27 Temmuz 2010, Salı 07:42:51

İSRAİL ASKERLERİNİ TAŞIYAN HELİKOPTER DÜŞTÜ

Romanya Savunma Bakanlığı Sözcüsü Constantin Spanu, içinde bir Romanya askerinin yanı sıra 6 İsrail askerinin bulunduğu helikopterin ülkenin orta bölümündeki dağlık alanda düştüğünü söyledi.
  • fasizan yorumu yapan arkadaş sen ilk baş israil bayrağının anlamının o siyon yıldızı üstündeki ve altındaki o iki mavi çizginin anlamını bir öğren özellikle üstekini bir öğren sonrada israili dost olup olmadığına ondan sonra karar ver yada en iyisi israilin yüzyıllardır hayalini kurduğu siyonist "arzu mevzudu" öğren senin ülken üzerinde ne gibi emelleri var öğren ondan sonra dost israil edebiyatı yap... domuzdan post kafirden dost olmaz bunu asla unutma
  • "faşizan yorumlar" isimli arkadaş, elbette ki faşizm ve ırkçılık takdir edilmemesi gereken iki olgu. Çünkü insanlar eşit yaratılmıştır ve eşit haklara sahip olmalılar. En temel hak olan "yaşama" hakkı da eşit olmalıdır. Bu sebeple umarım bizim vizyonumuzu İsrail Devleti de bir gün benimseyerek, ABD ile el ele Filistin ve tüm Ortadoğu'daki müslüman toplumlara uygulamakta olduğu insanlık dışı zulümü sona erdirirler. Emin olabilirsin ki İsrail'in çok güçlü bir ordusu var ve bir fırsatını bulurlarsa hepimizi kılıçtan geçirip kıyma yapmaktan büyük haz duyacaklardır.
  • darısı israilli devlet büyüklerine inşallah
  • bu yorumlar nasıl kontrol edilmeden yayınlanıyor anlayamıyorum.Belki o ölen İsrailli askerler de Türk dostuydu ve İsrail-Filistin barışını destekliyordu..nereden bilebilirsinizki?? Ölen askerler bizim meslektaşımızdı, bir de bu yönden düşünün..Gören de Araplar, Türklere bedava petrol veriyor da BAZI Türkler o yüzden İsrail düşmanlığı yapıyor zanneder..peh.peh..pehh
İsrail'e ait askeri helikopterle alçak uçuş yaptığı öğle saatlerinde telsiz bağlantısının kesildiğini belirten Spanu, kurtarma ekiplerinin bölgeye ulaşmaya çalıştığını ve kazadan sağ kurtulan olup olmadığının henüz bilinmediğini ifade etti.

4 KİŞİNİN CESEDİNE ULAŞILDI

Romanya ve İsrail askerleri, alçaktan uçuş ve kurtarma gibi konularda eğitim vermek için ortak bir havacılık tatbikatı düzenliyor.

Mediafax haber ajansına açıklama yapan kurtarma ekibinin başkanı Fanica Boboc, kaza yerinde 4 kişinin cesedine ulaşıldığını söyledi. Boboc, cesetlerin kimliğinin henüz tespit edilmediğini de belirtti.
İSRAİL ASKERLERİNİ TAŞIYAN HELİKOPTER DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
fasizan yorumu yapan arkadaş sen ilk baş israil bayrağının anlamının o siyon yıldızı üstündeki ve altındaki o iki mavi çizginin anlamını bir öğren özellikle üstekini bir öğren sonrada israili dost olup olmadığına ondan sonra karar ver yada en iyisi israilin yüzyıllardır hayalini kurduğu siyonist "arzu mevzudu" öğren senin ülken üzerinde ne gibi emelleri var öğren ondan sonra dost israil edebiyatı yap... domuzdan post kafirden dost olmaz bunu asla unutma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
"faşizan yorumlar" isimli arkadaş, elbette ki faşizm ve ırkçılık takdir edilmemesi gereken iki olgu. Çünkü insanlar eşit yaratılmıştır ve eşit haklara sahip olmalılar. En temel hak olan "yaşama" hakkı da eşit olmalıdır. Bu sebeple umarım bizim vizyonumuzu İsrail Devleti de bir gün benimseyerek, ABD ile el ele Filistin ve tüm Ortadoğu'daki müslüman toplumlara uygulamakta olduğu insanlık dışı zulümü sona erdirirler. Emin olabilirsin ki İsrail'in çok güçlü bir ordusu var ve bir fırsatını bulurlarsa hepimizi kılıçtan geçirip kıyma yapmaktan büyük haz duyacaklardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
darısı israilli devlet büyüklerine inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu yorumlar nasıl kontrol edilmeden yayınlanıyor anlayamıyorum.Belki o ölen İsrailli askerler de Türk dostuydu ve İsrail-Filistin barışını destekliyordu..nereden bilebilirsinizki?? Ölen askerler bizim meslektaşımızdı, bir de bu yönden düşünün..Gören de Araplar, Türklere bedava petrol veriyor da BAZI Türkler o yüzden İsrail düşmanlığı yapıyor zanneder..peh.peh..pehh

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000