03 Kasım 2017, Cuma 13:05:03

Emirates 100'üncü A380'i teslim aldı

Dünyanın en büyük A380 filosuna sahip havayolu şirketi Emirates 100'üncü A380'ini de teslim aldıı.
  • Arapların avrupa özentiliği. Adından söz ettirmek için uçak alıp reklam yaptırtmaya çalışıyor. Ne olursan ol sen arapsın. Yakında hiç bir ülke sizleri kabul etmeyecek
  • Islamin ve insanligin yuzkarasi bu araplar.Kendileri altindan tuvalete scrken, somaliyada gunde 10 laracana bebek cocuk sadece icecek temiz su olmadigindan oluyor.I hate arabic people.Turkiye milyonlarcana suriyeliye baksin,araplarda ingilterenin bayanlarinin seyini yesin.Asil islam teroristleri bunlardir.
  • Klasik avrupa cakalligi ve Araplarin avrupa ozentisi. Ulkeden cikan 44 milyar dolar, her ay cogu ingiliz asilli binlerce yabanci pilot ve hostese odenen milyar dolarlik maaslar, karsiliginda alinan sey ne? Kâr degil, sadece ün. Avrupalilar parani alir alir alir, alamadiginda seni terorist ilan eder dunyani basina yikar. Ingilizler yuzune guler guler zamani geldiginde basina coker. Emirates baskani Tim Clark, zannediyor musunuz ki ise alimlarda milliyetci ruhuyla ingilizleri sirkete doldurmuyor?
  • A380 ne işimize yarayacak? Çok yakıt tüketimi olan bir uçak üstelik petrolümüz yok. Emirates sadece gelişmiş ülkelere uçuyor biz ise 300 destinasyona uçuyoruz dünyanın havacılık merkezi olmaya çalışıyoruz sadece bilet satarak değil havacılık sanayii, havalimanı yapımı, havalimanı işletme, havacılık eğitimi, hava kargo vs. Hâl böyleyken BAE ile Türkiye'yi nasıl kıyaslamak mümkün? A380 üretimi 2020'den sonra duracak.

Dünyanın en büyük A380 filosuna sahip havayolu şirketi Emirates 100'üncü A380'ini de teslim aldıı.

Emirates'in filosuna ilk katıldığından beri dokuz yılda 80 milyondan fazla yolcu superjumbo ile uçtu. Emirates, halen A380’I 45'ten fazla destinasyona uçuruyor.

Şirketin 100'üncü uçağına, Birleşik Arap Emirlikleri'nin kurucusu Zaid bin Sultan el-Nehyan'ın görselini giydirildi.

İşte Emirates'in 100'üncü A380'i:Emirates 100'üncü A380'i teslim aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Özenti ~ 10 ay önce
Arapların avrupa özentiliği. Adından söz ettirmek için uçak alıp reklam yaptırtmaya çalışıyor. Ne olursan ol sen arapsın. Yakında hiç bir ülke sizleri kabul etmeyecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 10 ay önce
Islamin ve insanligin yuzkarasi bu araplar.Kendileri altindan tuvalete scrken, somaliyada gunde 10 laracana bebek cocuk sadece icecek temiz su olmadigindan oluyor.I hate arabic people.Turkiye milyonlarcana suriyeliye baksin,araplarda ingilterenin bayanlarinin seyini yesin.Asil islam teroristleri bunlardir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hakan ~ 10 ay önce
Klasik avrupa cakalligi ve Araplarin avrupa ozentisi. Ulkeden cikan 44 milyar dolar, her ay cogu ingiliz asilli binlerce yabanci pilot ve hostese odenen milyar dolarlik maaslar, karsiliginda alinan sey ne? Kâr degil, sadece ün. Avrupalilar parani alir alir alir, alamadiginda seni terorist ilan eder dunyani basina yikar. Ingilizler yuzune guler guler zamani geldiginde basina coker. Emirates baskani Tim Clark, zannediyor musunuz ki ise alimlarda milliyetci ruhuyla ingilizleri sirkete doldurmuyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A380 ~ 10 ay önce
A380 ne işimize yarayacak? Çok yakıt tüketimi olan bir uçak üstelik petrolümüz yok. Emirates sadece gelişmiş ülkelere uçuyor biz ise 300 destinasyona uçuyoruz dünyanın havacılık merkezi olmaya çalışıyoruz sadece bilet satarak değil havacılık sanayii, havalimanı yapımı, havalimanı işletme, havacılık eğitimi, hava kargo vs. Hâl böyleyken BAE ile Türkiye'yi nasıl kıyaslamak mümkün? A380 üretimi 2020'den sonra duracak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000