21 Ocak 2016, Perşembe 13:58:54

İstanbul hava trafiği normale döndü

Bugün İstanbul hava trafiğini alt üst eden smart arızası giderildi.
  • indirip kaldırmak için kuleye ne gerek var? başka şeyler kullanılabilirdi!! havacılığın tarihini 20 senelik sananlar var!!
  • Başkan Mohammed Hariri... Yan kuruluş Türk Telekom TTNet Avea Argela ALBtelecom Innova AssisTT Sebit LLC Pantel Sobee Studios... %55 hisse, Oger Telekom'a aittir. %30 hisse, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı'na aittir. %15 hisse, Borsa İstanbul'da halka açıktır. hizmetler: ADSL ATM Frame Relay G.SHDSL GSM IPTV Metro Ethernet PSTN Videofon Wirofon bu durumda muhammede dava açılmalı genel olarak fazlalık onun...ayrıca verilen hizmetlerde radar bilgisini göremedim.hangisi oluyor?
  • Ariza telekomdaymis yerseniz. Smart zaten gayet iyi hic sorun yok.
  • Kurum çalışanı mıdır bilmiyorum ama. Dışarıda takip eden bir olarak merak ediyorum. Haldun beyden niye ses çıkmıyor? Artık olaylara bir el atsın.

Bugün İstanbul hava trafiğini alt üst eden smart arızasının giderildiği ve uçuşların normale döndüğü öğrenildi.

Bugün öğlen saatlerinden önce yaşanan arıza nedeniyle hava trafiği olumsuz yönde etkilenmiş ve iniş ve kalkışlar durma noktasına gelmişti. Havalimanında park yeri kalmaması nedeniyle meydana inişler için onlarca uçak havada tur atmak zorunda kalmıştı.

2 saate varan bir süre giderilemeyen arızanın an itibariyle sonuçlandırıldığı ve iniş-kalkışların normal seyrinde devam ettiği öğrenildi.

©AirportHaber

 

İstanbul hava trafiği normale döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

indir kaldır ~ 2 yıl önce
indirip kaldırmak için kuleye ne gerek var? başka şeyler kullanılabilirdi!! havacılığın tarihini 20 senelik sananlar var!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şaka yaptım ~ 2 yıl önce
Başkan Mohammed Hariri... Yan kuruluş Türk Telekom TTNet Avea Argela ALBtelecom Innova AssisTT Sebit LLC Pantel Sobee Studios... %55 hisse, Oger Telekom'a aittir. %30 hisse, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı'na aittir. %15 hisse, Borsa İstanbul'da halka açıktır. hizmetler: ADSL ATM Frame Relay G.SHDSL GSM IPTV Metro Ethernet PSTN Videofon Wirofon bu durumda muhammede dava açılmalı genel olarak fazlalık onun...ayrıca verilen hizmetlerde radar bilgisini göremedim.hangisi oluyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Inandik ~ 2 yıl önce
Ariza telekomdaymis yerseniz. Smart zaten gayet iyi hic sorun yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Burak Sönmez ~ 2 yıl önce
Kurum çalışanı mıdır bilmiyorum ama. Dışarıda takip eden bir olarak merak ediyorum. Haldun beyden niye ses çıkmıyor? Artık olaylara bir el atsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000