03 Eylül 2016, Cumartesi 11:53:36

TGS'de 23 kişi daha işten çıkarıldı

Türk Hava Yolları’na yer hizmetleri veren TGS’de 23 çalışanın işine son verildi.
  • TGS DE FÖTÖ CÜLERLE RİZE TAYFASI BİRLİKTE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ZULME DEVAM EDERDİ YERLERİNİ ŞİMDİ FATİH TARİKATCILARI VE TRABZON TAYFASI ALDI ZULME TEHDİTE DEVAM EDİYORLAR..
  • Bence acele thybve tgs ye kayyum atanmalı yoksa baş edilcek gibi değil bu karmasa saga sola gidenler hayırdır iyiydik
  • Feto ile baglantisi olan insanlarla ic ice calistigim icin kendimden utaniyorum... bu insanlari ise alan alinmasini saglayan kim varsa allah bildigi gibi yapsin. Nobetci mudur bile fotocu cikiyo.Devletimizin bu sirkete biran once kayyum atamasi lazim.
  • Fetocu olupta tgs de bu maasa kimse calismaz..o yuzden kimse bu isten atilanlari fetocu diye tanimlamasin. Bunlar yeni torpilli kurbanlara yol acmak icin yapilan cikartmalar.

THY ve Havaş ortaklığındaki yer hizmetleri şirketinde 23 kişi işten çıkarıldı. İşten çıkarılanlara dün itibariyle bildirim yapılırken bugün TGS Genel Müdürlüğü’ne gelerek ilişiklerini kesmeleri istendi.

İşten çıkarılanlar arasında Fetö sempatizanı olduğu belirtilirken önemli bir bölümünün disiplinsizlik ve sosyal medya paylaşımları sebebiyle işten çıkarıldığı belirtildi.

TGS’de daha önce de benzer gerekçelerle 78 kişinin işine son verilmişti.

Airporthaber.com ÖZEL

TGS'de 23 kişi daha işten çıkarıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (68)

TGS DE ZULÜM ~ 4 gün önce
TGS DE FÖTÖ CÜLERLE RİZE TAYFASI BİRLİKTE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ZULME DEVAM EDERDİ YERLERİNİ ŞİMDİ FATİH TARİKATCILARI VE TRABZON TAYFASI ALDI ZULME TEHDİTE DEVAM EDİYORLAR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çimento ~ 16 gün önce
Bence acele thybve tgs ye kayyum atanmalı yoksa baş edilcek gibi değil bu karmasa saga sola gidenler hayırdır iyiydik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ilker ~ 27 gün önce
Feto ile baglantisi olan insanlarla ic ice calistigim icin kendimden utaniyorum... bu insanlari ise alan alinmasini saglayan kim varsa allah bildigi gibi yapsin. Nobetci mudur bile fotocu cikiyo.Devletimizin bu sirkete biran once kayyum atamasi lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güya torpilli bu adam ~ 1 ay önce
Fetocu olupta tgs de bu maasa kimse calismaz..o yuzden kimse bu isten atilanlari fetocu diye tanimlamasin. Bunlar yeni torpilli kurbanlara yol acmak icin yapilan cikartmalar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BilenBilir ~ 1 ay önce
Allah razı olsun senden kardeşim sana katılıyorum. Bunlar insanların ekmegiyle oynadılar Allah da onların elinden alıp olmayanlara versin.insanların rizkini Allah verdi onlar elinden aldı ALLAH KÜÇÜK SABILERIMIZIN ADINA ONLARDAN HESAP SORSUN.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000