16 Haziran 2015, Salı 18:33:03

Çelebi personeline yıldırım çarptı

İstanbul'u etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle hava trafiğinde aksamalar yaşanırken, Çelebi Handling personeline push back sırasında yıldırım çarptı.
  • Geçmiş olsun
  • GOM okumuyor musunuz? 11 saatlik mesaide çay içmeye vakit bulamazken GOM okumaktan bahsedenler var. Manual headset memurun kararıyla olacak bir şey değil. Anons edilir ve manual headset'e geçilir. Kaldi ki headset kafasındayken, motor çalıştırtmışken telsiz dinleyebilen şöyle gelsin. Bir çoğu kural, presedur anlatmış durmuş. Önce sorumluların metar-taf takip etmesi gerekir. Attığın adımı havayoluna ve vardiya sorumlusuna iletmek zorundayken harekatçının ben manual headset yapıcam hava kötüye gidecek dediğini bunca yıl ne duydum ne gördüm. Yalaka yorumlarla para veya mevki sahibi olacağınızı düşünürken çalışan sağlığını es geçiyorsunuz. El insaf.
  • geçmiş olsun herkese ya hele wallah
  • Burada kimse Çelebi'ye fatura çıkarmıyor ve klavye donkişotluğuda yapmıyor, ayrıca amacım kimseyle polimik yapmakta değil, nasıl herkes düşüncelerini yazıyorsa bende burada düşüncelerimi yazıyorum. Ben Türkiye'nin ilk yer kuruluşu çelebide 10 yıldan fazla çalıştım , ve her yerde her kulvarda çelebi hava servisi A.Ş. Yi övüyorum ve orada çalışmış olmanın gururunu yaşıyorum, çelebiden ayrılmış olsakta, çelebi nin bizim için önemi büyük ve yeri ayrı. Son kez yazıyorum , anlamak istemeyen kişiler anlasın, çelebiyi hiç bir zaman kötülemiyoruz, aksine kurumsal bir şirket olduğunu ve sektörünün lideri olduğunu bir kez saha tekrarlıyorum. Çelebili olmak ve çelebide çalışmak bir ayrıcalıktır.

Atatürk Havalimanı'nda, yoğun yağış ve fırtına nedeniyle seferlerde gecikmeler yaşanıyor. 

Yıldırımların düştüğü Atatürk Havalimanı'ndan kötü bir haber geldi. Çelebi Hava Servisi'ne ait bir personele, Saudi Arabian Airlines uçağına push back yaptığı sırada yıldırım çarptı. İki kişinin yaralandığı olay sonrası, personellere ilk müdahale havalimanında gerçekleştirildikten sonra hastaneye sevkedildiler.

Öte yandan başka bir apron çalışanına daha uçak altında iken yıldırım çarptığı gelen bilgiler arasında.

Çelebi personeline yıldırım çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

İtibar ve hasiyet ~ 1 yıl önce
Geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GOM ~ 2 yıl önce
GOM okumuyor musunuz? 11 saatlik mesaide çay içmeye vakit bulamazken GOM okumaktan bahsedenler var. Manual headset memurun kararıyla olacak bir şey değil. Anons edilir ve manual headset'e geçilir. Kaldi ki headset kafasındayken, motor çalıştırtmışken telsiz dinleyebilen şöyle gelsin. Bir çoğu kural, presedur anlatmış durmuş. Önce sorumluların metar-taf takip etmesi gerekir. Attığın adımı havayoluna ve vardiya sorumlusuna iletmek zorundayken harekatçının ben manual headset yapıcam hava kötüye gidecek dediğini bunca yıl ne duydum ne gördüm. Yalaka yorumlarla para veya mevki sahibi olacağınızı düşünürken çalışan sağlığını es geçiyorsunuz. El insaf.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
likeabauws ~ 2 yıl önce
geçmiş olsun herkese ya hele wallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meçhul ~ 2 yıl önce
Burada kimse Çelebi'ye fatura çıkarmıyor ve klavye donkişotluğuda yapmıyor, ayrıca amacım kimseyle polimik yapmakta değil, nasıl herkes düşüncelerini yazıyorsa bende burada düşüncelerimi yazıyorum. Ben Türkiye'nin ilk yer kuruluşu çelebide 10 yıldan fazla çalıştım , ve her yerde her kulvarda çelebi hava servisi A.Ş. Yi övüyorum ve orada çalışmış olmanın gururunu yaşıyorum, çelebiden ayrılmış olsakta, çelebi nin bizim için önemi büyük ve yeri ayrı. Son kez yazıyorum , anlamak istemeyen kişiler anlasın, çelebiyi hiç bir zaman kötülemiyoruz, aksine kurumsal bir şirket olduğunu ve sektörünün lideri olduğunu bir kez saha tekrarlıyorum. Çelebili olmak ve çelebide çalışmak bir ayrıcalıktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000