11 Haziran 2008, Çarşamba 11:17:58

WORLD FOCUS'TAN FLAŞ AÇIKLAMA!

Dün bir gazetede yer alan "57 kşişi göz göre göre ölüme uçtu" haberiyle ilgili bugün World Focus Airlines kanadından açıklama geldi. İşte World Focus tarafından yapılan o açıklama...
  • Tüm bu yazılanlardan, çizilenlerden, haberlerden, açıklamalardan sade bir vatandaş olarak ben şunu anladım: Sektör kendi içindeki hesaplaşmalarını,sektörün bazı oyuncularının SHGM ve ulaştırma bakanıyla hesaplaşmasını tetikçi gazeteler ve gazeteciler aracılığyla ve yanlış adreste; acı, kan ve gözyaşı üzerinden yapıyor.Bu iş için bir günah keçisi bulduklarını sanıyorlar ama sert kayaya çarpıp başlarını yarmasınlar.karşıdan geleçek tokatın şiddeti büyük olabilir sonra sesi hintten çinden gelmesin.Herkesi aklı selime davet ediyorum.
  • kimin icin mi? Pegasus Hava Yolarinin sahibi kim ? Kimin kiziyla evli ve tetikci gazeteci hangi kurumda habar sunuyor?
  • Y.ÇİZMECİ açıkça U.DÜNDAR'ı suçladı.Birileri de aynı şekilde ve sürekli olarak aynı suçlamalarda bulunuyorlar.Beyler insaf edin.Adam gazeteci, işi kamuoyunu aydınlatmak.Haberlerde söyledikleriyle ilgili World Focus'tan kim tarafından yapıldığı bile anlaşılmayan bir açıklama var(Flaş açıklama).Şimdi elinizi vicdanınıza koyun.Açıklama hangi soruyu aydınlatıyor.Hangi gerçeği değiştiriyor.Bırakın insanları suçlamayı işinizi yapın, eksikliklerinizi giderin olanlardan ders alın.Bu işlerde çok konuşan, yüksekten atanlar haklı olmuyor.Havacılık pozitif bir iştir ve kurallar kanla yazılmıştır parayla değil.
  • evet Uğur Dündar'ı iyi biliriz. ne yaptığı da ortada. kaset yollamalar. Görevi buysa evet görevini çok iyi yapıyor.

Açıklamanın tam metnini yayınlıyoruz...

World Focus Airlines

WORLD FOCUS'TAN FLAŞ AÇIKLAMA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Sokaktaki Vatandaş ~ 10 yıl önce
Tüm bu yazılanlardan, çizilenlerden, haberlerden, açıklamalardan sade bir vatandaş olarak ben şunu anladım: Sektör kendi içindeki hesaplaşmalarını,sektörün bazı oyuncularının SHGM ve ulaştırma bakanıyla hesaplaşmasını tetikçi gazeteler ve gazeteciler aracılığyla ve yanlış adreste; acı, kan ve gözyaşı üzerinden yapıyor.Bu iş için bir günah keçisi bulduklarını sanıyorlar ama sert kayaya çarpıp başlarını yarmasınlar.karşıdan geleçek tokatın şiddeti büyük olabilir sonra sesi hintten çinden gelmesin.Herkesi aklı selime davet ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ali ~ 10 yıl önce
kimin icin mi? Pegasus Hava Yolarinin sahibi kim ? Kimin kiziyla evli ve tetikci gazeteci hangi kurumda habar sunuyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabin kokpit ~ 10 yıl önce
Y.ÇİZMECİ açıkça U.DÜNDAR'ı suçladı.Birileri de aynı şekilde ve sürekli olarak aynı suçlamalarda bulunuyorlar.Beyler insaf edin.Adam gazeteci, işi kamuoyunu aydınlatmak.Haberlerde söyledikleriyle ilgili World Focus'tan kim tarafından yapıldığı bile anlaşılmayan bir açıklama var(Flaş açıklama).Şimdi elinizi vicdanınıza koyun.Açıklama hangi soruyu aydınlatıyor.Hangi gerçeği değiştiriyor.Bırakın insanları suçlamayı işinizi yapın, eksikliklerinizi giderin olanlardan ders alın.Bu işlerde çok konuşan, yüksekten atanlar haklı olmuyor.Havacılık pozitif bir iştir ve kurallar kanla yazılmıştır parayla değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
solduyu ~ 10 yıl önce
evet Uğur Dündar'ı iyi biliriz. ne yaptığı da ortada. kaset yollamalar. Görevi buysa evet görevini çok iyi yapıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000