04 Ocak 2011, Salı 12:55:30

TGS, İLK YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

Türkiye’nin önde gelen yer hizmetleri şirketi Turkish Ground Services (TGS) ilk yaş günün kutladı.
  • ya bu mehmet sısman neymıs be herkesın agzında e normaldır yanı 30 yasında bırını orda gormek yoruyo arkadasları yukarları ızlemeyın ısınıze bakında kazalarda olmasın sırketınız erken buyusun bence havas tan gecen herkesı gondermek lazım sırketı bozan onlar kurnazlar ya yavasssss dıyorum yemezler:)
  • kımse kımseye tas atmasın yok torpılım yok yok mehmet sısman yok o yok bu yok calısan kazanır her kım adam gıbı calısırsa yukselır zoruna gıden calısmasın bıraksın gıtsın gırmek ısteyen yuzlerce ınsan var tum mudurler dogru olanı yapıyo kutluyorum mehmet sısmanıda bayram özcelık ıde allah yardımcıları olsun:)
  • soruyorum bu kadar yazan arkadaşa sen yaptıgın işi gönülden yapıyormusun sanırım onda 1 sen işini yap geri kalan seni gözetleyenler senin hakkını verir akşam olsada eve gitsek mantıgıyla çalışrsan dayı amca badem rizeli mardinli her kes hakettıgı kadar deger alır bunlar adama deger vermez demeyın ordakı bazı özellikle aranızda olan müdürlerin geçmiş dönem tecrübeleri gayet ıyı ve deger verilmesi gereken müdürlerimizdir
  • apronda kaza yapıyorlar rekor kırdılar duran ucaga carptılar diyen arkadaşlar.. neden carpıldıgını biliyormusun ? radyatör hortumu patlayıp şöför koltugundaki insan 80 derece suyla yanıyorsa aracın içinde bayılıyorsa otomatik vites olan traktör başı boş kalıyorsa tabikide carpıcak. kaza oldugu icin sirketimizde arkadaşa ne ceza verdi ne de bir laf söyledi. adı üzerinde '' KAZA''.

TGS Apron Koordinasyon Merkezi’nde TGS yöneticileri ile beş yüze yakın çalışanın hazır bulunduğu sade bir törenle birinci yaşını kutlayan TGS’nin Genel Müdürü Bayram Özçelik, “Şirketimiz genç ama başarmaya şartlanmış bir handling kuruluşu. Hem Türkiye’de hem de dünyada hak ettiği yere sizlerin sayesinde geleceğine inanıyorum.” dedi.

Geride bıraktığımız yılın ilk günü operasyonu THY’den devralan ve yirmiyi aşkın havayolu şirketine yer hizmeti sağlayan TGS, sektörde ilk yılını doldurdu. Sade bir organizasyonla yaş gününü kutlayan şirketin düzenlediği törene, şirket yöneticileri ve çok sayıda personel katıldı. Törende kısa bir konuşma yapan TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Bayram Özçelik, “Sektörde bir yıl önce başlayan yolculuğumuza sizler yakından tanık oldunuz. Şirketimiz genç ama başarmaya şartlanmış bir handling kuruluşu olarak hem Türkiye’de hem de dünyada hak ettiği yere sizlerin sayesinde gelecektir. Bu zor ama havacılık açısından önemli görevin üstesinden gelen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Bayram Özçelik’in konuşmasının ardından TGS bünyesinde farklı departmanlarda çalışan ve 2010 yıl içinde örnek davranışlar sergileyen personele plaket verdi. Plaket töreninin ardından şirketin ilk yaş günü şerefine pasta kesen ve apronda hazırlanan sucuk ekmek partisine de katılan Özçelik çalışanlarla uzun uzun sohbet etti.
 

TGS, İLK YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 7 yıl önce
ya bu mehmet sısman neymıs be herkesın agzında e normaldır yanı 30 yasında bırını orda gormek yoruyo arkadasları yukarları ızlemeyın ısınıze bakında kazalarda olmasın sırketınız erken buyusun bence havas tan gecen herkesı gondermek lazım sırketı bozan onlar kurnazlar ya yavasssss dıyorum yemezler:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kımse kımseye tas atmasın yok torpılım yok yok mehmet sısman yok o yok bu yok calısan kazanır her kım adam gıbı calısırsa yukselır zoruna gıden calısmasın bıraksın gıtsın gırmek ısteyen yuzlerce ınsan var tum mudurler dogru olanı yapıyo kutluyorum mehmet sısmanıda bayram özcelık ıde allah yardımcıları olsun:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
soruyorum bu kadar yazan arkadaşa sen yaptıgın işi gönülden yapıyormusun sanırım onda 1 sen işini yap geri kalan seni gözetleyenler senin hakkını verir akşam olsada eve gitsek mantıgıyla çalışrsan dayı amca badem rizeli mardinli her kes hakettıgı kadar deger alır bunlar adama deger vermez demeyın ordakı bazı özellikle aranızda olan müdürlerin geçmiş dönem tecrübeleri gayet ıyı ve deger verilmesi gereken müdürlerimizdir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
apronda kaza yapıyorlar rekor kırdılar duran ucaga carptılar diyen arkadaşlar.. neden carpıldıgını biliyormusun ? radyatör hortumu patlayıp şöför koltugundaki insan 80 derece suyla yanıyorsa aracın içinde bayılıyorsa otomatik vites olan traktör başı boş kalıyorsa tabikide carpıcak. kaza oldugu icin sirketimizde arkadaşa ne ceza verdi ne de bir laf söyledi. adı üzerinde '' KAZA''.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000