 2017, Perşembe 15:29:16

Qatar Havayolları'ndan skandal görüntülere ilişkin açıklama

Qatar Airways, bugün yayınlanan skandal görüntülere ilişkin açıklama yaptı. İşte Qatar'ın açıklaması;
  • Yorumlar haberin kendisinden acayip... 'Cinsel açlığın tavan yaptığı bir ülkede yaşadığınızı nasıl anlarsınız' konulu çalışma :) Evli de aç, bekar da aç ! Arkadaş siz hiç sevişmiyor musunuz ? Ya da partnerleriniz o kadar mi çirkin ? Arap bir abla için ağzınızın suyu aktı ? Türk hosteslerle kıyaslamalar falan ? Nooolcak acaba ? Planın ne ? Bizimkiler senin zevkine uygun olsa sen de kabin fantazisi mi yapıcan ? Kafayı yemişsiniz...Kaza-kırım haberi olsa okumazsınız bile.
  • Katar havayollarında tek skandal bu mu? Tarihini vermeyelim, B-777 Cargo uçagı Doha'dan Asya'da bir ülkeye çok özel bir araba götürüyor. Uçuş esnasında kaptan arabaya bakmak için aşağıya iniyor. " Katar şirket usulleri gereği kargo uçuşlarında teknik ve load master uçurmaz, yani uçuşta Kaptan ve 2 nci pilot var ". Neyse kaptan arabaya baktıktan sonsa bir de arabanın içini görmek istiyor ve arabanın içine girip kapıyı kapatıyor o da ne kapılar otomatik olarak kitleniyor. Kokpitte ikinci pilot kaptanın uzun süre aşağıda olmasından acaba başına birşey mi geldi düşüncesiyle kokpitten ayrılıp aşağı iniyor kaptanı arabada kilitli olduğunu görüyor. Kapıları açamayınca yukarı çıkıyor ve durumu radara bildirerek uygun bir meydana iniş yapıyor. Ancak kokpiti terk edip en az 5-10 dakika uçağını kontrolsuz bırakıyor. İşte size SKANDAL herhangi bir basın kuruluşunda bu haberi okudunuz mu hayır, bu konudan haberi olanlar bunu yazabildi mi hayır ama o uçak uçtuğu hava sahadında 5-10 dakika kontrolsuz uçtu. Bu hir nazari kırım ve felaket. Kabin görevlisinin göğüslerini göstermesine skandal diyenler bu olaya ne diyecekler acaba ......
  • misket oynayalim :)
  • Uçucu personel ve bilinen bi firma diye haber konusu olmuş bu fotoğraflar, ama birçok yerde insanlar gizli kapaklı cinsel temaslarda bulunuyorlar burası aşikar. Yanlış olan, gelip buraya bizim hostes kızlar çirkin abla güzelmiş yazilmasidir. Güzel olmamıza hele hele seksi olmamıza gerek yok, alin teri döküp evimize yuvamıza çocuklarımıza ekmek götürüyoruz. Ha birde uçağa binip hosteslere bu gözle bakan sözlü yada fiziksel tacizde bulunan yolcular var malum, siz boyle konuşarak bu durumu mesrulastiriyosunuz, sapıksiniz, çok adisiniz.

Qatar Airways kabin memurlarının uçak içerisinde çekilen uygunsuz pozları içeren haberimize ilişkin Körfez şirketinden açıklama geldi.

Qatar Airways'ten Airporthaber'e gönderilen açıklamada, habere konu görsellerin birkaç yıl öncesine ait olduğu ve personelin işlerine son verildiği belirtildi.

İşte Qatar'ın açıklaması;

Qatar Airways kabin görevlisi olarak görünen bazı kişilerin uygun olmayan fotoğraflarının sosyal medyada görüntülendiğini öğrenmiş bulunuyoruz. Bu fotoğrafların pek çok kişi tarafından görüldüğünü, endişe ve üzüntü yarattığını anlıyoruz, zira bu uygunsuz ve kabul edilemez davranışlar halen havayolumuzda çalışmakta olan kabin görevlileriyle ilişkilendirilmektedir.

