27 Nisan 2016, Çarşamba 12:32:00

TGS'nin yeni şefleri belli oldu

Turkish Ground Services'de (TGS) harekat departmanında bazı unvan değişiklikleri gerçekleştirildi. 20 personel memurluktan şefliğe yükseldi.
  • Hakkimizi yigenin allah yüzünü guldurmesin
  • tgs idareci ve yöneticilerine sezleniyorum
  • Bir eve dürüstlükle, emekle, çabayla ekmek gitmiyorsa o eve sadet girmiyor. Yaptığın ve söylediğin bir birini tutmuyor. İ.A
  • TGS yeni yemek firması kartı olan metropol kart ile anlaşmış. Kararı alanlar yemek kartı hesabı yapmayan daha 1 ekmeğin fiyatını bile bilmeyen yönetim kurulu üyeleri veya kurumsal ilişkiler herkimse! İnsanlar multineti kullanmayıp evden yemek getirip multinet kartlarını ev harcamalarında kullanmak üzere marketlerde değerlendiriyordu. Metrokarta geçerken personelin bu avantajınıda elinden aldınız. Metrokartla bırakın alışveriş yapmayı yemek yiyecek yer bile bulunmuyor neredeyse. Bunları araştırdınızmı? Personelin rahatlığını düşündünüzmü? Yatırdığınız günlük ücretle neler yenebilir biliyormusunuz? Siz para babaları bunların hesabını yapmazsınız. Şirket yemek kartından bile kar etmeyi amaçlıyor ise biz çalışanların hali gerçekten vahim. Her ne amaçla yemek kartı firmasını değiştirdiyseniz ki bu kart maliyet açısından size avantaj sağlamıştır o kesin ayrıca anlaşma gereği anlaşma yapanların gizli kapaklı komisyonuda en büyük etken olduğuna eminiz.

Türk Hava Yolları ile Havaş ortaklığında 2010 yılında kurulan ve Türkiye'nin en büyük yer hizmetleri firması olan Turkish Ground Services'te (TGS) unvan değişiklikleri gerçekleşti.

Çoğunluğu TGS'nin harekat departmanında çalışan 20 personel, memurluktan şefliğe atandı. yolcu hizmetleri memuru olarak görev yapan 20 personel, yolcu hizmetleri şefliğine yükseltildi. 

Geçtiğimiz günlerde de Yolcu Hizmetleri Departmanı'nda 20 personel yeni unvanına kavuşmuş ve bazı personelin ise verimsizlik nedeniyle rütbeleri düşürülmüştü.

İşte TGS'nin yeni şefleri;

Adı SoyadıMevcut UnvanıYeni Unvanı
Kadir OturBagaj Hizmetleri MemuruBagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Erdinç OdabaşHarekat MemuruBagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Savaş YıldırımHarekat MemuruBagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Alper MelekBagaj Hizmetleri MemuruBagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Yücel YılmazHarekat MemuruBagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Erhan KoçakHarekat MemuruRamp Şefi (Vekil)
Vedat AkınHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
Ramazan HazarHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
Muhammet ÇelikHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
Orhan ÖndüçHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
Murat EkşiHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
İbrahim Korkut DökmeHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
Taner KoçanHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
Yılmaz ErdoğanHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
Baturay Murat DoğanKargo MemuruKargo Şefi (Vekil)
Enes SayanHarekat MemuruUçak Temizlik Şefi (Vekil)
Güray AtarHarekat MemuruHarekat Şefi (Vekil)
Sevil AyYolcu Hizmetleri MemuruYolcu Hizmetleri Şefi (Vekil)
Suphi Güzelaydınİdari İşler ve Lojistik Memuruİdari İşler ve Lojistik Şefi (Vekil)
Kaan Fatih YağızHarekat MemuruYolcu Hizmetleri Şefi (Vekil)

©AirportHaber ÖZEL

TGS'nin yeni şefleri belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (84)

Bin9yuz7 ~ 14 gün önce
Hakkimizi yigenin allah yüzünü guldurmesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ugur ~ 5 ay önce
tgs idareci ve yöneticilerine sezleniyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sadet siz ~ 2 yıl önce
Bir eve dürüstlükle, emekle, çabayla ekmek gitmiyorsa o eve sadet girmiyor. Yaptığın ve söylediğin bir birini tutmuyor. İ.A

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgsli ~ 2 yıl önce
TGS yeni yemek firması kartı olan metropol kart ile anlaşmış. Kararı alanlar yemek kartı hesabı yapmayan daha 1 ekmeğin fiyatını bile bilmeyen yönetim kurulu üyeleri veya kurumsal ilişkiler herkimse! İnsanlar multineti kullanmayıp evden yemek getirip multinet kartlarını ev harcamalarında kullanmak üzere marketlerde değerlendiriyordu. Metrokarta geçerken personelin bu avantajınıda elinden aldınız. Metrokartla bırakın alışveriş yapmayı yemek yiyecek yer bile bulunmuyor neredeyse. Bunları araştırdınızmı? Personelin rahatlığını düşündünüzmü? Yatırdığınız günlük ücretle neler yenebilir biliyormusunuz? Siz para babaları bunların hesabını yapmazsınız. Şirket yemek kartından bile kar etmeyi amaçlıyor ise biz çalışanların hali gerçekten vahim. Her ne amaçla yemek kartı firmasını değiştirdiyseniz ki bu kart maliyet açısından size avantaj sağlamıştır o kesin ayrıca anlaşma gereği anlaşma yapanların gizli kapaklı komisyonuda en büyük etken olduğuna eminiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000