14 Mayıs 2018, Pazartesi 23:17:33

AHL'de bagajları fırlatan personelin videosu tepki çekti

Atatürk Havalimanı'nda bagaj boşaltım esnasında bir personelin bagajları sert bir şekilde yüklediğini gösteren bir video sosyal medyada oldukça tepki çekti.
  • Yorumlara bakarsanız bagajları fırlatıp atan adam haklı. Olacak şey değil. Karanlık zihniyetler bunu bile savunabiliyor. Ülkenin geldiği duruma bakın. Sonra neden gelişemiyoruz. Allahtan 24 haziran seçimleri var da bu çağdışı zihniyetten kurtulup medeni bir ülke haline gelebileceğiz.
  • ne yani tepsiye mi koyacaklar ? Bantda Valizi geç geldi diye bantı tekmeleyen, soylenen,ikide bir gorevli arayip homurdanan yolcu valizin atılır tutulmasına da katlanacak. ...
  • Sinirlenip ipad ekranini kiran amir var, sinirlenip yolcu tepsisini tekmeleyerek trolley e sığdırmaya çalışan memur var, uçak el kitabını firlatan kaptan var.hadi dürüst olalım az maaşlı cahildir diye mi düşünüp işten atılmalı bu arkadaşımız? Çünkü kmler kaptanlar sinirlensede haklıdır okumuşlar çünkü.ama bu kardeş sinirlenmez hakkı yok.cahildir çünkü kesin yanlıştır sinirlendiği. Kaptanı km si yer görevlisi hepiniz bu ve benzeri birseyi mutlaka yapmışsınızdır çünkü çalışma şartları hepimiz için ağır.bu kardeş videoya girmis kurban olmuş sizde durmayın vurun abaliya
  • Artık bu yorumlara sessiz kalamıcam şuan ki şartlarda otobüsten daha ucuza uçak ile seyahat ediyoruz ama her uçağa bindiğimizde kendimizi VİP yolcu olarak görüyoruz.diyeceğim şudurki otobüste yola fırlayan valizlere sesini çıkaramayanlar şimdi ramp işçisine sarıyor inşallah karalayıcı yorum yapan herkes sadece 1 gün ramp işçisi olarakçalışırda yazdıklarına pişman olurlar

Atatürk Havalimanı'nda bagaj boşaltım esnasında bir personelin bagajları sert bir şekilde yüklediğini gösteren bir video sosyal medyada oldukça tepki çekti.

HavaSosyalMedya Twitter hesabından paylaşılan videoda tarih ve sefer bilgisi bulunmazken, uçaktan bagajları indirerek bagaj arabasına yükleyen personelin agresif tavrı dikkatlerden kaçmadı. 

THY ve Havaş'ın ortak kuruluşu Turkish Ground Services (TGS) personelinin bagajları rastgele fırlattığı görüntülerde diğer çalışma arkadaşlarıyla da agresif tavırlar sergileyerek konuştuğu görülüyor. 

İşte sosyal medyada tepki çeken o görüntüler;
 

AHL'de bagajları fırlatan personelin videosu tepki çekti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (80)

Dikkat ~ 2 ay önce
Yorumlara bakarsanız bagajları fırlatıp atan adam haklı. Olacak şey değil. Karanlık zihniyetler bunu bile savunabiliyor. Ülkenin geldiği duruma bakın. Sonra neden gelişemiyoruz. Allahtan 24 haziran seçimleri var da bu çağdışı zihniyetten kurtulup medeni bir ülke haline gelebileceğiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zamanla yarisiyorlar, ~ 2 ay önce
ne yani tepsiye mi koyacaklar ? Bantda Valizi geç geldi diye bantı tekmeleyen, soylenen,ikide bir gorevli arayip homurdanan yolcu valizin atılır tutulmasına da katlanacak. ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KM ~ 2 ay önce
Sinirlenip ipad ekranini kiran amir var, sinirlenip yolcu tepsisini tekmeleyerek trolley e sığdırmaya çalışan memur var, uçak el kitabını firlatan kaptan var.hadi dürüst olalım az maaşlı cahildir diye mi düşünüp işten atılmalı bu arkadaşımız? Çünkü kmler kaptanlar sinirlensede haklıdır okumuşlar çünkü.ama bu kardeş sinirlenmez hakkı yok.cahildir çünkü kesin yanlıştır sinirlendiği. Kaptanı km si yer görevlisi hepiniz bu ve benzeri birseyi mutlaka yapmışsınızdır çünkü çalışma şartları hepimiz için ağır.bu kardeş videoya girmis kurban olmuş sizde durmayın vurun abaliya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
delicevat ~ 2 ay önce
Bu amir yolcunun ipadini mi kırıyor? Peki memur yolcuya ait tepsiyi mi tekmeliyor? Peki bu arkadaş kertenkeleye sinirlenip acısını benim valizimden neden çıkarıyor? Biraz derin nefes alıp beyne oksijen gittikten sonra yorum yazın lütfen.
KM ~ 2 ay önce
Sizin zihniyetiniz kötü. Bence hemen bunu değiştirin ya da bekleyin 24 Hazirandan sonra gelenler sizi adam ederler.
Sayın delicevat ~ 2 ay önce
Is ahlaki sabittir sizin beyne cok oksijen kacmis.yolcunun valizini atmak sirketin inadını kırmak bunlar hep iş ahlakıyla alakalı şeyler.yolcuya verdiğin zararı da şirket karşılıyor sonuçta.bunlarin hepsi şirkete zarar.ama siz çokta düsünmeyin.dogada oksijen size bol.
Teknisyen ~ 2 ay önce
Artık bu yorumlara sessiz kalamıcam şuan ki şartlarda otobüsten daha ucuza uçak ile seyahat ediyoruz ama her uçağa bindiğimizde kendimizi VİP yolcu olarak görüyoruz.diyeceğim şudurki otobüste yola fırlayan valizlere sesini çıkaramayanlar şimdi ramp işçisine sarıyor inşallah karalayıcı yorum yapan herkes sadece 1 gün ramp işçisi olarakçalışırda yazdıklarına pişman olurlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
delicevat ~ 2 ay önce
şşşt, mümkünse sessiz kal... bak böyle konuşup konuşup, valiz atomlarına ayrılmış gelince , araya bir sürü adam sokup tazminat kovalıyorsun..Sen sen ol işini doğru yapmayan adamı savunma.. Yarın başına gelir altında kalır,üzülürsün..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000