12 Şubat 2016, Cuma 15:14:44

Özyeğin Üniversitesi'ne uçuş simülatörü

Özyeğin Üniversitesi Sivil Havacılık Pilotaj Bölümü uçuş simülatör merkezi açıyor.
  • Sıvıl halkada acık mı
  • Bir sen eksiktin özyeğin. Her yer okul doldu. Nerede iş bulacsk bu insanlar
  • Gittim gordum frasca marka
  • Full flight simulator ise çok iyi yoksa daha cok yolları var

Özyeğin Üniversitesi Sivil Havacılık Pilotaj Bölümü uçuş simülatör merkezi açıyor.  Eğitim ve hobi amaçlı uçuş simülatörleri üreten Türk şirketi Agronn Simülasyon Teknolojileri tarafından kurulacak OZU Simülatör Merkezi’nde 1 adet Boeing 737 NG Retina görüntü sistemli uçak simülatörü ile 2 adet Stokk panoramik görüntü sistemli tek motorlu uçak simülatörü bulunacak. Bu simülatörlere kısa bir süre sonra Airbus 320’de eklenecek.

Özyeğin Üniversitesi Sivil Havacılık Pilotaj Bölümü’nde 17 Şubat tarihinde kullanıma açılacak simülatörler ile öğrencilerin eğitim süreçlerinde havayollarında kullanılan uçak tiplerini kokpit ortamında tanımalarını tecrübeli pilot eğitmenleri tarafından sağlama amacı güdülüyor.

OZU Simülatör Merkezi’nden ayrıca uçuş rotalarını tazelemek ve simülatör sınavları öncesi pratik yapmak isteyen pilotlar da yararlanabilecek. Merkez, sanal havacılığa gönül vermiş uçuş tutkunlarına, profesyoneller eşliğinde uçuş korkusunu yenmek ve paketler halinde sanal havacılık dersleri almak isteyenlere de web tabanlı kiralama ile hizmeti sunacak. OZU Simülatör Merkezi’nde uçuş ve seyahat ile ilgili hediyelik eşyaların bulunduğu bir mağaza da yer alacak.

Özyeğin Üniversitesi'ne uçuş simülatörü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Sez ~ 2 yıl önce
Sıvıl halkada acık mı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eksik ~ 2 yıl önce
Bir sen eksiktin özyeğin. Her yer okul doldu. Nerede iş bulacsk bu insanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skyozu ~ 2 yıl önce
Özyeğin Üniversitesi pilotaj bülümü 2012 yılında açılmıştır. Bidahakine yorum yapacağın konuyu araştırmanı tavsiye ederim....
SozunOzu ~ 1 yıl önce
Skyozu kardeş buralarda toz toplama kokteylere T-shirt satmalara devam et yada amacın doğrultusunda fakultende dönen dolaplari anlat
iPhone Uygulaması ~ 2 yıl önce
Gittim gordum frasca marka

Yanıtla

Kalan karakter 1000
avionic ~ 2 yıl önce
Full flight simulator ise çok iyi yoksa daha cok yolları var

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000