04 Mayıs 2017, Perşembe 00:12:51

Atatürk Havalimanı'nda az daha facia yaşanıyordu

Atatürk Havalimanı'nda TGS'ye ait bagaj yükleme aracına çarpan Petrol Ofisi yakıt tankerinin dispanseri hasar gördü, aprona uçak yakıtı doldu. İtfaiye ekiplerinin erken müdahalesiyle olası bir facia önlendi.
  • Cidden günde 10 uçağa operasyon yapanları Ata yı emanet etsek bir günde haritadan silerler koca apronu :) Arkadaş iyiki Tgs var günde 400 500 uçak kaldırıyor adamalr birde bu iş bilmez personel le uğraşıyor :)
  • Nedir bu yakıttan docodan çelebisinden havaşından vs. vs. Sinden apronun çektiği sayınız TGS kadar olsa ki Allah korusun heralde 1 günde haritadan silersiniz AtaApronu Neyse ki TGS var..
  • Tamamen dikkasizlikten doğan bir hata petrol ofisinin hatası olduğu kadar tgs nin de hatası olduğunu düşünüyorum
  • Eğitim şart. OMVPO nun ucuz işçi çalıştırması eğitimsiz ve bilinçsiz eğitmenleri örnektir. Yakında suriyeli işçi çalıştırmaya başlarlar.Tecrübeli elemana değer vermeğen yöneticiler Atatürk Havalımanı Yöneticileri var.

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda akşam saatlerinde büyük bir facianın eşiğinden dönüldü.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Petrol Ofisi'ne ait yakıt tankeri uçağa yakıt vermek üzere yanaşmaya başladı. Yakıt tankeri bu sırada TGS'ye ait bagaj yükleme işlemi yapan loader aracına çarptı. Petrol Ofisi'ne ait yakıt tankeri dispanserinde hasar meydana geldi.

Yaşanan olay sonrası tanker dispanserinin yakıt boru hattındaki hasar nedeniyle yaklaşık 500 litre jet yakıtı aprona boşaldı.

Atatürk Havalimanı ARFF ekiplerinin erken müdahalesi ile birlikte olası bir facianın eşiğinden dönülmüş oldu.

©AirportHaberAtatürk Havalimanı'nda az daha facia yaşanıyordu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (63)

Hrkt ~ 1 yıl önce
Cidden günde 10 uçağa operasyon yapanları Ata yı emanet etsek bir günde haritadan silerler koca apronu :) Arkadaş iyiki Tgs var günde 400 500 uçak kaldırıyor adamalr birde bu iş bilmez personel le uğraşıyor :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Apron ~ 1 yıl önce
Nedir bu yakıttan docodan çelebisinden havaşından vs. vs. Sinden apronun çektiği sayınız TGS kadar olsa ki Allah korusun heralde 1 günde haritadan silersiniz AtaApronu Neyse ki TGS var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herkese eğitim ~ 1 yıl önce
Tamamen dikkasizlikten doğan bir hata petrol ofisinin hatası olduğu kadar tgs nin de hatası olduğunu düşünüyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bence sen ~ 1 yıl önce
Herkese eğitim altında bence seninde hazım eğitimi alman gerek sırası ile yıkama boya zımpara belki bir mesleğin olurda bu işlere karışmassın rığıs:)
Deli Makinist ~ 1 yıl önce
Eğitim şart. OMVPO nun ucuz işçi çalıştırması eğitimsiz ve bilinçsiz eğitmenleri örnektir. Yakında suriyeli işçi çalıştırmaya başlarlar.Tecrübeli elemana değer vermeğen yöneticiler Atatürk Havalımanı Yöneticileri var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000