03 Nisan 2013, Çarşamba 18:15:52

SKY'DAN 'İLAVE' ANLAŞMA...

Kazakistan’ın önde gelen tur şirketlerinden Qualitum Tours, Sky Airlines ile gerçekleştirdiği Antalya-Kazakistan arasındaki uçuşlarını artırma kararı aldı...
  • Sky onlarıda bataklıga surukledi...
  • Sky uçuşları durdurmuş.
  • ödenmedi bu terbiyesizlik ne zaman sona erecek tabi sizvicdansız sky yöneticileri bu kadar zamandır bir arpa boyu yapılanma sürecinin sonu na gelemediniz mi sezon açıldı nerdeyse bitecek hala tazminatlar de o insanlık varsa .
  • Başkasının parasını cebren ve hile ile alana ne denir

Sky Airlines ile sadece 2012 yılında haftada 6 sefer düzenleyerek 28 bin kazak turisti Antalya’ya getiren Qualitum Tours, bu yıl da daha sezon başlamadan 10.000 koltukluk ek uçuş anlaşması yaptığı Sky Airlines ile binlerce kazak turisti taşımaya devam edecek.

Qualitum Tours, 2012 yaz sezonunda Sky Airlines ile Kazakistan’ın Almaata, Astana, Karakanda ve Aktobe şehirlerine haftada 6 sefer uçarak, toplam 28.000 Kazak turisti Antalya’ya getirdi. Uçuşlara olan talebin artmasıyla Sky Airilnes ile işbirliğini genişletmeye karar verdiklerini belirten Horus Turizm  Genel Müdürü Emre Acemi,  “2011 yılında Qualitum Tours markasıyla girdiğimiz Kazakistan pazarında, müşteri portföyümüz hızla genişliyor. Özellikle Sky Airlines ile gerçekleştirmiş olduğumuz sorunsuz ve rötarsız seferler ile teknolojik altyapımız sayesinde artan talepler, bulunduğumuz pazarlarda bizi 2013 yılında kapasitemizi arttırmaya yöneltti” dedi. 

Sky Airlines ile Kazakistan için 10.00 ek koltuk anlaşması

2013 yılında daha büyük operasyonlar gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Acemi sözlerine şöyle devam etti: “Kazakistan’da uçtuğumuz noktalara Atrau şehrini de ekledik ve uçak sayımızı haftada 10’a, koltuk sayımızı da 40.000 e çıkardık.  Bu seferleri haftada 6 gün Sky Airlines ile haftada 4 gün de Pegasus ile gerçekleştiriyoruz. Erken rezervasyon döneminde gördüğümüz büyük ilgiden sonra Sky Airlines 10.000 koltukluk ek uçuşlar için yeni anlaşmamızı tamamladık. Önümüzdeki hafta ilave uçuş programımızı da açıklayacağız” dedi.


Sırbistan-Antalya uçuşları da 4 güne çıktı

2010 yılından bu yana Travel Expert markasıyla da Sırbistan’da hizmet verdiklerini söyleyen Acemi, “2012 yaz sezonunda  Sky Airlines ile birlikte Belgrad’a hafta 3 kez uçarak 10.000 Sırp misafiri Antalya’ya getirdik. 2013 yılında da yiine Sky Airlines ile haftada 3 gün Belgrad uçuşlarımızı gerçekleştirmek üzere start verdik. Ancak Sırbistan pazarındaki yoğun ilgiden sonra Sky Airlines ile haftada 1 gün ilave uçak anlaşmamızı da imzaladık.  Böylece 2013 yazında da, haftada 4 gün yapılacak seferlerle 15.000 Sırp misafiri Antalya’da ağırlamayı planlıyoruz.” dedi.
 

SKY'DAN 'İLAVE' ANLAŞMA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Skyzede qualitum ~ 5 yıl önce
Sky onlarıda bataklıga surukledi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sky zede ~ 5 yıl önce
Sky uçuşları durdurmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? sky nesin sen.... ~ 5 yıl önce
ödenmedi bu terbiyesizlik ne zaman sona erecek tabi sizvicdansız sky yöneticileri bu kadar zamandır bir arpa boyu yapılanma sürecinin sonu na gelemediniz mi sezon açıldı nerdeyse bitecek hala tazminatlar de o insanlık varsa .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YİNE MAAŞ YOKKK!.. ~ 5 yıl önce
Bugün ayın 9'u mayıs ayının ortalarına geldik , yine maaş yok bu adamlar ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim. toplama suyla değirmen dönmez demişti sefa inan bey , bunlar topladıklarını bile değerlendirmeyi bilmeyen adamlar işte budur.Hala ne diye havacılık yapcaz diye direnirler çırpınırlar ödesinler insanların alacaklarını ondan sonrada ne yapacaksa yapsınlar.zaten elinde kalan ekiple biraz zor yapar ama çırpınsın bakalım biraz daha
Sonuç ~ 5 yıl önce
Başkasının parasını cebren ve hile ile alana ne denir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kanuni yollarla ~ 5 yıl önce
Isten cıkardıgı insanların tazminatlarını maaslarını odemeyip; ustune mahkemelere borcumuz yok diye cıkan bir zihniyet sonra cıkıp bizim vicdanımız rahat diyorsa bunu sorgulaman yanlıs...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000