20 Ekim 2010, Çarşamba 11:01:15

ANADOLUJET, ORMANSPOR'A SPONSOR OLDU

Türkiye Basketbol Erkekler 2. Ligi takımlarından Ormanspor ile AnadoluJet arasında ulaşım sponsorluğu konusunda anlaşma sağlandı.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • ahbaptır ya sorun yok büyütmeyin devletin malı deniz yemeyen bitek bizleriz :))))
  • Bizimde mahelle takımı var. ismi mahalle.. onada sponsor olun allahaşkına. bir mahalleden diğer mahalleye maça giderken otobüslerde harap bitap oluyoruz. o kadar yolculuk çekilmiyor :))) Rezilsiniz ya . Ormanspormuş. bilen varmı hangi ormanın sporuymuş bunlar :))) Kotil orman sporda eş dost varmı ha ?????
  • GIT ANKARAGUCUNE, ANKARASPORA,GENCLERBIRLIGINE FALAN OL... BU NEDIR ? ORMANSPOR... GULDURMEYIN MANTIKLI İS YAPIN

Ormanspor ile AnadoluJet arasında imzalanan protokole göre Ormanspor'un tüm deplasmanlarına ulaşımı AnadoluJet tarafından sağlanırken, Ankara yakınlarında AnadoluJet adına bir orman alanı oluşturulması kararlaştırıldı.

Orman Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mustafa Kurtulmuşlu, imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, "Ülkemizin ve dünyanın en önde gelen havayollarından Türk Hava Yolları'nın markası olan Anadolu Jet ile ulaşım sponsorluğu anlaşması yapmış bulunmaktayız. Basketbol takımımızın tüm deplasmanlarına ulaşımı Anadolu Jet tarafından sağlanacaktır. Ayrıca Ankara yakınlarında oluşturulacak AnadoluJet Ormanı'na yaklaşık 30 bin adet fidan dikilerek ülkemizin doğasına katkı sağlamış olacağız. Ormanspor ve Anadolu Jet birlikteliğinden büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

ANADOLUJET, ORMANSPOR'A SPONSOR OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ahbaptır ya sorun yok büyütmeyin devletin malı deniz yemeyen bitek bizleriz :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bizimde mahelle takımı var. ismi mahalle.. onada sponsor olun allahaşkına. bir mahalleden diğer mahalleye maça giderken otobüslerde harap bitap oluyoruz. o kadar yolculuk çekilmiyor :))) Rezilsiniz ya . Ormanspormuş. bilen varmı hangi ormanın sporuymuş bunlar :))) Kotil orman sporda eş dost varmı ha ?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
GIT ANKARAGUCUNE, ANKARASPORA,GENCLERBIRLIGINE FALAN OL... BU NEDIR ? ORMANSPOR... GULDURMEYIN MANTIKLI İS YAPIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000