14 Ekim 2010, Perşembe 17:12:27

TURKUAZ KABİN MEMURU ARIYOR

İç hat operasyonlarına son hız devam eden Turkuaz Havayolları, uçaklarda görevlendirmek için 50 kabin memuru arıyor.
  • Turkuaz ne durumda şu an?İşler sanki iyiye gidiyor gibi.Fakat duyduğuma göre ekipler orda burda sürekli yatı ve günlük uçuş proglarından dolayı yorulmuşlar.umarım yakında iyi bir düzene geçilir.başarılar.
  • Bu şirket çalışanları illaki SENDİKAYA ÜYE OLMALIDIR... Kurtuluşları buradadır. Kaldı ki YASAL HAKLARIDIR
  • Her fırsatta Turkuaz'ı eleştrip duranların bu linki tıklayarak yazılan yorumu sonuna kadar okumasını,ve Turkuaz 'a göstermiş oldukları kötü yorum ve karalama çalışması kampanyalarını birazda başka firmalarla ilgilenerek bizi biraz rahat bırakmalarını diliyoruz...Bütün şirketler cici Turkuaz kaka çocuk imajını silin kafanızdan artık. Ne o yoksa siz sadece Turkuaz'a karşı olumsuz yorum yapmak için anlaşan maaşlı yorumcularmısınız? http://www.havayolusikayetleri.com/index.php?file=read&id=536
  • buraya saçma sapan yorumlarda bulunan kişilere sesleniyorum.gerçekten saçma yazılar yazıp kendinizi daha fazla küçük düşürmeyin.İş yerinden ayrılmış olmanız şirketi kötüleyeceğiniz anlamına gelmiyor fakat bazıları her zamanki gibi çenesini boş laflarla yoruyor.Boş düşünceler ve saçma sapan egolarınızla mutlu mesut yaşayın bırakın onla bunla uğraşmayı HERKES KENDİNE BAKSIN !

Turkuaz Havayolları, Ankara çıkışlı iç hat operasyonlarını sürdürürken bir taraftan personel takviyesine de devam ediyor.

22 Eylül’de 55 TL’lik sabit fiyatlarla iç hat seferlerine başlayan Turkuaz Havayolları, özellikle Ankara’nın doğusundaki illere yaptığı seferlerde yüksek doluluk oranlarına ulaşmıştı.

Şirketin gösterdiği iç hat performansı yüzleri güldürürken, bu kış ve önümüzdeki yaz döneminde artması beklenen uçuşlar için şimdiden personel arayışı başladı.

Turkuaz Havayolları, ağırlıklı olarak Ankara merkezli görev yapacak 50 kabin memuru alacağını duyurdu.

Başvuru sahiplerinde aranan koşullar ise şöyle:

-Tecrübeli-tecrübesiz
- 18-30 yaş arası
- 1.63 cm boy
- En az İngilizce bilmek

©AirportHaber.com ÖZEL

TURKUAZ KABİN MEMURU ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (47)

Misafir ~ 8 yıl önce
Turkuaz ne durumda şu an?İşler sanki iyiye gidiyor gibi.Fakat duyduğuma göre ekipler orda burda sürekli yatı ve günlük uçuş proglarından dolayı yorulmuşlar.umarım yakında iyi bir düzene geçilir.başarılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu şirket çalışanları illaki SENDİKAYA ÜYE OLMALIDIR... Kurtuluşları buradadır. Kaldı ki YASAL HAKLARIDIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Her fırsatta Turkuaz'ı eleştrip duranların bu linki tıklayarak yazılan yorumu sonuna kadar okumasını,ve Turkuaz 'a göstermiş oldukları kötü yorum ve karalama çalışması kampanyalarını birazda başka firmalarla ilgilenerek bizi biraz rahat bırakmalarını diliyoruz...Bütün şirketler cici Turkuaz kaka çocuk imajını silin kafanızdan artık. Ne o yoksa siz sadece Turkuaz'a karşı olumsuz yorum yapmak için anlaşan maaşlı yorumcularmısınız? http://www.havayolusikayetleri.com/index.php?file=read&id=536

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
buraya saçma sapan yorumlarda bulunan kişilere sesleniyorum.gerçekten saçma yazılar yazıp kendinizi daha fazla küçük düşürmeyin.İş yerinden ayrılmış olmanız şirketi kötüleyeceğiniz anlamına gelmiyor fakat bazıları her zamanki gibi çenesini boş laflarla yoruyor.Boş düşünceler ve saçma sapan egolarınızla mutlu mesut yaşayın bırakın onla bunla uğraşmayı HERKES KENDİNE BAKSIN !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000