23 Mayıs 2015, Cumartesi 11:10:27

Eski Bakan Şahin'in Ordu-Giresun bileti yandı

Ordu Giresun Havalimanı’nın temeli atılırken ilk uçuşa bilet alan dönemin İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, dün yapılan açılışta yer almadı, ilk uçuşa da katılamadı.
  • Zaten bilet değil biniş kartı kesmişler! Nasıl da uydurmuşsunuz. Deve gibi! Sadece boynu eğri değil yani. Air Canada uçuş numarasını mı eleştirsem, iniş yeri olarak Esenboğa Havaalanı görünüyor, onu mu eleştirsem, Esenboğa'da A12 diye bir kapı olmadığını mı eleştirsem, bilemedim. En iyisi susayım.
  • Hem ulkenin kalkinmasini abd israil ve cemaat ile durdurmaya calis sonrada sizin gibilere rağmen yapılan yatirimlardan nemalanmaya calis kendine prim cikarmaya calis.uyanik seni
  • İdris hain diyen adamın ne hainligini gördün? Sizden ayrılan herkes hain mi oluyor? Resmen ülkeyi ikiye boldunuz. Size oy verenler vermeyenler. Ülke oyle vir hale geldi ki birisi dört dörtlük müslüman da olsa akp yi desteklemiyorsa hain. Vay be.
  • Or-gi'de olmayı en çok hak edenlerden birisi.

Ordu Giresun Havalimanı’nın temeli atılırken ilk uçuşa bilet alan dönemin İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, dün yapılan açılışta yer almadı, ilk uçuşa da katılamadı.

İçişleri eski Bakanı Ordulu İdris Naim Şahin, memleketine yapılan Ordu-Giresun Havalimanı’nın temel atma töreninde projeye olan güvenini göstermek için 5 Şubat 2014 tarihine bilet almıştı. Anadolujet adına düzenlenen 5 Şubat 2014 tarihinde saat 14:52 için temsili bilet alan Şahin, geçen süreçte hükümet ile ters düştü.

Bakanlık görevinden ayrılan ve sonrasında AK Parti’den de istifa eden Şahin, “Bu proje sadece benim partimin değil, güzel Türkiye'min projesidir. Ordu-Giresun Havaalanı'ndan kalkacak ilk uçağa bilet alan siyasetçi benim. Bu davayı ne kadar inandığımı göstermek için bu bileti aldım” dedi ancak planlanan tarihten 14 ay sonra gerçekleşen ilk uçuşta siyasi nedenlerle yer alamadı.

©AirportHaber

İşte İdris Naim Şahin adına düzenlenen o bilet:

Eski Bakan Şahin'in Ordu-Giresun bileti yandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Şüpheci ~ 3 yıl önce
Zaten bilet değil biniş kartı kesmişler! Nasıl da uydurmuşsunuz. Deve gibi! Sadece boynu eğri değil yani. Air Canada uçuş numarasını mı eleştirsem, iniş yeri olarak Esenboğa Havaalanı görünüyor, onu mu eleştirsem, Esenboğa'da A12 diye bir kapı olmadığını mı eleştirsem, bilemedim. En iyisi susayım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gülünç ~ 3 yıl önce
Hem ulkenin kalkinmasini abd israil ve cemaat ile durdurmaya calis sonrada sizin gibilere rağmen yapılan yatirimlardan nemalanmaya calis kendine prim cikarmaya calis.uyanik seni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
İdris hain diyen adamın ne hainligini gördün? Sizden ayrılan herkes hain mi oluyor? Resmen ülkeyi ikiye boldunuz. Size oy verenler vermeyenler. Ülke oyle vir hale geldi ki birisi dört dörtlük müslüman da olsa akp yi desteklemiyorsa hain. Vay be.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
paralel ~ 3 yıl önce
paralelin hain oldugu kesinlesti. adamlar okul icin vatani satti. Okulun kurtulmasi icin AK parti gitmeli giderken vatan da batarsa batsin mantigi ile hareket ediyor Paraleller. buna literaturde "HAIN" deniyor. onlara destek veren herkes de bu ihanete ortaktir. Net.
Or-gi ~ 3 yıl önce
Or-gi'de olmayı en çok hak edenlerden birisi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000