02 Kasım 2016, Çarşamba 11:30:09

MH370 için yeni rapor yayınlandı

2014'te 239 yolcusuyla kaybolan Malezya uçağına ilişkin yeni bir rapor yayınlandı.
  • Ucak tayfunlar ve fırtınalar bölgesinden geçmiş ve okyanusun en derin bölgesiymis. Bu tip firtınalar ve kasirgalar gökyüzüne doğru görünmeyen bir hortum oluşturur. Bunun ucersine giren her nesne siddetli sekilde savrulur. Bunu kestirmek çok güçtür ozellikle bulutlar arasindaysaniz. Burda hata olarak şu cikiyor ; yanlış rota. Bu bölgeye ne ucak ne gemi rotası verilmemeli. Bu hortumun ne zaman cikacagi hic belli olmaz. Ve ustalik ise yaramaz. En guzeli yolu uzatip daha guvenli bolgeden ucmak
  • Sen nerde biliyorsun adaya indigini. Gercekten sen harcaniyorsun sana haksizlik ediyorlar. Ikincisi sen havacimisin. Bir havaci boyle dusunmez.
  • LOST geldi aklıma hemen
  • Halk dili ilginc olmus gercekten hastalik adi sanki yani bir ucak düsme tehlikesi atlatsa ölüm dalisi atlattikmi diyecez :))

Mart 2014'te 239 yolcusuyla sırra kadem basan MH370 sefer sayılı Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağıyla ilgili yeni bir rapor yayınlandı. Arama çalışmalarına öncülük eden Avustralya Ulaşım Güvenlik Bürosu (ATSB) uçağın yakıtı bittikten sonra hiçbir insan müdahalesi olmadan hızla indiğini belirtti.

Euronews'te yer alan habere göre, raporda bulunan flap yani uçağın iniş ve kalkışında uçağın düşük hızlarda tutunmasını sağlayan kanat parçaları üzerinde yapılan incelemelerin Boeing 777 tipi yolcu uçağının iniş için alçalmadığını gösterdiği bildirildi. Kuala Lumpur-Pekin seferini yaparken kaybolan uçağın halk dilinde bilinen adıyla “ölüm dalışı” yaptığı kaydedildi.

Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin edilen uçağa ait enkaz parçalarını arama çalışmaları sürüyor. Kaza dünya havacılık tarihinin en büyük gizemlerinden biri olarak görülüyor.

MH370 için yeni rapor yayınlandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

sezgisi güçlü adam ~ 2 yıl önce
Ucak tayfunlar ve fırtınalar bölgesinden geçmiş ve okyanusun en derin bölgesiymis. Bu tip firtınalar ve kasirgalar gökyüzüne doğru görünmeyen bir hortum oluşturur. Bunun ucersine giren her nesne siddetli sekilde savrulur. Bunu kestirmek çok güçtür ozellikle bulutlar arasindaysaniz. Burda hata olarak şu cikiyor ; yanlış rota. Bu bölgeye ne ucak ne gemi rotası verilmemeli. Bu hortumun ne zaman cikacagi hic belli olmaz. Ve ustalik ise yaramaz. En guzeli yolu uzatip daha guvenli bolgeden ucmak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
And daglari ~ 2 yıl önce
Sen nerde biliyorsun adaya indigini. Gercekten sen harcaniyorsun sana haksizlik ediyorlar. Ikincisi sen havacimisin. Bir havaci boyle dusunmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
huhaz ~ 2 yıl önce
LOST geldi aklıma hemen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 2 yıl önce
Halk dili ilginc olmus gercekten hastalik adi sanki yani bir ucak düsme tehlikesi atlatsa ölüm dalisi atlattikmi diyecez :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000