23 Kasım 2012, Cuma 10:13:46

ELAZIĞ'A ONUR AIR GELDİ!

Onur Havayolları Elazığ’a olan ilk seferini dün gerçekleştirdi, uçağın havalimanının inmesinin ardından coşkulu anlar yaşandı…
  • 7. RESIMDEKI ELAMININ TIPPINE BAK HELLE O NE YA INANAMIYORUM
  • iyi hayırlısı en yeni uçaklardan birisini tahsis etmişler tc-obn 2005 model a320,yakışır gakkoşuma
  • Gaggoş ifadesi yeterince doğru değil. Doğrusu GAKKO olacak.
  • Elazığspor bir yıllık sözleşme imzalamış Onur air ile. Bir yıl boyunca Onur air'in bir uçağı Elazığspor arması ve ismi giydirilmiş olarak uçacak bütün meydanlara. Elazığspor'un orda olmasının sebebi bu. Diğer konuda haklısın, eğer bir sefer başlatılmışsa bu tamamen ticaridir yani gönül bağı ile bir alakası yok. Bugün İstanbul'dan Elazğ'a günde karşılıklı 5 sefer var kimi zaman 6 oluyor ve bu bile yetmiyor. Yani yolcu olmasa para olmasa kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne hasta değil. Ortada bir menfaat varsa ki var, bu her iki taraf içinde geçerlidir. Çok şatafata bence de gerek yok. Hem Onur air'e hem Elazığ'a hayırlı olsun.

Türkiye’nin köklü havayolu şirketlerinden olan Onur Havayolları Elazığ’ olan ilk seferini başlattı. Sanica Boru Elazığspor çıkarması giydirilen A320 tipi uçak 158 yolcusu ve 8Q-140 sefer sayısıyla 16:55 Atatürk Havalimanı’ndan havalanarak Elazığ’a uçtu.

Uçakta kalkışı alkışlarla karşılayan yolculara ilk sefer olması sebebiyle birbirinden seçkin ikramlar ve yöresel tatlar sunuldu. Elazığ Valisi Muammer Erol ve Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu’nun da bulunduğu uçak 18:30’da Elazığ Havalimanı’na indi.

Uçağın Elazığ’a inmesinin ardından bir havacılık geleneği olan su takıyla karşılandı. Uçağın altında bekleyenler arasında havalimanı personelinin yanı sıra Elazığspor Teknik heyeti ve futbolcular da vardı.

Uçaktan inen yolculara çiçek takdim edilirken, yöresel oyun sergilenerek jest yapıldı. Apronda görüşlerini aktaran Elazığ Valisi Muammer Erol, ‘Bu hem Elazığspor için hem de Elazığ içi son derece önemli bir gelişme. Bu uçuşa ihtiyaç vardı. Onur Havayolları’na teşekkür ediyoruz’ şeklinde konuştu.

Daha sonra Elazığ Valisi Muammer Erol, Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, Onur Air Genel Müdür Yardımcısı Nedim Gürbüz, Tarifeli Hatlar Müdürü Nasuh Çetin, Sanica Boru Yönetim Kurulu Naşkanı Nesimi Fatinoğlu, SB Elazığspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcuların da katılımıyla pasta kesimi yapıldı.

Pasta kesiminin ardından temsili olarak bir de kurdele kesimi yapıldı.

Törende konuşan Onur Air Genel Müdür Yardımcısı Nedim Gürbüz, “Çevre illerini çok gezdim buranın insanını tanırım nasıl sıcak insanlarını olduğunu bilirim Onur Air olarak İnşallah yüzümüzün akıyla bu seferleri çoğaltarak sürdürmeyi planlıyoruz” dedi.

©AirportHaber

ELAZIĞ'A ONUR AIR GELDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

BAKK ~ 6 yıl önce
7. RESIMDEKI ELAMININ TIPPINE BAK HELLE O NE YA INANAMIYORUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
osman ~ 6 yıl önce
iyi hayırlısı en yeni uçaklardan birisini tahsis etmişler tc-obn 2005 model a320,yakışır gakkoşuma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gaggo ~ 6 yıl önce
Gaggoş ifadesi yeterince doğru değil. Doğrusu GAKKO olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zake ~ 6 yıl önce
Elazığspor bir yıllık sözleşme imzalamış Onur air ile. Bir yıl boyunca Onur air'in bir uçağı Elazığspor arması ve ismi giydirilmiş olarak uçacak bütün meydanlara. Elazığspor'un orda olmasının sebebi bu. Diğer konuda haklısın, eğer bir sefer başlatılmışsa bu tamamen ticaridir yani gönül bağı ile bir alakası yok. Bugün İstanbul'dan Elazğ'a günde karşılıklı 5 sefer var kimi zaman 6 oluyor ve bu bile yetmiyor. Yani yolcu olmasa para olmasa kimse kimsenin kara kaşına kara gözüne hasta değil. Ortada bir menfaat varsa ki var, bu her iki taraf içinde geçerlidir. Çok şatafata bence de gerek yok. Hem Onur air'e hem Elazığ'a hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000