Bu fotoğraflar eskidir, 2013 sonuyla 2014 yılı başları arasında yayınlanmış ve dikkatimize çarpmıştır. O dönemde havayolu kendi iç araştırmalarını yapmış ve bunun sonucunda bu kişilerin işlerine son verilmiştir.

Tüm Qatar Airways çalışanlarından profesyönel bir şekilde, Katar ve Katarlıların kanun ve geleneklerıne saygılı bir şekilde davranmaları beklenmektedir. Çalışanlarımızın kendilerini ve havayolunu son derece olumlu ve güvenilir bir şekilde temsil ediyor olmalarından gurur duymaktayız. Bu tür olaylar son derece nadirdir. Her şekilde, buna benzer olaylar baş gösterdiğinde duruma son derece ciddiyetle eğilip gereken tedbirler alınmaktadır, tıpkı bu olayda alınmış olduğu gibi.

Qatar Havayolları'ndan skandal görüntülere ilişkin açıklama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

The Coolest ~ 1 yıl önce
Yorumlar haberin kendisinden acayip... 'Cinsel açlığın tavan yaptığı bir ülkede yaşadığınızı nasıl anlarsınız' konulu çalışma :) Evli de aç, bekar da aç ! Arkadaş siz hiç sevişmiyor musunuz ? Ya da partnerleriniz o kadar mi çirkin ? Arap bir abla için ağzınızın suyu aktı ? Türk hosteslerle kıyaslamalar falan ? Nooolcak acaba ? Planın ne ? Bizimkiler senin zevkine uygun olsa sen de kabin fantazisi mi yapıcan ? Kafayı yemişsiniz...Kaza-kırım haberi olsa okumazsınız bile.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 1 yıl önce
Katar havayollarında tek skandal bu mu? Tarihini vermeyelim, B-777 Cargo uçagı Doha'dan Asya'da bir ülkeye çok özel bir araba götürüyor. Uçuş esnasında kaptan arabaya bakmak için aşağıya iniyor. " Katar şirket usulleri gereği kargo uçuşlarında teknik ve load master uçurmaz, yani uçuşta Kaptan ve 2 nci pilot var ". Neyse kaptan arabaya baktıktan sonsa bir de arabanın içini görmek istiyor ve arabanın içine girip kapıyı kapatıyor o da ne kapılar otomatik olarak kitleniyor. Kokpitte ikinci pilot kaptanın uzun süre aşağıda olmasından acaba başına birşey mi geldi düşüncesiyle kokpitten ayrılıp aşağı iniyor kaptanı arabada kilitli olduğunu görüyor. Kapıları açamayınca yukarı çıkıyor ve durumu radara bildirerek uygun bir meydana iniş yapıyor. Ancak kokpiti terk edip en az 5-10 dakika uçağını kontrolsuz bırakıyor. İşte size SKANDAL herhangi bir basın kuruluşunda bu haberi okudunuz mu hayır, bu konudan haberi olanlar bunu yazabildi mi hayır ama o uçak uçtuğu hava sahadında 5-10 dakika kontrolsuz uçtu. Bu hir nazari kırım ve felaket. Kabin görevlisinin göğüslerini göstermesine skandal diyenler bu olaya ne diyecekler acaba ......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
msk ~ 1 yıl önce
misket oynayalim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin memuru ~ 1 yıl önce
Uçucu personel ve bilinen bi firma diye haber konusu olmuş bu fotoğraflar, ama birçok yerde insanlar gizli kapaklı cinsel temaslarda bulunuyorlar burası aşikar. Yanlış olan, gelip buraya bizim hostes kızlar çirkin abla güzelmiş yazilmasidir. Güzel olmamıza hele hele seksi olmamıza gerek yok, alin teri döküp evimize yuvamıza çocuklarımıza ekmek götürüyoruz. Ha birde uçağa binip hosteslere bu gözle bakan sözlü yada fiziksel tacizde bulunan yolcular var malum, siz boyle konuşarak bu durumu mesrulastiriyosunuz, sapıksiniz, çok adisiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000