11 Nisan 2017, Salı 15:01:10

United Airlines Ceo'sundan skandal mektup

ABD'nin havayolu devlerinden biri olan United Airlines'ın uçağında yaşananalar tüm dünyada haberlere konu oldu. Şirketin kendi çalışanlarına yer kalmaması gerekçesiyle biletli bir yolcunun sürüklenerek uçaktan zorla çıkarılması büyük tepki topladı. Şirketin CEO'sunun yaşananlardan sonra çalışanlarına özel bir mektup gönderdiği ortaya çıktı.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Valla aslında kızamadım, çekik gözlü ırk hayatta gördüğüm en gıcık ve kıl tipler, tüm sorunlu yolcular ve inatçılar hep çekik gözlülerdir.dersini vermiş polis
  • Dünyanın bir numaralı hava yolu şirketinde yaşananlara bakın. Bir de şirketin CEO sunun açıklamaları . Yolcunun yerinde olsam United Airlines'e yüklü bir tazminat davası açarım. AMERİKA sen önce kendi halkına medeniyeti öğret sonra başkalarına bok at.....
  • Arkalarındasın evet ama şirketin hisse fiyatlarını gördüğünde ve firmanın tüm dünyaya rezil olduğunu anladığında arkasında olacağın bir şey kalmayacak. Tabii bu bin bir kulis ve lobi ile rekabet edemediğin THY, Emirates, Qatar gibi firmaların önünü kesmek için laptop yasağı gibi ucube bir kararla da düzelecek değil. Bu gerçek rekabet, cehennemin dibine gidin.

CEO Oscar Munoz yaşananlar nedeniyle kamuoyundan özür diledi. Ancak sonrasında Munoz’un e-posta yoluyla çalışanlarına bir mektup gönderdiği ortaya çıktı.
CEO mektupta, yaşadıkları karşısında şoka giren ve yüzüne aldığı darbeyle kanlar içinde kalan 69 yaşındaki yolcunun, “işleri aksattığını ve saldırgan davrandığını” ifade etti.

Uçakta boş yer olmadığı için şirketin kendi çalışanlarına yer açmak için uçaktan indirmek istediği 4 yolcudan biri buna itiraz ederek uçağı terk etmeyi reddetmişti. Kabin ekibi polisten yardım isteyerek yaşlı adamı zorla sürükleyerek uçaktan çıkarmış, sosyal medyaya düşen görüntüler büyük tepki çekmişti.

Munoz, çalışanlarına “yaşananlardan ne kadar üzüntü duysam da arkanızdayım” yazdı. Bu mektubun basına yansımasıyla şirket içinden çıkılması zor biri duruma düştü.

United Airlines Ceo'sundan skandal mektup

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (58)

onur ~ 1 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çekik gözlü ~ 1 yıl önce
Valla aslında kızamadım, çekik gözlü ırk hayatta gördüğüm en gıcık ve kıl tipler, tüm sorunlu yolcular ve inatçılar hep çekik gözlülerdir.dersini vermiş polis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
diyelim ki ~ 1 yıl önce
o uçakta sen de vardın. Türk pasaportu, muhtemelen müslüman olduğun için ilk indirilecek yolcu sen olacaktın biliyorsun değil mi? ve başka bir sitede senin hakkında "barbar türkler, hem kokuyor hem ermeni kesiyor hem ampul, dersini vermiş polis" diyecek yorumlarda. na kadaar gusel de mi...
cekik beyinlisin ~ 1 yıl önce
sende benim gordugum en cirkin tipsin.
., ~ 1 yıl önce
İğrenç bir yaratıksın
Really? of course ~ 1 yıl önce
Sen kabin ekibi misin?
Sizin tür? ~ 1 yıl önce
Sizin türünüz de benim hayatımda gördüğüm en kıl ve gıcık tipler. Genellemeden nefret ederim. Ancak sizin türünüz sadece genellenebilir. Her millette vardır sizin türden. Hatta gözleri çekik olan ırklardan da, siyahlardan da, hristiyanlardan da, yahudilerden de, müslğmanlardan da çıkar. Sizin türünüze bu ırklardan birinde denk gelen insanlar da rahatlıkla o ırk ile ilgili ön yargı sahibi olurlar. Bu dünya hepimizin. Gruplaştıran, bölgeleştiren hepinizden iğreniyorum!
nazist ~ 1 yıl önce
al sana cahapa zihniyetli fasist ve nazist bir tip! atalarin haclilar gibi bir cukursun
Tug ~ 1 yıl önce
Irkçı, ne üdüğü beliriz yaratık!...
Yuh be! ~ 1 yıl önce
Sende insanmisin?
Bulurum ~ 1 yıl önce
Kimligini belirtseydin keşke. Seni ne süprizler bekliyor bi bilsen
Aldaado ~ 1 yıl önce
Dünyanın bir numaralı hava yolu şirketinde yaşananlara bakın. Bir de şirketin CEO sunun açıklamaları . Yolcunun yerinde olsam United Airlines'e yüklü bir tazminat davası açarım. AMERİKA sen önce kendi halkına medeniyeti öğret sonra başkalarına bok at.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yunus ~ 1 yıl önce
Arkalarındasın evet ama şirketin hisse fiyatlarını gördüğünde ve firmanın tüm dünyaya rezil olduğunu anladığında arkasında olacağın bir şey kalmayacak. Tabii bu bin bir kulis ve lobi ile rekabet edemediğin THY, Emirates, Qatar gibi firmaların önünü kesmek için laptop yasağı gibi ucube bir kararla da düzelecek değil. Bu gerçek rekabet, cehennemin dibine gidin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000