01 Kasım 2013, Cuma 15:47:01

İŞTE PEGASUS'UN PERFORMANSI

Pegasus Hava Yolları’nın ilk dokuz aydaki yolcu sayısı yüzde 22.3 arttı...
  • Tamamen doğrudur. İngiltere çalışanları sorgulanmalıdır. Birebir yaşadım. Adamlar ne hikmetse Türklerden nefret ediyorlar.
  • ARKADAŞLAR EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUŞALIM. ESKİDEN UÇAKLA UÇMAK BİR AYRICALIKTI. HERKES UÇAMAZDI. THY İLE UÇANLAR BAGAJINDAKİ THY ETİKETİNİ UZUN SÜRE ÇIKARMAZDI. YANİ " BAK BEN UÇAKLA UÇTUM HAA " DİYE HAVA ATARDI. BU GÜNLERİ UNUTMAYALIM. LOW COST ŞİRKETLER SAYESİNDE TÜRKİYE UÇMAYI ÖĞRENDİ. BU ŞİRKETLER SAYESİNDE BİLET FİYATLARI HERKESİN UÇABİLECEĞİ SEVİYİYE İNDİ. LOW COST ŞİRKETLER SAYESİNDE THY FİYATLARI DÜŞÜRDÜ. BAKIN MESELA IST-ESB HATTI THY'NİN TEKELİNDE. BU TEKEL KALKSIN FİYATLAR YARI YARIYA DÜŞER. HERKESE İYİ PAZARLAR........
  • Merak etme Anadolujet uçak sayısını arttırıyor sana da kapak. Sun ile işler yolunda.
  • La diyozki calisanina cay bilem vermiyo daha neyin low'unu konusuyorsunuz.

Pegasus Hava Yolları’nın ilk dokuz aydaki yolcu sayısı yüzde 22.3 arttı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan 2013 yılı trafik verilerine göre;  2012 Ocak-Eylül döneminde 10,29 milyon olan toplam misafir sayısı, bu yılın aynı döneminde yüzde 22,3 artışla 12,58 milyona ulaştı.

2013'ün ilk 10 ayında Belgrad, Saraybosna, Barselona, Doha, Tiran, Soçi ve Moskova olmak üzere yurt dışında 7; yurt içinde ise Muş, Denizli, Kahramanmaraş, Nevşehir, Amasya (Merzifon), Balıkesir/Edremit, Erzurum ve Şırnak olmak üzere 8 yeni uçuş noktasını uçuş ağına katan Pegasus, iç hatlardaki misafir sayısını yüzde 21,9, dış hatlardaki misafir sayısını yüzde 23 oranında arttırdı. (Hürriyet)

İŞTE PEGASUS'UN PERFORMANSI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

İngiltere ~ 4 yıl önce
Tamamen doğrudur. İngiltere çalışanları sorgulanmalıdır. Birebir yaşadım. Adamlar ne hikmetse Türklerden nefret ediyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
ARKADAŞLAR EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUŞALIM. ESKİDEN UÇAKLA UÇMAK BİR AYRICALIKTI. HERKES UÇAMAZDI. THY İLE UÇANLAR BAGAJINDAKİ THY ETİKETİNİ UZUN SÜRE ÇIKARMAZDI. YANİ " BAK BEN UÇAKLA UÇTUM HAA " DİYE HAVA ATARDI. BU GÜNLERİ UNUTMAYALIM. LOW COST ŞİRKETLER SAYESİNDE TÜRKİYE UÇMAYI ÖĞRENDİ. BU ŞİRKETLER SAYESİNDE BİLET FİYATLARI HERKESİN UÇABİLECEĞİ SEVİYİYE İNDİ. LOW COST ŞİRKETLER SAYESİNDE THY FİYATLARI DÜŞÜRDÜ. BAKIN MESELA IST-ESB HATTI THY'NİN TEKELİNDE. BU TEKEL KALKSIN FİYATLAR YARI YARIYA DÜŞER. HERKESE İYİ PAZARLAR........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
->z<- ~ 4 yıl önce
Merak etme Anadolujet uçak sayısını arttırıyor sana da kapak. Sun ile işler yolunda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
La diyozki calisanina cay bilem vermiyo daha neyin low'unu konusuyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000