15 Haziran 2012, Cuma 14:37:36

PEGASUS ÖDÜLE DOYMADI!

Misafirlerini uçmanın kolay yolu ile tanıştırarak, onları yurt dışında 34, yurt içinde 21 olmak üzere, toplam 24 ülkede 55 noktaya uçuran Pegasus, sunduğu yenilik ve hizmetlerini ödüllerle taçlandırıyor...
  • hımmm...anlaşılan uçan beygir belliki seni fena depmiş..bu arada Pegasus un yükselişini görmek sivil havacılık adına çok güzel birşey.Kimse böyle olacağını düşünmüyordu belki ama gerçek bu.Kim ne derse desin.Tebrik ediyorum bir thy kaptanı olarak..
  • Uçan beygir e mi ödül.İnanılır gibi diil.Topaç bey e hımmmmm.IZM.DK

 

Pegasus Hava Yolları, yayın hayatının 15. yılını kutlayan Türkiye’nin ilk seyahat dergisi Voyager tarafından, okuyucuları arasında düzenlenen “En İyiler Kimler 2012” anketinde 2 dalda ödüle layık görüldü.

Voyager internet sitesi üzerinden 18.453 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen anket sonucu Pegasus, “Zamanında Hareket” ve “En İyi Online Bilet Hizmetleri” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilen ödül töreninde  “Zamanında Hareket” kategorisinde ödülü Pegasus Hava Yolları Yer İşletme Direktörü Boğaç Uğurlutekin, “En İyi Online Bilet Hizmetleri” kategorisinde  ödülü de  Pegasus Hava Yolları Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk teslim aldı.

Bir Ödül de Pegasus’un Pazarlama Çalışmalarına...

Kırmızı Bavul ve “Türkiye’de Havacılığı Biz Değiştirdik” temalı imaj kampanyaları ile 2011 yılına damgasını vuran Pegasus, bu kampanyalarla pazarlama alanında 2 farklı ödülün de sahibi oldu.

Yurt dışı uçuş ağını vurguladığı Kırmızı Bavul ve “Türkiye’de Havacılığı Biz Değiştirdik” temalı imaj kampanyalarında kullanılan 2 outdoor uygulaması, pazarlama dergisi Media Cat tarafından geleneksel olarak düzenlenen 6. MediaCat Out of Home Ödülleri’nde “En İyi Billboard Çoklu Kullanımı” ve “En İyi Araç Giydirme” kategorilerinde ödüle layık görüldü. 

PEGASUS ÖDÜLE DOYMADI!

Facebook Yorum

Yorumlar

TEBRİKLER... ~ 6 yıl önce
hımmm...anlaşılan uçan beygir belliki seni fena depmiş..bu arada Pegasus un yükselişini görmek sivil havacılık adına çok güzel birşey.Kimse böyle olacağını düşünmüyordu belki ama gerçek bu.Kim ne derse desin.Tebrik ediyorum bir thy kaptanı olarak..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IZM. ~ 6 yıl önce
Uçan beygir e mi ödül.İnanılır gibi diil.Topaç bey e hımmmmm.IZM.DK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000