14 Ocak 2018, Pazar 00:04:47

SON DAKİKA | Pegasus uçağı Trabzon'da pistten çıktı

Pegasus Havayolları'nın Ankara-Trabzon seferini yapan uçağı pistten çıktı.
  • Aslında çıkarılacak en büyük ders uçak teker değdirir değdirmez kemer çözüp kalkan cahillere çıkar bu kazada. Geçmiş olsun..
  • Trabzon devamlı yağışlı bir şehrimiz, şimdiye kadar hiç böyle birşey olmadı, zemin kötüyse ona göre kanatların yardımı ile ilerlenebilirdi, yüzde yüz pilotaj hatası olduğu ortadadır. Herkese geçmiş olsun
  • Sevgili cpt ve fo bay bayanlar.haber yabancı sitelerde sayfalarda verilmiş.geçmiş olsun diyen var fakat çoğu alay etmiş.nerdeyse sevinmiş çoğu.lütfen birbirinize sahip çıkın.bu türk havacılığının kazasıdır pgsnin değil.ben yarın birgün bu ülkede şu veya bu havayolunda yer alıcağıma inanıyorum.birçok fo tanıyorum.azda kaptan.ben bu sektörü böyle bilmiyordum. Nasıl birbirinize böyle düşersiniz hemde en destek olmanız gereken zamanda.tartışmak iyide hiç tahammülünüz yok birbirinize.ben açıkçası endişe duydum ilerki çalışma hayatım için.lütfen durun.
  • Aşada bagaj atanlar uçakta temizlik yapanlar hepsi kaptan kesilmiş. Daha ortada rapor yok herkes yorum yapmış

Pegasus Havayolları'nın Ankara-Trabzon seferini yapan uçağı pistten çıktı.

Pegasus Havayolları'na ait TC-CPF kuyruk tescilli uçağın Trabzon Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra deniz yönüne doğru pistten çıktı. Olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Yolcuların tahliye edildiği ve ölen ya da yaralanan olmadığı belirtildi.

Şu anda uçağı soğutma çalışmaları devam ediyor. TC-CPF kuyruk tescilli "Zeynep" isimli Boeing B737-800 tipi uçak, 2012 yılında Pegasus filosuna katılmıştı.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz olayda yaralanan olmadığını belirtti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 3 kişinin çok hafif şekilde yaralandığını ifade etti.

Trabzon Valisi Yücel Yavuz, havalimanının en kısa sürede uçuşlara açılacağını belirtti. 

Detaylar gelecek...

SON DAKİKA | Pegasus uçağı Trabzon'da pistten çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (322)

Atr42 ~ 6 ay önce
Aslında çıkarılacak en büyük ders uçak teker değdirir değdirmez kemer çözüp kalkan cahillere çıkar bu kazada. Geçmiş olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilotkaptan ~ 6 ay önce
Trabzon devamlı yağışlı bir şehrimiz, şimdiye kadar hiç böyle birşey olmadı, zemin kötüyse ona göre kanatların yardımı ile ilerlenebilirdi, yüzde yüz pilotaj hatası olduğu ortadadır. Herkese geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öğrenci pilot ~ 6 ay önce
Sevgili cpt ve fo bay bayanlar.haber yabancı sitelerde sayfalarda verilmiş.geçmiş olsun diyen var fakat çoğu alay etmiş.nerdeyse sevinmiş çoğu.lütfen birbirinize sahip çıkın.bu türk havacılığının kazasıdır pgsnin değil.ben yarın birgün bu ülkede şu veya bu havayolunda yer alıcağıma inanıyorum.birçok fo tanıyorum.azda kaptan.ben bu sektörü böyle bilmiyordum. Nasıl birbirinize böyle düşersiniz hemde en destek olmanız gereken zamanda.tartışmak iyide hiç tahammülünüz yok birbirinize.ben açıkçası endişe duydum ilerki çalışma hayatım için.lütfen durun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tercüman ~ 6 ay önce
sen önce cümle kurmasını öğrende öyle pilot ol, aksi takdirde kimse seni anlamaaaaaz:)
Çok Bilenler ~ 6 ay önce
Aşada bagaj atanlar uçakta temizlik yapanlar hepsi kaptan kesilmiş. Daha ortada rapor yok herkes yorum yapmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000