19 Şubat 2013, Salı 15:02:53

SARHOŞ YOLCU 2 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU TOKATLADI

Minneapolis'ten Atlanta'ya annesinin kucağında uçan 19 aylık bebek Jonah Bennett ağladığı için sarhoş bir yolcunun saldırısına uğradı.
  • sevgili musibet;içmeyenleride görüyoruz dünyanın her tarafında birbirini havaya uçuruyor o ne olacak.Ayrıca şişeyle ilgili temennini yeniden gözden geçir.Bir müslüman diğer bir müslüman kardeşinin kötülüğünü istemez değil mi?Bu günahtır ancak şimdi sen kıvırır içki içen müslüman değildir dersen buda şirke girer ki buda daha büyük günahtır.Yani neymiş parmağımızdan çıkanı gözümüz okuyacak beynimizde algılayacakmış.Bugünlük bu sana yeter şekerim sağlıcakla kal.
  • kedidir kedi !!!
  • bin nasihatten evladir demisler. Benim temennim alkol serbestisini savunanlarin basina da ucakta boyle bir olayin gelmesidir. Hatta siseyi de alip zonkkk diye kafaniza indirsinler ancak o sekilde jeton assa duser, sanirim takilmis girtlakta.
  • Nedense gun aşırı alkollü yolcunun yaptığı fenalıklar yazılıyor allah allah

Bebeğin annesi Jessica Bennett'in ABC News'e aktardığına göre 60 yaşındaki Joe Hundley bebeğe saldırdı. Çocuğun uçaktaki hava basıncı nedeniyle ağladığını söyleyen anne, Hundley'nin bunun üzerine kendisine sert bir şekilde "bebeğin çenesini kapa" dediğini belirtti.

Bennett, "Bunun üzerine "sen ne dedin?" tepkisi verdim. Fakat o kadar sarhoştu ki üzerime devrildi ve kulağıma söylediği şeyi tekrarladı. Daha sonra çocuğa aniden vurdu" dedi.

Saldırganın Idaho'da uçaklar için parça üreten bir şirketin başkanı olduğu belirtildi. Anne tokat üzerine şoka girdiğini, çocuğun yüzüne baktığında gözün kanamaya başladığını gördüğünü ifade etti.

Uçakta bulunan erkek yolcu Todd Wooten konuyla ilgili açılan davada çocuğa vurulduğunu kendi gözleriyle gördüğünü aktardı.

Hundley'in avukatı Marcia Shein Atlanta Federal Mahkemesi'nin henüz kararını vermediğini fakat müvekkelinin suçsuz olduğunu iddia etti.

SARHOŞ YOLCU 2 YAŞINDAKİ ÇOCUĞU TOKATLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

şekerim ~ 5 yıl önce
sevgili musibet;içmeyenleride görüyoruz dünyanın her tarafında birbirini havaya uçuruyor o ne olacak.Ayrıca şişeyle ilgili temennini yeniden gözden geçir.Bir müslüman diğer bir müslüman kardeşinin kötülüğünü istemez değil mi?Bu günahtır ancak şimdi sen kıvırır içki içen müslüman değildir dersen buda şirke girer ki buda daha büyük günahtır.Yani neymiş parmağımızdan çıkanı gözümüz okuyacak beynimizde algılayacakmış.Bugünlük bu sana yeter şekerim sağlıcakla kal.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havaci ~ 5 yıl önce
kedidir kedi !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir musibet ~ 5 yıl önce
bin nasihatten evladir demisler. Benim temennim alkol serbestisini savunanlarin basina da ucakta boyle bir olayin gelmesidir. Hatta siseyi de alip zonkkk diye kafaniza indirsinler ancak o sekilde jeton assa duser, sanirim takilmis girtlakta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazik ~ 5 yıl önce
Nedense gun aşırı alkollü yolcunun yaptığı fenalıklar yazılıyor allah allah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000