16 Haziran 2015, Salı 18:33:03

Çelebi personeline yıldırım çarptı

İstanbul'u etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle hava trafiğinde aksamalar yaşanırken, Çelebi Handling personeline push back sırasında yıldırım çarptı.
  • Kardeşim saçma saçma konuşmayın ya. Sektörün lideriymiş. Bırak bu ayakları. Eğri otur ama doğru konuş. Kusura bakma ama bu sektörde zurnanın zırt deliği. Çalışanlarına saygısız ve insan haklarına değer vermeyen bir şirket. İnsanları part time çalıştırıp sezon sonu yollarını ayıran , işi düşünce de kanını emen bir şirket. Bu gidişle insanların ahını ala ala tepetaklak olacak zaten.Yeri gelince tanıdıklarını ve istediklerini ingilizce bilmediği halde harekata alan. Ama işine gelmeyenleri almayan. Bence kayıran bir şirket. Bunu kendim yaşadım. Ben 3 yıl çalıştım bu şirkette. Bana anlatma bu şirketi. Bu sektörün lideri Türk Hava Yolları'nın kuruluşu olan TGS'dir. Bunu herkes biliyor.
  • Geçmiş olsun
  • GOM okumuyor musunuz? 11 saatlik mesaide çay içmeye vakit bulamazken GOM okumaktan bahsedenler var. Manual headset memurun kararıyla olacak bir şey değil. Anons edilir ve manual headset'e geçilir. Kaldi ki headset kafasındayken, motor çalıştırtmışken telsiz dinleyebilen şöyle gelsin. Bir çoğu kural, presedur anlatmış durmuş. Önce sorumluların metar-taf takip etmesi gerekir. Attığın adımı havayoluna ve vardiya sorumlusuna iletmek zorundayken harekatçının ben manual headset yapıcam hava kötüye gidecek dediğini bunca yıl ne duydum ne gördüm. Yalaka yorumlarla para veya mevki sahibi olacağınızı düşünürken çalışan sağlığını es geçiyorsunuz. El insaf.
  • geçmiş olsun herkese ya hele wallah

Atatürk Havalimanı'nda, yoğun yağış ve fırtına nedeniyle seferlerde gecikmeler yaşanıyor. 

Yıldırımların düştüğü Atatürk Havalimanı'ndan kötü bir haber geldi. Çelebi Hava Servisi'ne ait bir personele, Saudi Arabian Airlines uçağına push back yaptığı sırada yıldırım çarptı. İki kişinin yaralandığı olay sonrası, personellere ilk müdahale havalimanında gerçekleştirildikten sonra hastaneye sevkedildiler.

Öte yandan başka bir apron çalışanına daha uçak altında iken yıldırım çarptığı gelen bilgiler arasında.

Çelebi personeline yıldırım çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (52)

Sayın Meçhul ~ 10 ay önce
Kardeşim saçma saçma konuşmayın ya. Sektörün lideriymiş. Bırak bu ayakları. Eğri otur ama doğru konuş. Kusura bakma ama bu sektörde zurnanın zırt deliği. Çalışanlarına saygısız ve insan haklarına değer vermeyen bir şirket. İnsanları part time çalıştırıp sezon sonu yollarını ayıran , işi düşünce de kanını emen bir şirket. Bu gidişle insanların ahını ala ala tepetaklak olacak zaten.Yeri gelince tanıdıklarını ve istediklerini ingilizce bilmediği halde harekata alan. Ama işine gelmeyenleri almayan. Bence kayıran bir şirket. Bunu kendim yaşadım. Ben 3 yıl çalıştım bu şirkette. Bana anlatma bu şirketi. Bu sektörün lideri Türk Hava Yolları'nın kuruluşu olan TGS'dir. Bunu herkes biliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ezo ~ 8 ay önce
Dediklerine aynen imza atıyorum arkadaş işi bitmi zerre kadar saygı sıfır mübarek 5 sezon dizi çıkar entrika bence ödül alı
İtibar ve hasiyet ~ 2 yıl önce
Geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GOM ~ 3 yıl önce
GOM okumuyor musunuz? 11 saatlik mesaide çay içmeye vakit bulamazken GOM okumaktan bahsedenler var. Manual headset memurun kararıyla olacak bir şey değil. Anons edilir ve manual headset'e geçilir. Kaldi ki headset kafasındayken, motor çalıştırtmışken telsiz dinleyebilen şöyle gelsin. Bir çoğu kural, presedur anlatmış durmuş. Önce sorumluların metar-taf takip etmesi gerekir. Attığın adımı havayoluna ve vardiya sorumlusuna iletmek zorundayken harekatçının ben manual headset yapıcam hava kötüye gidecek dediğini bunca yıl ne duydum ne gördüm. Yalaka yorumlarla para veya mevki sahibi olacağınızı düşünürken çalışan sağlığını es geçiyorsunuz. El insaf.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
likeabauws ~ 3 yıl önce
geçmiş olsun herkese ya hele wallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000