28 Ekim 2016, Cuma 09:22:05

Dev uçak artık o havalimanına inmeyecek

Hollandalı havayolu şirketi KLM Airlines, St. Maarten'deki Prenses Juliana Havalimanı'na bugünden sonra B747 ile uçmayacağını duyurdu.
  • muhteşem bir ada. uçakla inmek ve kalkmak nefes kesici. adanın yarısı Hollanda'nın, yarısı Fransa'nın. adada vergi dairesi vergi yok. Sudi Özkan'ın Princess oteli var ve Sudi bey burada yaşıyor.çıplaklar kampı ve adanın iklimi muhteşem, alışveriş cenneti bir ada.
  • Goruntu guzel,KLM in gelecgi goruntusude cok karanlik, cok surmez batmak uzere.
  • Pisti kısa olduğu için 747 az yakıt alıp kalkıyor biraz ilerideki başka adaya inip yakıt full ediyor öylace AMS ve CDG'ye varabiliyordu.330'lar daha kısa pistten havalanabildiği için nonstop AMS'ye inerler artık.
  • Bu saatten sonra buraya 380 inerse haber olur, gerisi teferrruat...

Hollandalı havayolu şirketi KLM Airlines, St. Maarten'deki Prenses Juliana Havalimanı'na bugünden sonra B747 ile uçmayacağını duyurdu.

St. Maarten'de plajın hemen yanı başındaki havalimanına inişleriyle adete burası ile özdeşleşen KLM'den kısmen üzücü bir haber geldi.

KLM Havayolları'nın KL785 sefer sayısı ile gerçekleştireceği Amsterdam-St. Maarten uçuşunda son kez Boeing B747 tipi uçak kullanılacak. Şirket, bugünden sonra St. Maarten seferlerinde Airbus A330 tipi uçak kullanacak.Dev uçak artık o havalimanına inmeyecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

selim ~ 8 ay önce
muhteşem bir ada. uçakla inmek ve kalkmak nefes kesici. adanın yarısı Hollanda'nın, yarısı Fransa'nın. adada vergi dairesi vergi yok. Sudi Özkan'ın Princess oteli var ve Sudi bey burada yaşıyor.çıplaklar kampı ve adanın iklimi muhteşem, alışveriş cenneti bir ada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Poor dutch ~ 2 yıl önce
Goruntu guzel,KLM in gelecgi goruntusude cok karanlik, cok surmez batmak uzere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fransız/Hollandalı ~ 2 yıl önce
Pisti kısa olduğu için 747 az yakıt alıp kalkıyor biraz ilerideki başka adaya inip yakıt full ediyor öylace AMS ve CDG'ye varabiliyordu.330'lar daha kısa pistten havalanabildiği için nonstop AMS'ye inerler artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 2 yıl önce
anne hollandali baba fransiz? baba fransiz anne hollandali?
380 ~ 2 yıl önce
Bu saatten sonra buraya 380 inerse haber olur, gerisi teferrruat...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000