06 Ekim 2015, Salı 13:34:43

Pegasus'tan kış fırsatı

Pegasus Hava Yolları’nın kış kampanyasında dış hat biletleri 34.99 $’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • ikram yok su yok niye tırmalıyorsunuz bilet diye ki?? ben 2 destinasyona gidis donus biletimi aldim aslanlar gibi siz uzulmeyin zaten hep rotar hep rotar bosverin:)))
  • Bu onur airde kabin ekibinin sırtından alınan ekp soygunu hala daha devam ediyormu?
  • KESINLIKLE INANMAYIN KULLIYEN YALAN 6.AY SONRAKI UCUS EKRANA ACILIYOR HER DAKIKA TAKIP ETTIGIM HALDE ELIMDE ONLARCA REZERVASYON OLDUGU HALDE BIR TANE BILETLEME YAPAMIYORUM.
  • Almayın iptal olur demedi demeyin sonra

Pegasus, seyahat keyfine kış aylarında da devam etmek isteyen misafirlerine imkan vermeye devam ediyor. Pegasus’un yeni kampanyasıyla biletlerini 6-11 Ekim 2015 tarihleri arasında flypgs.com’dan alan Pegasus misafirleri, 1 Aralık 2015 – 26 Mart 2016 tarihleri arasında yurt dışına 34.99 $‘dan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Kış mevsiminin keyfini farklı ülkelerde doya doya gezerek çıkarmak isteyen misafirler, yurt dışında 67 uçuş noktası bulunan Pegasus Hava Yolları’nın sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına www.flypgs.com üzerinden ulaşabilir.

Atlayıp Gitsem platformu altında yer alan Etkinlik Takvimi ve Şehir Rehberi aracılığıyla gitmek istedikleri şehirlerde gerçekleştirebilecekleri birbirinden keyifli aktiviteleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilir.
 

Pegasus'tan kış fırsatı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

kotu zaten ~ 3 yıl önce
ikram yok su yok niye tırmalıyorsunuz bilet diye ki?? ben 2 destinasyona gidis donus biletimi aldim aslanlar gibi siz uzulmeyin zaten hep rotar hep rotar bosverin:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
onur air ~ 3 yıl önce
Bu onur airde kabin ekibinin sırtından alınan ekp soygunu hala daha devam ediyormu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ACENTA ~ 3 yıl önce
KESINLIKLE INANMAYIN KULLIYEN YALAN 6.AY SONRAKI UCUS EKRANA ACILIYOR HER DAKIKA TAKIP ETTIGIM HALDE ELIMDE ONLARCA REZERVASYON OLDUGU HALDE BIR TANE BILETLEME YAPAMIYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cancel ~ 3 yıl önce
Almayın iptal olur demedi demeyin sonra

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000