14 Ekim 2008, Salı 12:06:19

FLAŞ FLAŞ FLAŞ: THY YÖNETİCİ ARIYOR

Türk Hava Yolları ilanla yönetici arıyor. Peki, THY hangi departmanlara ne tür özelliklerde yönetici arıyor. İşte THY'nin aradığı yönetici vasfının özellikleri...
  • HAVACILIK ÖZEL EĞİTİMLER İSTEYEN BİR MESLEKTİR.SİPARİŞLE DIŞARDAN ALINMAZ HELE HELE YURTDIŞINA GÖNDERİLMEZ. ZAMANI GELİNCE HESABI SORULACAKTIR.
  • THY yönetici aday alımı diye ilan verdi şimdi ilana başvuru için ilan felan göremiyorsunuz 2 günde nereye gitti bu ilan ne oldu.kim yada kimler nasıl oldu anlamadım.Benim tüm şartlarım fazlasıyla uyuyor hemde bu işin Üniversitesini Havacılık okuduk..anlaşılır şey değil..Birileri buna bir açıklık getirebilr mi? Nasıl başvuru yapılacak..Ortada ilan yok.ilanın süresi belli değil..nerde bu online başvuru ilanı şimdi.??
  • Yerim ben onların vereceği iş ilanını. Alınacak eleman şimdiden bellidir. Sadece ona bir kılıf uydurmaya çalışıyorlar. THY diğer tüm kamuya ait (Telekom, Tedaş vs.) şirketler gibi bir şirket. Adım gibi eminim; şimdi içeride o kadar okumuş havacılık hevesli insan varken giderler Albayrak Turizm'in veya İETT'nin bir müdürünü getirip oraya oturturlar....
  • Arkadaşlar THY de görev almak isteyen benim gibi havalimanında yetişmiş ve kalfiye o kadar insan varki şaşırırsınız. Eğitimlerini yurtdışında almış yabancı dili olan vs. Ama inanın kapılar hep kapalı.

Star Alliance üyesi ve havacılık sektöründe ülkemizin lider kuruluşu olan Türk Hava Yolları, yurtdışında doğrudan uçuş yaptığı 100’ü aşkın noktada görevlendirilmek üzere yönetici adaylarını davet ediyor.

*T.C. uyruklu,
*Sağlık durumu müsait,
*Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için),
*Başvuru tarihi itibariyle 30 yaşından gün almış-45 yaşından gün almamış olan,
*Adli sicil kaydı bulunmayan,
*En az lisans mezunu,
*İyi derecede İngilizce bilen,
*Görevlendirilecek ülkenin yerel dilini bilen (tercih sebebi),
*MS Office uygulamalarına hakim,
*En az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan,
*Türkiye dışında ikamet etmeyi kabul eden,
*İnsan ilişkilerinde başarılı,
*Problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip,
*Temsil yeteneği yüksek,
*İnisiyatif kullanma becerisine sahip,
*Ekip çalışmasına yatkın,
*Özgüven ve vizyon sahibi,
*Planlama ve organizasyon yapma yönü kuvvetli,
*Sorumluluk sahibi, dinamik, girişimci, yenilikçi,
*Kişisel gelişimine önem veren,
*Esnek çalışma saatlerine uyumlu,

Adayların başvurularını bekliyoruz. Bu ilana on-line yapılacak başvurular dışında daha önce şahsen veya diğer şekillerde yapılmış/yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru için TIKLAYIN

FLAŞ FLAŞ FLAŞ: THY YÖNETİCİ ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

huysuz ~ 10 yıl önce
HAVACILIK ÖZEL EĞİTİMLER İSTEYEN BİR MESLEKTİR.SİPARİŞLE DIŞARDAN ALINMAZ HELE HELE YURTDIŞINA GÖNDERİLMEZ. ZAMANI GELİNCE HESABI SORULACAKTIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ladre ~ 10 yıl önce
THY yönetici aday alımı diye ilan verdi şimdi ilana başvuru için ilan felan göremiyorsunuz 2 günde nereye gitti bu ilan ne oldu.kim yada kimler nasıl oldu anlamadım.Benim tüm şartlarım fazlasıyla uyuyor hemde bu işin Üniversitesini Havacılık okuduk..anlaşılır şey değil..Birileri buna bir açıklık getirebilr mi? Nasıl başvuru yapılacak..Ortada ilan yok.ilanın süresi belli değil..nerde bu online başvuru ilanı şimdi.??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 10 yıl önce
Yerim ben onların vereceği iş ilanını. Alınacak eleman şimdiden bellidir. Sadece ona bir kılıf uydurmaya çalışıyorlar. THY diğer tüm kamuya ait (Telekom, Tedaş vs.) şirketler gibi bir şirket. Adım gibi eminim; şimdi içeride o kadar okumuş havacılık hevesli insan varken giderler Albayrak Turizm'in veya İETT'nin bir müdürünü getirip oraya oturturlar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başarı ~ 10 yıl önce
Arkadaşlar THY de görev almak isteyen benim gibi havalimanında yetişmiş ve kalfiye o kadar insan varki şaşırırsınız. Eğitimlerini yurtdışında almış yabancı dili olan vs. Ama inanın kapılar hep kapalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000