01 Aralık 2010, Çarşamba 13:35:15

İKİNCİ ŞİRKET BURAQ AIR OLDU (FOTO)

Eylül ayında Atatürk Havalimanı ve Antalya Havalimanı’nda hizmet vermeye başlayan Sancak Inflight Service, bugün bir şirkete daha hizmet vermeye başladı.
  • sancak Inflight service için hayırlı olsun inşallah daha da büyür bu birden olacak birşey değil zamanla. burada ki arkadaşların ne konuştuklarını anlamadım hayırlı olsun diyeceklerine (başkalarınada ekmek kapısı açılmış demiyorlar) saçma saçma yorumlar sancak yeniden hayırlı olsun geç oldu baya ama olsun
  • Sizi İranda yaşamaya davet ediyorum. Bilet paranda benden. İyi yolculuklar. Kafana sarıkta hediyesi.
  • Ayrıca önce tarih öğren, eğer okuman varsa ve sana bu imkanı tanıyan Airporthaber'e saygı duy. ATATÜRK olmasa idi sen bu saçma sapan yobaz yorumlarını hangi dergide yapardın acaba??? Tabii bir de şunu sormak lazım...sen olurmu idin...bilinmez. Haydi bakayım git dersini çalış ve bir şeyler öğren. Bak soracağım ha !
  • Her zaman söylerim Türk insanı okumaz ve bu nedenle de kör cahildir diye. Ama bu kadarına da " insaf " denir. Zavallının biri Airporthaber'in kendisine sunduğu bu satırları zavallılığını ve cehaletinden kaynaklanan terbiyesizliğini göstermek için kullanmış. Bu zavallı 87 sene olduğunu ve çağa uyulması gerektiğini söylüyor. Bak zavallı ....ATATÜRK bütün çağların devlet adamı idi....ayrıca kendisi çağdaşlığı hedef gösterdi. Ama ne yazık ki örümcek kafalılar, sen üstüne alınma ( ! ) anlayamadılar. Burası T.C. ve biz Kemalistlere emanet. Ayrıca Airporthaber bu yorumu nasıl yayınladı yakıştıramadım. Ciddi bir havacılık dergisi yorumlara daha dikkatli olmalı. ATATÜRK havacılığı işaret etmiş ve bunu da en güzel Airporthaber temsil ediyor.
Atatürk ve Antalya Havalimanlarında geçtiğimiz Eylül ayı göreve başlayan Sancak Inflight Service, Alajnihah Air’in ardından Buraq Air’e de hizmet vermeye başladı.

Atatürk Havalimanı ve Antalya Havalimanı’nda bir çok VIP ve münferit charter uçuşlarına hizmet veren şirketin, düzenli uçuşa sahip olan ikinci şirketi Buraq Air oldu. Buraq Air, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan 2 uçuş Tripoli ve 2 uçuş Bengazi olmak üzere hafta 4 uçuş düzenliyor.

Buraq Air’e ait 5A- DMG kuyruk tescilli Boeing 737-800 tipi uçağa ilk yüklemesini yapan Sancak Inflight Service, anlaşma nedeniyle Buraq Air’e teşekkür ederken, uçak içinde kabin ekibiyle birlikte kutlama pastası kesti.

Alajnihah Air’in ardından Buraq Air’e catering hizmeti verecek olan şirketin Ticaret Müdürü Tarık Taşal, bu ay içerisinde Sabiha Gökçen ve yaz sezonu başlangıcında İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Milas – Bodrum Havaalanı, Dalaman Havalimanı’nda hizmet vermeye başlayacaklarını ifade etti. Taşal önümüzdeki günlerde düzenli sefer yapan şirket sayısını arttırmayı hedeflediklerini ifade ederken, Adriatic Havayolları, Jamal Airlines gibi havayolu şirketlerinede temsilci olarak hizmet verdiklerini belirtti.©AirportHaber.com Özel
İKİNCİ ŞİRKET BURAQ AIR OLDU (FOTO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
sancak Inflight service için hayırlı olsun inşallah daha da büyür bu birden olacak birşey değil zamanla. burada ki arkadaşların ne konuştuklarını anlamadım hayırlı olsun diyeceklerine (başkalarınada ekmek kapısı açılmış demiyorlar) saçma saçma yorumlar sancak yeniden hayırlı olsun geç oldu baya ama olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sizi İranda yaşamaya davet ediyorum. Bilet paranda benden. İyi yolculuklar. Kafana sarıkta hediyesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ayrıca önce tarih öğren, eğer okuman varsa ve sana bu imkanı tanıyan Airporthaber'e saygı duy. ATATÜRK olmasa idi sen bu saçma sapan yobaz yorumlarını hangi dergide yapardın acaba??? Tabii bir de şunu sormak lazım...sen olurmu idin...bilinmez. Haydi bakayım git dersini çalış ve bir şeyler öğren. Bak soracağım ha !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Her zaman söylerim Türk insanı okumaz ve bu nedenle de kör cahildir diye. Ama bu kadarına da " insaf " denir. Zavallının biri Airporthaber'in kendisine sunduğu bu satırları zavallılığını ve cehaletinden kaynaklanan terbiyesizliğini göstermek için kullanmış. Bu zavallı 87 sene olduğunu ve çağa uyulması gerektiğini söylüyor. Bak zavallı ....ATATÜRK bütün çağların devlet adamı idi....ayrıca kendisi çağdaşlığı hedef gösterdi. Ama ne yazık ki örümcek kafalılar, sen üstüne alınma ( ! ) anlayamadılar. Burası T.C. ve biz Kemalistlere emanet. Ayrıca Airporthaber bu yorumu nasıl yayınladı yakıştıramadım. Ciddi bir havacılık dergisi yorumlara daha dikkatli olmalı. ATATÜRK havacılığı işaret etmiş ve bunu da en güzel Airporthaber temsil ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000