21 Mart 2018, Çarşamba 18:53:47

Atatürk Havalimanı'na inen Suudi uçağı hasar gördü

Saudi Havayolları'na ait HZ-AQ21 tescil SV263 Riyad-İstanbul seferini yapmakta olan uçağın iniş esnasında, iniş takımında tekerde hasar meydana geldi. Uçakta yaşanan teknik problem sonrası dönüş seferi olan SV264 iptal edildi. [Haberin devamı görseldedir]
  • Nedense hep araplar bu durumda.
  • Dikmeyi kırmış palye neydi palye emekti
  • Ne kadar da çok meraklılar böyle şeyleri abartmaya. Kedi şeyini görmüş yara sanmış meselesi. Lastiğin patladıysa onca sensör, bakım kaydı vs. var uçağın. Bakarsın sert iniş mi yapmış, lastik değişimi üzerinden çok zaman mı geçmiş, tesbit.eder değişimi yapar devam edersin. Arap yağın fazlasını bulunca kıçına başına sıvarmış hikayesi bu. Biz de de buna itibar edecek onca mal varken bu zoka çoook sazan tutar.
  • Ne biçim lastik buu?
Saudi Havayolları'na ait Riyad-İstanbul seferini yapan uçak Atatürk Havalimanı'na iniş yaptığı sırada uçakta hasar meydana geldi.

Havasosyalmedya isimli Twitter hesabından yapılan paylaşımda olayın Atatürk Havalimanı'na iniş anında gerçekleştiği belirtildi.

Şirket, iniş takımında hasar meydana gelen uçak nedeniyle İstanbul-Riyad seferini iptal etti. Bazı yolcular İstanbul-Cidde seferi ile Riyad'a gönderilirken, diğer yolcuların ise otelde konaklatılacağı belirtildi.

Atatürk Havalimanı'na inen Suudi uçağı hasar gördü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Nedense ~ 4 ay önce
Nedense hep araplar bu durumda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikme ~ 4 ay önce
Dikmeyi kırmış palye neydi palye emekti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abartı ~ 4 ay önce
Ne kadar da çok meraklılar böyle şeyleri abartmaya. Kedi şeyini görmüş yara sanmış meselesi. Lastiğin patladıysa onca sensör, bakım kaydı vs. var uçağın. Bakarsın sert iniş mi yapmış, lastik değişimi üzerinden çok zaman mı geçmiş, tesbit.eder değişimi yapar devam edersin. Arap yağın fazlasını bulunca kıçına başına sıvarmış hikayesi bu. Biz de de buna itibar edecek onca mal varken bu zoka çoook sazan tutar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cinturato Pirelli ~ 4 ay önce
Ne biçim lastik buu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000