22 Ağustos 2014, Cuma 10:39:22

THY'NİN BİR UÇAĞINDA DAHA O ŞÜPHE

THY'nin Kano-İstanbul seferini yapan uçağı ile Atatürk Havalimanı'na gelen ve yüksek ateş şikayeti bulunan üç yolcu şu sıralarda sağlık ekiplerinin müdahalesi için uçakta tutuluyor.
  • Tüm büyük firmalar bu ülkelere uçuşları durdurdu. Thy hiç mi düşünmüyor yolcularıni personelini gözünü para bürümüş bunların. Gerçekten yazık günah insanlara. Biran önce ebola hastalığı olan ülkelere uçuşları durdurulsun.
  • Şu ingilizce yorum yazan eleman. Bu türkçe makaleyi nasıl okudu çok merak ediyorum :)
  • olmaz tk ucmaya devam edecek anca bır kaptanı yada kabın memuru ölur o zaman ıptal ederler oda sadece 2 gun adamların gozlerınde sadece dolar ısaretı var ne anlarlar ınsan sagılıgından sırkette kac kısının testı pozıtıf cıktı bı acıklayı nda duysun herkes
  • Utanmaz yönetim biletsiz pas hakkını alırken ekiplerini afrikanın en riskli bölgelerine gönderirken utanmıyor

THY'nin Afrika ülkelerine yaptığı seferlerde ebola virüsü riski devam ederken şüpheli bir vaka daha yaşandı. THY'nin Kano-İstanbul seferini yapan uçağında üç yolcu yüksek ateş şikayetinde bulununca uçakta heyecanlı anlar yaşandı.

TK585 sefer sayılı B737-800 tipi yolcu uçağı sabah 09:55 sularında Atatürk Havalimanı'na indi. Diğer yolcular uçaktan indirilirken şüpheli üç yolcunun halen uçakta tutulduğu ve sağlık ekiplerinin uçağa gelmesinin beklendiği kaydedildi.

©Airporthaber.com ÖZEL

THY'NİN BİR UÇAĞINDA DAHA O ŞÜPHE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

melih ~ 4 yıl önce
Tüm büyük firmalar bu ülkelere uçuşları durdurdu. Thy hiç mi düşünmüyor yolcularıni personelini gözünü para bürümüş bunların. Gerçekten yazık günah insanlara. Biran önce ebola hastalığı olan ülkelere uçuşları durdurulsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 4 yıl önce
Şu ingilizce yorum yazan eleman. Bu türkçe makaleyi nasıl okudu çok merak ediyorum :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tk bu ucar ~ 4 yıl önce
olmaz tk ucmaya devam edecek anca bır kaptanı yada kabın memuru ölur o zaman ıptal ederler oda sadece 2 gun adamların gozlerınde sadece dolar ısaretı var ne anlarlar ınsan sagılıgından sırkette kac kısının testı pozıtıf cıktı bı acıklayı nda duysun herkes

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Utanmaz yönetim biletsiz pas hakkını alırken ekiplerini afrikanın en riskli bölgelerine gönderirken utanmıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000