25 Aralık 2015, Cuma 21:09:05

Orhan Birdal'a yeni görev

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) eski Genel Müdürü Orhan Birdal, Ulaştırma Bakanlığı'na vekaleten Müsteşar Yardımcısı olarak atandı.
  • yav saçma sapan yorumlar yazmayın şuraya, Orhan Birdal gibi biri bir daha zor gelir dhmi ye, kıymetini bilin. şükredin ki hala bakanlıkta. inşallah müsteşar olur , devletimizin ve milletimizin böyle çalışkan bürokratlara ihtiyacı var.
  • Birdal bizi rahat bırak. Senin yüzünden Ak Parti den soğumaya başladım. Personeline bu kadar zulmeden memur düşmanı bir bürokrat daha görmedim. Devamlı milletin ahını alıyorsun. Bir gün Allah Belanı verir. Allah'tan kork...
  • orhan birdalı sevmem. yeni görevinde rahat durmayacağını ve dhmiye yine musallat olacağını gösterdi.inşallah hükümetten aklı başında birileri ona dur demesini bilir.yoksa yine çekeceğimiz var.
  • Yahu niye bu kadar huzursuz oldunuz paniklediniz hayırdır, ne çok yürek yangını olan varmış arkadaş yazık size , devlet kimi layık görür onu getirir , rahat olun rahat...

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) eski Genel Müdürü Orhan Birdal, Ulaştırma Bakanlığı'na vekaleten Müsteşar Yardımcısı olarak atandı.

ORHAN BİRDAL KİMDİR?

1958 yılında Erzincan’ın Kemah İlçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1980 yılında İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulundan mezun olan Birdal, 1990 yılında ise Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamladı. Orhan Birdal, memuriyet hayatına 1976 yılında Türkiye Zirai Donatım Kurumunda başladı. 1982 yılında DHMİ bünyesinde Atatürk Havalimanı’nda Hava Trafik Kontrolörü olarak havacılık sektörüyle tanışan Orhan Birdal, daha sonra sırasıyla Erzincan’da Hava Trafik Kontrolörü ve Havaalanı Müdürlüğü, Nevşehir Kapadokya, Trabzon ile İzmir Adnan Menderes Havalimanları Başmüdürlüğü görevlerinin ardından Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü İşletme Daire Başkanlığı görevinde bulundu. 2003 yılında DHMİ Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde de bulunan Birdal, 2007 yılında DHMİ Genel Müdürlüğü görevine gelmiş ve 2015 yılında bu görevden alınmıştı. İngilizce bilen Orhan Birdal, evli ve dört çocuk babası.

Orhan Birdal'a yeni görev

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (269)

yav ~ 3 yıl önce
yav saçma sapan yorumlar yazmayın şuraya, Orhan Birdal gibi biri bir daha zor gelir dhmi ye, kıymetini bilin. şükredin ki hala bakanlıkta. inşallah müsteşar olur , devletimizin ve milletimizin böyle çalışkan bürokratlara ihtiyacı var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BİRDAL ~ 3 yıl önce
Birdal bizi rahat bırak. Senin yüzünden Ak Parti den soğumaya başladım. Personeline bu kadar zulmeden memur düşmanı bir bürokrat daha görmedim. Devamlı milletin ahını alıyorsun. Bir gün Allah Belanı verir. Allah'tan kork...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dhmi personel ~ 3 yıl önce
orhan birdalı sevmem. yeni görevinde rahat durmayacağını ve dhmiye yine musallat olacağını gösterdi.inşallah hükümetten aklı başında birileri ona dur demesini bilir.yoksa yine çekeceğimiz var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Yahu niye bu kadar huzursuz oldunuz paniklediniz hayırdır, ne çok yürek yangını olan varmış arkadaş yazık size , devlet kimi layık görür onu getirir , rahat olun rahat...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000