02 Şubat 2012, Perşembe 14:44:43

DEVLETİN JETİNİ OĞLU İÇİN KULLANMIŞ

Fransa'da skandal haberleri ortaya çıkarmasıyla ünlü Le Canard Enchaîne, Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'yi, Ukrayna'da hastalanan oğlunu ülkeye getirmek için devletin özel jetini kullanmakla suçladı.
  • Bizim ülkemiz insanların anlayışına göre gayet normal,olması gereken bir davranış şekli.Hatta bizimkiler özel jetle değilde tarifeli uçakla yolculuk yaptıklarında kendimizi bir tuhaf hissediyoruz.
  • cok ayipladim,allahtan bizde boyle seyler yasanmiyor,yasanmaz bu fransada
  • ulkemizde boyle bir rezalet yasansaydi neler olurdu dusunmek bile istemiyorum mazallah!!!!!
  • Hem konu saglik, hem de adam parasini odemis (indirimli de olsa). Bizimkiler kizlarini dugune gonderiyor ya devlet ucagiyla, niye sasiriyoruz?
Haberin bir bölümünü doğrulayan Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Sarkozy'nin makam uçağının Ukrayna'ya gidip gelmesi için kendi cebinden 7 bin 600 avro ödediğini açıkladı.

Falcon tipi bu tür bir özel uçağın 1 saatliğine kiralanması için 5 bin avro ödenmesi gerektiğini yazan gazete, Fransa'dan kalkan ve Ukrayna'dan yolcusunu aldıktan sonra tekrar ülkeye geri dönen uçağın kira maliyetinin 40 bin avro civarında olduğuna dikkat çekti.

Sarkozy'nin, 26 yaşındaki oğlu Pierre Sarkozy, Ukrayna'da gıda zehirlenmesi teşhisiyle hastaneye kaldırılmıştı.

Sabah

DEVLETİN JETİNİ OĞLU İÇİN KULLANMIŞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Bizim ülkemiz insanların anlayışına göre gayet normal,olması gereken bir davranış şekli.Hatta bizimkiler özel jetle değilde tarifeli uçakla yolculuk yaptıklarında kendimizi bir tuhaf hissediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
cok ayipladim,allahtan bizde boyle seyler yasanmiyor,yasanmaz bu fransada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ulkemizde boyle bir rezalet yasansaydi neler olurdu dusunmek bile istemiyorum mazallah!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Hem konu saglik, hem de adam parasini odemis (indirimli de olsa). Bizimkiler kizlarini dugune gonderiyor ya devlet ucagiyla, niye sasiriyoruz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000