19 Kasım 2008, Çarşamba 08:25:55

Havalimanında iki pist bakıma alındı

Antalya Havalimanı Baş Müdürü Osman Serdar, doğu pisti ile askeri pistin bakıma alındığını, aydınlatma, boya ve tamir işlerinden sonra pistlerin yeni sezon başlamadan açılacağını söyledi
  • Çok sık seyahat eden biri olarak, Son yıllarda Antalya Havalimanındaki olumlu gelişmeleri yakinen gözlemliyorum.Başta Osman Bey Olmak üzere Havalimanın gelişip büyümesinde emeği geçen herkese teşekkür eder, yeni yapılacak olan terminal binasının yapımında başarılar ve kolaylıklar dilerim.
  • Başarılı çalışmalarından dolayı Osman SERDAR beye ve tüm havalimanı çalışanlarına teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.
  • Antalya havalimanına vermiş oldugu katkı ve devam eden çalışmalarından olayı İÇTAŞ inş.gurubuna bu çalışmalarındada başarılar diler KOLAY GELSİN dileklerimizi iletiriz.Devletin dolayısıylada Sayın Osman beyin Antalya havalimanı ile gercekleştirmesi beklenen çalışmaları aktarması tabiki çok güzel ve gurur veriçi ama unutulmamalıki , Devletle dolayısıylada Antalya DHM ile DEVLET-İŞLETMECİ ilişkilerini üstün bir titizlikle yürüten IC gurubununda bu çalışmalarda ki gayretlerinin altını bir daha çizmek gerektigi ve resimde öne çıkan havalimanının ŞU ANKİ CEPHEDEN cekilmiş fotografının habere eklenerek ANA işletmeci firma olan ICF ( IC-FRAPORT UNDA ) ismi geçmeliydi bu çalışmalar diye düşünüyorum.SAYGILARIMLA..
  • Osman bey bir zahmet taksi yollarının ışıklı tabelalarını da yapın. Özellikle geceleri kaç tane yabancı pilot yolunu kaybediyor.Biz çılgın Türkler yolumuzu gözü kapalıda buluyoruz ama yabancılara ayıp oluyor.

Antalya Havalimanı'ndan yılbaşından bugüne kadar 115 bin uçağın iniş-kalkış yaptığını kaydeden Serdar, bu uçaklarla 8 milyon 750 bin yolcu geldiğini belirtti. Antalya Havalimanı yeni iç hatlar terminali binasının temelinin gelecek günlerde atılacağını da bildiren Serdar, yeni terminalin uluslararası standartlarda körüklü ve köprülü olacağını kaydetti. Üç pist ve üç terminalden oluşan Antalya Havalimanı'nın 36 uçak parkı alanının 100 uçağın park ettiği bir kapasiteye ulaştığına dikkati çeken Serdar, iç ve dış hatlardaki yolculara güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Havalimanında iki pist bakıma alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Rumuz ~ 10 yıl önce
Çok sık seyahat eden biri olarak, Son yıllarda Antalya Havalimanındaki olumlu gelişmeleri yakinen gözlemliyorum.Başta Osman Bey Olmak üzere Havalimanın gelişip büyümesinde emeği geçen herkese teşekkür eder, yeni yapılacak olan terminal binasının yapımında başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Başarılı çalışmalarından dolayı Osman SERDAR beye ve tüm havalimanı çalışanlarına teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Antalya havalimanına vermiş oldugu katkı ve devam eden çalışmalarından olayı İÇTAŞ inş.gurubuna bu çalışmalarındada başarılar diler KOLAY GELSİN dileklerimizi iletiriz.Devletin dolayısıylada Sayın Osman beyin Antalya havalimanı ile gercekleştirmesi beklenen çalışmaları aktarması tabiki çok güzel ve gurur veriçi ama unutulmamalıki , Devletle dolayısıylada Antalya DHM ile DEVLET-İŞLETMECİ ilişkilerini üstün bir titizlikle yürüten IC gurubununda bu çalışmalarda ki gayretlerinin altını bir daha çizmek gerektigi ve resimde öne çıkan havalimanının ŞU ANKİ CEPHEDEN cekilmiş fotografının habere eklenerek ANA işletmeci firma olan ICF ( IC-FRAPORT UNDA ) ismi geçmeliydi bu çalışmalar diye düşünüyorum.SAYGILARIMLA..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Osman bey bir zahmet taksi yollarının ışıklı tabelalarını da yapın. Özellikle geceleri kaç tane yabancı pilot yolunu kaybediyor.Biz çılgın Türkler yolumuzu gözü kapalıda buluyoruz ama yabancılara ayıp oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000