29 Ağustos 2011, Pazartesi 12:40:32

COCHIN HAVAALANI'NDA KAZA

Gulf Air'e ait Airbus A320 tipi yolcu uçağı, Bahreyn - Kochi seferini gerçekleştirdikten sonra iniş yaptığı pistten çıktı.
  • Bazen haberi değil,sadece altındaki yorumları okuyarak, ne kadar içler acısı durumda olduğumuzu göreibliyorum.. Komik hepsi.... Hepsi uzman..! Hepsi bilmiş, hepsi lider.. : )))
  • hakemin gözüne gözlük saçına tarak ........................ demiş ünlü düşünür aynı zamanda fazla konuşurlarımız !
  • e nerde kepçeciler?Kokpit ekibi Türk değil mi yoksa???
  • Malesef üzücü bir kaza olmamasını temenni ederiz ama malesef oluyor çeşitli sebepleri olabilir iklim şartları, pist durumu, rüzgar, pilotların nasıl hareket etmeleri hepsi bir saniyede olan bir hadise.. soruşturma sonucunda ortaya çıkacaktır..
Gulf Air'e ait A320-200 tipi yolcu uçağı Bahreyn - Kochi seferinin ardından Cochin Uluslararası Havalimanı'na iniş gerçekleştirdiği sırada iniş takımlarının kilitlenmesi nedeniyle pistten çıktı.

137 yolcusu bulunan uçakta kazanın ardından 7 kişinin yaralandığı belirtilirken bir yolcununu durumunun ağır olduğu açıklandı.

Kaza nedeniyle Cochi Havaalanı'nın 09/27 isimli pisti 10 saat büyük gövdeli uçakların uçuşlarına kapalı kalırken, turboprop tipi uçakların kalkışlarına izin verildiği ifade edildi.

İŞTE PİSTTEN ÇIKAN GF-270 KUYRUK TESCİLLİ A320-200
COCHIN HAVAALANI'NDA KAZA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
Bazen haberi değil,sadece altındaki yorumları okuyarak, ne kadar içler acısı durumda olduğumuzu göreibliyorum.. Komik hepsi.... Hepsi uzman..! Hepsi bilmiş, hepsi lider.. : )))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hakemin gözüne gözlük saçına tarak ........................ demiş ünlü düşünür aynı zamanda fazla konuşurlarımız !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
e nerde kepçeciler?Kokpit ekibi Türk değil mi yoksa???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Malesef üzücü bir kaza olmamasını temenni ederiz ama malesef oluyor çeşitli sebepleri olabilir iklim şartları, pist durumu, rüzgar, pilotların nasıl hareket etmeleri hepsi bir saniyede olan bir hadise.. soruşturma sonucunda ortaya çıkacaktır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000