17 Ekim 2016, Pazartesi 09:50:01

Tanker A380'nin altına girdi

Singagur Havayolları'na ait A380'nin altına yakıt ikmali yapan tanker girdi.
  • Sayin Airporthaber, Hertürlü sacma sapan yorumu yayinlamakta tutarci degilsiniz fakat, yanlis haber ile ilgili düzeltme yaptigimizda bir anda turarci oluyorsunuz. Lutfen haber kalitesine özen gösterin. Okuyucular icin bilgilendirme ucaga carpan arac tanker degil, atik su aracidir. Saygilar Burak Arpacioglu
  • Sormak lazim çok bilen ustadi muhteremlere ataturkte buna benzer kazalar olsa ne yazarsiniz nasil hakaretler edersiniz acaba sorarim size...zurich havalimaninda hemde isvicre gibi refah ve okumuşluk seviyesinim dunyada ilk 6 siralamasinda olan bir ulkenin şehrinin havalimanindaki hadose bakin yakit tankeri 380 altina giriyor uçak yakiti patlasa ne olur sizce hadi bakalim duşunun..
  • Yahu bu yakıtcıları özellikle mi buluyorlar
  • Tanker nerde göremedim.

Singagur Havayolları'na ait A380'nin altına yakıt ikmali yapan tanker girdi.

Zürih-Singapur seferini yapacak Singapur'a ait A380 tipi yolcu uçağı kalkış öncesi yakıt almaya başladı. Tam bu sırada yakıt tankeri henüz bilinmeyen bir nedenle uçağın altına girdi.

Büyük bir gürültünün çıktığı kazada yaralanan olmadığı ancak facianın eşiğinden dönüldüğü kaydedildi.

Uçak seferden çekilerek bakıma alınırken, yolcuların otellere yerleştirildiği öğrenildi.

Tanker A380'nin altına girdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Burak Arpacioglu ~ 2 yıl önce
Sayin Airporthaber, Hertürlü sacma sapan yorumu yayinlamakta tutarci degilsiniz fakat, yanlis haber ile ilgili düzeltme yaptigimizda bir anda turarci oluyorsunuz. Lutfen haber kalitesine özen gösterin. Okuyucular icin bilgilendirme ucaga carpan arac tanker degil, atik su aracidir. Saygilar Burak Arpacioglu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 2 yıl önce
Sormak lazim çok bilen ustadi muhteremlere ataturkte buna benzer kazalar olsa ne yazarsiniz nasil hakaretler edersiniz acaba sorarim size...zurich havalimaninda hemde isvicre gibi refah ve okumuşluk seviyesinim dunyada ilk 6 siralamasinda olan bir ulkenin şehrinin havalimanindaki hadose bakin yakit tankeri 380 altina giriyor uçak yakiti patlasa ne olur sizce hadi bakalim duşunun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gs ~ 2 yıl önce
Yahu bu yakıtcıları özellikle mi buluyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESB ~ 2 yıl önce
Tanker nerde göremedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000