27 Nisan 2016, Çarşamba 12:32:00

TGS'nin yeni şefleri belli oldu

Turkish Ground Services'de (TGS) harekat departmanında bazı unvan değişiklikleri gerçekleştirildi. 20 personel memurluktan şefliğe yükseldi.
  • Bir eve dürüstlükle, emekle, çabayla ekmek gitmiyorsa o eve sadet girmiyor. Yaptığın ve söylediğin bir birini tutmuyor. İ.A
  • TGS yeni yemek firması kartı olan metropol kart ile anlaşmış. Kararı alanlar yemek kartı hesabı yapmayan daha 1 ekmeğin fiyatını bile bilmeyen yönetim kurulu üyeleri veya kurumsal ilişkiler herkimse! İnsanlar multineti kullanmayıp evden yemek getirip multinet kartlarını ev harcamalarında kullanmak üzere marketlerde değerlendiriyordu. Metrokarta geçerken personelin bu avantajınıda elinden aldınız. Metrokartla bırakın alışveriş yapmayı yemek yiyecek yer bile bulunmuyor neredeyse. Bunları araştırdınızmı? Personelin rahatlığını düşündünüzmü? Yatırdığınız günlük ücretle neler yenebilir biliyormusunuz? Siz para babaları bunların hesabını yapmazsınız. Şirket yemek kartından bile kar etmeyi amaçlıyor ise biz çalışanların hali gerçekten vahim. Her ne amaçla yemek kartı firmasını değiştirdiyseniz ki bu kart maliyet açısından size avantaj sağlamıştır o kesin ayrıca anlaşma gereği anlaşma yapanların gizli kapaklı komisyonuda en büyük etken olduğuna eminiz.
  • Isimlere baktim dedimki sonunda ama yilmaz erdoganin sut sefliginde ne isi var almanca ve ingilizce bilgisinin masallahi vardir. Bagajlarla almanca ingilizcemi konusacak? Diger arkadaslarda iyiler belli birileri tavsiye etmis (c.y i.a o.p vs.) anlayana... ama haklarini yemeyin hepsi canavar cocuklarin allah yardimcilari olsun.
  • İlk defa hak eden insanlar gelmiş tgs adına thy operasyonu için hayırlara vesile olur gerçi bir laf vardır keser döner sap döner bir gün hesap döner

Türk Hava Yolları ile Havaş ortaklığında 2010 yılında kurulan ve Türkiye'nin en büyük yer hizmetleri firması olan Turkish Ground Services'te (TGS) unvan değişiklikleri gerçekleşti.

Çoğunluğu TGS'nin harekat departmanında çalışan 20 personel, memurluktan şefliğe atandı. yolcu hizmetleri memuru olarak görev yapan 20 personel, yolcu hizmetleri şefliğine yükseltildi. 

Geçtiğimiz günlerde de Yolcu Hizmetleri Departmanı'nda 20 personel yeni unvanına kavuşmuş ve bazı personelin ise verimsizlik nedeniyle rütbeleri düşürülmüştü.

İşte TGS'nin yeni şefleri;

Adı Soyadı Mevcut Unvanı Yeni Unvanı
Kadir Otur Bagaj Hizmetleri Memuru Bagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Erdinç Odabaş Harekat Memuru Bagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Savaş Yıldırım Harekat Memuru Bagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Alper Melek Bagaj Hizmetleri Memuru Bagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Yücel Yılmaz Harekat Memuru Bagaj Hizmetleri Şefi (Vekil)
Erhan Koçak Harekat Memuru Ramp Şefi (Vekil)
Vedat Akın Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
Ramazan Hazar Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
Muhammet Çelik Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
Orhan Öndüç Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
Murat Ekşi Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
İbrahim Korkut Dökme Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
Taner Koçan Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
Yılmaz Erdoğan Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
Baturay Murat Doğan Kargo Memuru Kargo Şefi (Vekil)
Enes Sayan Harekat Memuru Uçak Temizlik Şefi (Vekil)
Güray Atar Harekat Memuru Harekat Şefi (Vekil)
Sevil Ay Yolcu Hizmetleri Memuru Yolcu Hizmetleri Şefi (Vekil)
Suphi Güzelaydın İdari İşler ve Lojistik Memuru İdari İşler ve Lojistik Şefi (Vekil)
Kaan Fatih Yağız Harekat Memuru Yolcu Hizmetleri Şefi (Vekil)

©AirportHaber ÖZEL

TGS'nin yeni şefleri belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (82)

Sadet siz ~ 12 ay önce
Bir eve dürüstlükle, emekle, çabayla ekmek gitmiyorsa o eve sadet girmiyor. Yaptığın ve söylediğin bir birini tutmuyor. İ.A

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgsli ~ 12 ay önce
TGS yeni yemek firması kartı olan metropol kart ile anlaşmış. Kararı alanlar yemek kartı hesabı yapmayan daha 1 ekmeğin fiyatını bile bilmeyen yönetim kurulu üyeleri veya kurumsal ilişkiler herkimse! İnsanlar multineti kullanmayıp evden yemek getirip multinet kartlarını ev harcamalarında kullanmak üzere marketlerde değerlendiriyordu. Metrokarta geçerken personelin bu avantajınıda elinden aldınız. Metrokartla bırakın alışveriş yapmayı yemek yiyecek yer bile bulunmuyor neredeyse. Bunları araştırdınızmı? Personelin rahatlığını düşündünüzmü? Yatırdığınız günlük ücretle neler yenebilir biliyormusunuz? Siz para babaları bunların hesabını yapmazsınız. Şirket yemek kartından bile kar etmeyi amaçlıyor ise biz çalışanların hali gerçekten vahim. Her ne amaçla yemek kartı firmasını değiştirdiyseniz ki bu kart maliyet açısından size avantaj sağlamıştır o kesin ayrıca anlaşma gereği anlaşma yapanların gizli kapaklı komisyonuda en büyük etken olduğuna eminiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
harika.. ~ 12 ay önce
Isimlere baktim dedimki sonunda ama yilmaz erdoganin sut sefliginde ne isi var almanca ve ingilizce bilgisinin masallahi vardir. Bagajlarla almanca ingilizcemi konusacak? Diger arkadaslarda iyiler belli birileri tavsiye etmis (c.y i.a o.p vs.) anlayana... ama haklarini yemeyin hepsi canavar cocuklarin allah yardimcilari olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adil düzen ~ 12 ay önce
İlk defa hak eden insanlar gelmiş tgs adına thy operasyonu için hayırlara vesile olur gerçi bir laf vardır keser döner sap döner bir gün hesap döner

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000