19 Eylül 2008, Cuma 16:54:37

SunExpress yine bombaları patlatacak

SunExspress Satış ve Pazarlama Müdürü Emre Bahtoğlu kuruldukları gündem bugüne kadar Diyarbakır'da 300 bin yolcu taşıdıklarını söyledi.
  • UCUSLARA BASLADIGINIZ ILK GUNDEN BERI ONCELIKLE IZMIR E HAYAT VERDINIZ.HAVALIMANINDAKI UCUS BOARDLARIMIZ SUNEXPRESS OLMASA OZELLIKLE DISHATLARDA BOMBOS KALACAKTI.SIZ VE EKIBINIZE TEBRIKLER EMRE BEY.
  • Sevgili Bahtaoglu;Satis pazarlama müdürümüz; 25 ekimden sonraki ucuslari bile göremiyoruz Adana olarak ,nasil bir bomba olacaksa artik , bence önce bir an önce ne bomba patlatacaksaniz patlatinda bizde görelim derim , saygiyla kaliniz
  • BU AZİZ GÜNDE ÇALIŞMALARINIZI TEBRİK EDERİM.ZATEN SUNEXPRESS UÇUŞA BAŞLADIĞINDAN BUYANI İDARECİSİYLE ÇALIŞANINI TEBRİK EDERİZ.EN KISA ZAMANDA KARS'A BEKLERİZ.

Emre BahtoğluTürk Hava Yolları ve Lutfhansa'nın ortak kuruluşu SunExspress Havayolları'nın Satış ve Pazarlama Müdürü Emre Bahtoğlu, Diyarbakır'da basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda uçuşlarla ilgili bilgi veren Bahtoğlu, Diyarbakır müşterisinden çok memnun olduklarını ve Diyarbakır'dan başka illere giden yeni seferler planladıklarını belirterek "Kurulduğumuz günden bu yana Diyarbakır'a 300 bin yolcu taşıdık. Diyarbakır'dan İzmir, Antalya, Bursa ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yolcu taşıdık. Diyarbakır'da son 6 ayımıza baktığımızda 300 bin yolcunun 100 bin yolcusunu son 6 ay içerisinde taşıdık. Biz bu sayıları katlaya katlaya arttırmayı düşünüyoruz ve SunEkspress'te Diyarbakır için önemlidir, çünkü Diyarbakır'dan en çok ile giden uçak firması bizimdir. Bizim uçak sayımız arttıkça Diyarbakır'dan başka illere olan uçak seferlerimizi de arttıracağız. Diyarbakır müşterisinden çok memnunuz ve diğer illere de uçmayı planlıyoruz. Şuanda 17 uçağımız var ve 4 yeni uçak daha alarak iç hat uçuşlarımızı geliştirmek istiyoruz. Diyarbakır Türkiye'de önemli bir yer olduğu için diğer illerle bağlantısını daha kolay sağlamak için biz Diyarbakır'dan diğer illere başka seferler düzenlemeyi de düşünüyoruz" dedi.

Türk Hava Yolları ve Lutfhansa'nın ortak kuruluşu SunExspress Satış ve Pazarlama Müdürü Emre Bahtoğlu, otobüsle seyahat etmeye alışkın olan vatandaşların ufak bir gecikmede sinirlendiklerini ama kendileri için önemli olanın güvenlik olduğunu belirterek "Biz güvenlik konusunda çok hassasız ve en ufak bir şüphede seferi iptal etmeye kadar gidebiliriz" diye konuştu.

SunExpress yine bombaları patlatacak

Facebook Yorum

Yorumlar

IZMIRLILER ~ 10 yıl önce
UCUSLARA BASLADIGINIZ ILK GUNDEN BERI ONCELIKLE IZMIR E HAYAT VERDINIZ.HAVALIMANINDAKI UCUS BOARDLARIMIZ SUNEXPRESS OLMASA OZELLIKLE DISHATLARDA BOMBOS KALACAKTI.SIZ VE EKIBINIZE TEBRIKLER EMRE BEY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adana ucusları ~ 10 yıl önce
Sevgili Bahtaoglu;Satis pazarlama müdürümüz; 25 ekimden sonraki ucuslari bile göremiyoruz Adana olarak ,nasil bir bomba olacaksa artik , bence önce bir an önce ne bomba patlatacaksaniz patlatinda bizde görelim derim , saygiyla kaliniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARS'LI ~ 10 yıl önce
BU AZİZ GÜNDE ÇALIŞMALARINIZI TEBRİK EDERİM.ZATEN SUNEXPRESS UÇUŞA BAŞLADIĞINDAN BUYANI İDARECİSİYLE ÇALIŞANINI TEBRİK EDERİZ.EN KISA ZAMANDA KARS'A BEKLERİZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000